logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Silicon Power Armor A60 1TB Czarny (SP010TBPHDA60S3K). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Silicon Power Armor A60 1TB Czarny (SP010TBPHDA60S3K).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Silicon Power Armor A60 1TB Czarny (SP010TBPHDA60S3K) liczba opinii klientów wynosi 41, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.10.2014

Kupiłem ten dysk głównie ze względu na szybkość transferów ok. 120MB/s przy zapisie. Przy kopiowaniu ok 300GB danych pod koniec zapis oczywiście spadł do ok. 60MB/s ale to i tak nieźle w porównaniu do usb 2.0.W środku "siedzi" Samsung Momentus ST1000LM024 z szybkim kontrolerem JMicron JMS567Dysk działa bezproblemowo z telewizorem a także z odtwarzaczem Blu Ray. Fabrycznie jest sformatowany pod FAT32 więc warto go sformatować na NTFS żeby móc zapisywać pliki powyżej 4GB.Dodatkowo mamy wstrząsoodpornąi szczelną obudowę.Trzy lata gwarancji też nie u wszystkich producentów się zdarza.Wadą jest patent na mocowanie kabla przy przenoszeniu dysku. Raz, że plastikowe, małe nakładki na kabel łatwo można zgubić a dwa ,że specjalnie się gumowego otoku nie trzymają. Sam kabel też jest za krótki- 33cm. Jest zakończony męsko-męskimi wtykami co akurat jak dla mnie jest zaletą bo nawet przy wyrobieniu się wejścia można go łatwo dokupić i przylutować.
jeszcze

27.11.2020

Używam dysku dopiero dwa dni, więc trudno powiedzieć co będzie dalej, ale na razie działa jak powinien. Wydaje się być solidnie wykonany. Na spodzie ma dwa paseczki silikonu, dzięki czemu nie ślizga się po powierzchni, na której leży. Łapki trzymające kabel są zaczepione w bocznym silikonie, więc nie ma możliwości żeby się odłamały - przy mocniejszym szarpnięciu wychodzą z silikonu i można je tam ponownie bez problemu umieścić. Odnośnie długości kabla - jest chyba standardowa,nie ustępuje długości kabli innych moich dysków. Jeśli chodzi o stronę wizualną, to myślę, że można dysk określić jako estetyczny. W moim osobistym odczuciu - ładny, ale to jak wiadomo sprawa bardzo indywidualna.
jeszcze

18.12.2019

Świetny dysk! Ładny, solidny. Nie próbowałam go zrzucać i polewać wodą, więc nie wiem jak z tym jest, ale nie zamierzam :) Kolorystyka bardzo ładna. Duży plus to przyczepiany kabelek wokół dysku, nie zgubi się. Prędkość przesyłu danych bardzo zadowalająca, teraz robienie kopii to przyjemność. A pojemność dysku 2TB - wystarczy na długo. Polecam!!

9.5.2021

Dysk sprawia wrażenie pancernego, szczególnie jego obudowa. Jest bardzo ciężki i duży jak na 2,5 cala. Posiada nietypowe złącze- kabel z obu stron ma duże wtyki USB. Transfery około 30-35 MB na sekundę, w zależności od plików. Dobry zakup dla kogoś kto musi nosić dużo danych przy sobie, a jednocześnie nie potrzebuje szybkości SSD.

10.5.2021

Dysk ma wszystko czego potrzebowałem, 1tb pamięci w zupełności wystarcza, prędkość odczytu i zapisu zawrotna nie jest ale również nie jest to dla mnie problem. Niektórzy narzekali na dziwne rozwiązanie portu USB, mnie to nie przeszkadza w żadnym stopniu.

30.12.2018

Zastanawiałam się długo czy kupić ten dysk czy może jednak bardziej markowy. Nie odczuwam różnicy. Szybki transfer danych, nie wymaga instalacji, działa pod wszystkimi moimi systemami, wygląda na odporny na uszkodzenia, wygodne mocowanie kabla.

30.5.2021

Całkiem fajny dysk. Obudowa z elementami antypoślizgowymi . Podłączenie do kompa bez problemu. Transfery: zapis i odczyt na tym samym poziomie do130 MB/s dla mnie wystarczający. Kupiłem za 169 zł. Na razie użytkuje sporadycznie, ale polecam.

6.10.2019

Mały, bardzo w porządku dysk z kablem, co jest dużym plusem, bo to rzeczy tak oczywiste, które jednak zawsze się gubią ? jeśli nie potrzebujesz czołgoodpornego dysku- bierz śmiało, chyba że potrzebujesz czegoś bardziej klasycznego z wyglądu.

24.10.2019

Jak po promce to pojemność niezła, szybkość za tą cenę ujdzie, wytrzymałość to się okaże takie rzeczy wychodzą z czasem, mocowanie kabla tragedia. Reasumując za tą cenę tyłka nie urywa ale jak ktoś musi nabyć to uważam zakup za opłacalny.

8.5.2021

Przede wszystkim dzięki serdeczne firmie x-kom za błyskawiczną wysyłkę (jak zwykle niezawodni). Dysk bardzo dobrze wykonany, estetyczny wygląd (rzecz gustu) ale co najważniejsze naprawdę jest szybki i odporny na upadki. Polecam.
Warunki usługiPolityka prywatności