logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Telewizor LG 50NANO793NE. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Telewizor LG 50NANO793NE.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Telewizor LG 50NANO793NE liczba opinii klientów wynosi 33, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 31, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.4.2021

Kontrast, kolory i odbiór niesamowity. Mam wrażenie, że LG mocno wyprzedza w tej kwestii Sony jeśli chodzi o LCD i porównywalnie z QLEDEM Samsunga, oczywiście z małą przewagą LG dalej wg mojej oceny. Nie zapominajmy też, że póki co Sony bierze od LG tylko matryce Oledowe, a nie zauważyłem żeby nastąpił jakiś przełom LCD u Sony w ostatnich latach.System webOs że sztuczną inteligencją i rozpoznawaniem mowy daje radę i też tutaj pozytyw.Jedyny minus jaki ja widzę w technologii Nanocell, Qled czy OLED to za bardzo bajkowe kolory i kontrast. Oczywiście taki jest teraz trend, a powrót do przeszłości to jak zawsze utrata głębszej czerni czy kontrastu.Mój wybór to 55cali i póki mamy głównie jakośćfull HD to dla oglądania w zakresie 1.5-3m daje w zupełności radę.65cali uważam za produkt na pewno przyszłościowy, aczkolwiek tak jak już napisałem świetnie się sprawdzi dopiero w 4k bo komfort oglądania to min 2.5m dla Full HD.Na koniec wisienka na torcie to jakość dźwięku - ogromny plus dla producenta.Trwałość tv przyjdzie mi ocenić za jakiś czas i mam nadzieję, że wytrzyma przynajmniej połowę tego co mi dało Sony w ostatnich latach.
jeszcze

31.3.2021

Telewizor jest super. Piękny obraz, bogate menu. Cieszy oko.Na początku bałam się, że nie ogarnę obsługi, bo ten tv ma naprawdę wiele opcji. Jednak, udało mi się "skumać temat". Podoba mi się możliwość jego obsługi smartfonem.Jeszcze nie korzystałam ze wszystkich jego funkcji (zarówno tv, jak i pilota do niego), ale stopniowo, poznaję tą tajemną wiedzę.Długo szukałam odpowiedniego dla siebie tv. Wiedziałam, że tylko LG wchodzi w grę i musi być Smart, ale z wyborem modelu był problem. Nie mogłam się zdecydować, ponieważ wybór był ogromny. Dokonałam selekcji. Brałam pod uwagę cenę, specyfikację danego modelu oraz jego ogólny wygląd. Bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie ten model.Trochę żałuję,że nie wzięłam 55', ale 50' też się czadowo prezentuje.Szczerze polecam. Naprawdę warto.
jeszcze

24.3.2021

Może nie jest idealny ale obraz bo drobnej korekcie lepszy niż na qled Samsunga. Pilot Magic to wisienka na torcie. Głośniki średnie ale dobre. Menu nieco przymula ale to najniższa seria z taką matryca więc gdzieś są cięcia. Ramka paskudna, jak z lat 2010. Gruby jak stodoła. Ekran ma błyszczącą powłokę, uwaga na refleksy przy oknach! Ogólnie za 2900zl to jeden z najlepszych tv z tak dobrą matrycą.

30.5.2021

Ogólnie OK, zgodnie z oczekiwaniami. Jedyna wada to brak możliwości bezpośredniego przełączenia miedzy wejściem antenowym a SAT. W starszych modelach było to w głównym menu, w tej serii jak się okazuje i pewnie w siostrzanych trzeba używać kombinacji klawiszy i błądzić po menu co nie jest za wygodne i wymagało kontaktu z pomocą techniczna...

29.3.2021

Bardzo dobry telewizor w swojej klasie nie ma konkurencji, piękny obraz, dżwięk, łatwy w obsłudze, no i pilot robi swoją robotę , polecam serdecznie ten zakup wszystkim.

27.4.2021

Oceniam bardzo dobrze, ładny obraz, dla mnie wystarczajacy. Nie warto wydawac na droższe modele, cena super w porownaniu do innych modeli jakie daja wrażenia z obrazu

4.6.2021

Pierwsze wrażenia mam naprawdę dobre, telewizor prezentuje się bardzo dobrze, jest intuicyjny w obsłudze i daje naprawdę fajny obraz. Polecam cieplutko!

24.3.2021

Duży ekran, dobrej jakości, dodatkowym atutem jest pilot działający na zasadzie myszki

12.2.2021

Fajny telewizor. Bardzo fajny pilot wygodny w użyciu, z wbudowanym mikrofonem

29.1.2021

Dobra jakość w stosunku do ceny. Wielkość optymalna do pokoju 23m2.

29.4.2021

Jakość obrazu i dźwieku rewelacja. Obsługa prosta i intuicyjna.

7.5.2021

Super idealny ja kupiłem do biura do internetu i szkoleń

26.6.2021

Jakość obrazu bardzo dobra duży plus za pilota magic.

4.12.2020

Bardzo dobry obraz , łatwy w obsłudze ,fajny wygląd

16.2.2021

Swietny obraz a soundbarem takze muzyka

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności