logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Telewizor LG 32LM6370PLA. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Telewizor LG 32LM6370PLA.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Telewizor LG 32LM6370PLA liczba opinii klientów wynosi 93, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 31, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 49, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.6.2021

Jest to jedyny telewizor o przekątnej 32 cale z natywną rozdzielczością fullHD, - z WiFi, - z przewodnikiem GUIDE wraz z funkcją okienka podglądu obrazu programu w czasie korzystania z GUIDE. Po przejrzeniu wszystkich dostępnych modeli w rozmiarze 32 cale i po przeanalizowaniu wszystkich parametrów i ich weryfikacji okiem inżyniera i wymagającego użytkownika wybór padł na ten model. W maju 2021 nic lepszego nie znalazłem na rynku. Zarówno parametry jak i stosunek jakości i możliwości do ceny - rewelacja. Telewizor perfekcyjny jeśli ktoś szuka akurat takiego rozmiaru ekranu. Bardzo dobry obraz. Bardzo dobry dźwięk. Jestem mega zadowolony. Z czystym sumieniem polecam każdemu.Można brać w ciemno!
jeszcze

5.5.2021

Zakupiony do sypialni, spełnia wymagania. Najnowszy os. zainstalowany pozwala cieszyć się ogromną ilością funkcji ustawień parametrów tv. Obraz na dobrym poziomie dla matrycy IPS jasność też. Dźwięk na poziomie zadowalającym. Ładnie się prezentuje na uchwycie ściennym. Tuner DVB-T 2 HEVC pozwala na odbiór wszystkich nowo dodanych kanałów telewizji TVP oraz TVN (testy DVB-T 2 HEVC) Polecam zakup pilota Magic znacznie ułatwia obsługę sprzętu. Super sprawa to komendy głosowe . Dodam że podłączając dysk HDD możemy rejestrować programy w doskonałej jakości oraz pauzować program i przewijać. Jest możliwe modyfikowanie każdego fabrycznego ustawienia obrazu.

28.5.2021

Według starego Samsunga, na plus: - YouTube, świetne działanie i wybieranie głosowe z pilotem Magic - Bluetooth, każda słuchawka i słuchawki działają świetnie - głosowe komendy do wszystkiego z pilotem Magic - przeglądarka internetowa świetna, chodzi sprawnie, użyteczna. - głos i obraz w tej klasie bez zarzutu - mnogość ustawień wszystkiego, włącznie z głosem i obrazem. - ilość złączy hdmi i usb. Telewizor do małego pokoju czy sypialni perfekcyjny, chyba najlepszy w klasie 32 cali. Szukałem długo, pierwszy raz LG i cały czas jestem pod wrażeniem bogactwa funkcji i jak to świetnie wszystko działa.

28.8.2021

Telewizory kupione do pokojów dzieci,sam nieraz korzystam np z netflixa ? Bardzo fajny LG to dobra firma to już któryś z kolei telewizor z tej firmy i ani razu nie siadła matryca i zawsze jeszcze po latach odsprzedawane tv? Ten model jest bardzo dobry ma wszystko co potrzeba na te czasy Smart jest bardzo fajny w tej firmie Menu i funkcje prawie takie same jak w większym naszym tv 49" tyle że ma nanocel i 4k Szkoda tylko że do 32cale nie wkładają matrycy 4k ale wtedy pewnie cena była by już dużo dużo większa Polecam ten tv jak i tą firmę Jak za 1200 to naprawdę warto

2.12.2021

Telewizor użytkuję już kilka dni. Co mogę powiedzieć. Obraz ładny. Dźwięk ok. Smart, DLAN, USB działa bez zarzutów. Nie sprawdzałem nagrywania, telewizji satelitarnej. Minusem jest bardzo wolne działania Smarta. Jak na telewizor z 2021 za wolno. Pilot za skomplikowany - masę przycisków. Bez patrzenia na pilot bardzo ciężko trafić w odpowiedni przycisk. Telewizor jest bardzo lekki. Cena adekwatna do możliwości.

1.6.2021

TV zakupiony do sypialni, sprawuje się rewelacyjnie. Najnowszy os. zainstalowany pozwala cieszyć się ogromną ilością funkcji ustawień parametrów tv. Obraz bez zarzutu. zadowalający. Tuner DVB-T 2 HEVC pozwala na odbiór wszystkich nowo dodanych kanałów telewizji TVP oraz TVN (testy DVB-T 2 HEVC) Polecam zakup pilota Magic znacznie ułatwia obsługę sprzętu. Komendy głosowe bardzo usprawniają obsługę.

11.4.2021

Używam tego TV jako drugiego monitora, telewizji oraz do starszej konsoli Xbox 360 i obraz jest spoko nawet bez jakiegoś specjalnego grzebania w ustawieniach. Ilość złącz w zupełności mi wystarcza, dochodzi do tego SmartTV, dzięki której mogę oglądać IPLĘ w łóżku bez włączonego komputera. Dźwięk jak najbardziej ok, polecam serdecznie.

23.10.2021

Telewizor ok. pilot ... NIEPORĘCZNY...!!! małe kursory...mam pilota Magic 18 BA - ergonomiczny - leży w ręce do telewizora 50 cali i na szczęście współdziała w podstawowych ustawieniach ale do tego modelu trzeba mieć MR 21 GA/GC który ponoć współdziała z wszystkimi modelami LG Smart...tak odpowiedział serwis LG Polska...PONOĆ..!?

20.12.2021

Fajny wołek roboczy do sypialni czy do kuchni. bez problemu działa po wifi , w dodatku można ściągać na niego aplikacje czyli netflix, player czy co chcemy będzie dobrze działać. Jedyny niedosyt to że nie ma wybierania głosowego tylko trzeba pisać . Zużycie prądu koło 30W.

7.5.2021

Tuner DVB-T 2 HEVC pozwala na odbiór wszystkich nowo dodanych kanałów telewizji TVP oraz TVN (testy DVB-T 2 HEVC). Czuła głowica i bez problemu odbieram z odległości 62km. Oglądając mecz w HD widać dobrą jakość obrazu. 3 HDMI pozwalają sporo sprzętu podłączyć.

14.1.2022

Telewizor dobrej jakości w stosunku do ceny w jakiej jest oferowany.Wymieniliśmy 6 letni LG FHD na LG 32LM6370PLA i widać progres jakościowy.Poprawił sie obraz i dźwięk. Telewizor działa trochę szybciej .Polecam dla nie wymagających .

12.6.2021

Bardzo dobry telewizor, zwłaszcza jeśli chodzi o obsługę z pilota. Wszystkie funkcje łatwo dostępne jak np. przyporządkowanie ulubionych kanałów lub aplikacji przyciskom wyboru kanału.

29.7.2022

W tej cenie nie znajdziemy fajniejszego telewizora z przyjemną dla oka matrycą i oprogramowaniem pozwalającym zagospodarować przestrzeń w telewizorze do własnych potrzeb.

23.5.2021

Telewizor zakupiony do pokoju dziecka spełnia doskonale swe zadanie. Dobrze bez problemy pracuje przez wi-fi. Dźwięk mógłby być lepszy ale ogólnie wszystko ok. Polecam.

20.11.2021

Telewizor stosunkowo tani o bardzo dobrych parametrach. Obraz bardzo dobrej jakości, istnieje duża możliwość regulacji i ustawień do indywifualnych upodobań.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności