logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Telewizor LG 75UN81003LB. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Telewizor LG 75UN81003LB.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Telewizor LG 75UN81003LB liczba opinii klientów wynosi 18, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.12.2020

Telewizor LG 55 UN 81003 LB jest moim nowym zakupem w cenie, która mieści się w granicach rozsądku. Jakość wykonania telewizora jest zadowalająca, cienkie ramki, dobrze spasowane plastiki stopa na środku pozwala zachować smukły estetyczny i nowoczesny wygląd. Pilot magik dobrze leży w dłoni jednak gdyby był wykonany z matowego plastyku jego obsługa była by dużo przyjemniejsza klawisze czytelnie rozmieszczone działają miękko i płynnie. Sama różdżka (żyroskop) czasem ucieka w bok, co może drażnić użytkownika, sterowanie głosem rzeczywiście bez potrzeby wydawania specjalnych komend działa świetnie. Ekran telewizora jest wyposażony w matrycę IPS, podczas oglądania w dzień jak i w nocy obraz jest zadowalający,można go oglądać pod różnymi kątami. Podczas oglądania wieczorem i w nocy mimo matrycy LCD i większej ilości użytkowników przed ekranem obraz również jest zadawalający. Telewizor posiada kilka trybów oglądają obrazu. Żywy, Standard, ECO, Kino, Sport. Efekt HDR, Filmmaker, Ekspert. Niestety użytkownicy, którzy lubią sport raczej nie będą zadowoleni z wyboru trybu sportowego, ponieważ no cóż, obraz w tym trybie nie powala, na całe sczeszcie fanem sportu nie jestem, więc tryb Filmmaker jest tą opcją, która zadowoli kinomaniaków w tym trybie filmy ogląda się świetnie. Efekt HDR jest niezły, ale on jak i pozostałe opcje będą zależeć od prywatnych preferencji użytkownika. Dźwięk, który emitują głośniki jest zadawalający, ale użytkownik, który lubi oglądać dobre kino powinien pomyśleć o dodatkowym źródle dźwięku. System Samrt TV działa poprawnie i jest wygodny w obsłudze. Telewizor LG 55 UN 81003 LB nie jest zabójcom konkurencji na rynku telewizorów, ale sprawdza się, jeżeli szuka się budżetowego modelu.
jeszcze

23.12.2020

Jak dla mnie - niesamowita jakość jak za tą cenę ~1800 na początek grudnia 2020.Świetny obraz (o czerniach nie piszę, bo to tylko LED a zarazem aż), po włączeniu od razu działa bez problemu, odnajduje i ustawia programy tv. Co do dźwięku, jak na moją sypialnie bardzo dobry, jeśli chciałbym czegoś więcej to pewnie kupowałbym dodatkowy zestaw audio, ale nie widzę takiej potrzeby. Żeby nie było tak słodko, to trochę pomarudzę: szkoda że pilot nie ma podświetlanych klawiszy, brak ustawienia cyklicznego wyłączenia telewizora po wybranym czasie. Miałem problem z odtworzeniem zdjęć bezpośrednio z aparatu, ale może muszę się jeszcze podszkolić. I tyle z marudzenia. Aaaa no i patent z mówieniem do pilota,przedni i polecam dopłacić. Dla mnie bomba. P.S. Moja żona mówi że bardzo intuicyjny pilot
jeszcze

7.10.2020

Dobry ,ma bardzo dużo możliwości. Niestety (mimo wielu podejść) nie udaje mi się nagrywać zaplanowanych programów na pendriwa przez USB. Komunikuje: "coś poszło nie tak"

11.2.2021

Posiada wszystkie najważniejsze funkcje (nagrywanie na USB, bluetooth, wi-fi, dlna, miracast, złącze lan

5.10.2020

Duży, pilot bardzo fajny, świetne funkcje, ładny obraz, dobry dźwięk. bardzo udany zakup

6.5.2021

Dobry tv ale w porównaniu do innych tej klasy zdecydowanie więcej pobiera energii

5.6.2021

W tym przedziale cenowym tej wielkości tv jest naprawdę godny polecenia .

22.10.2020

W tym przedziale cenowym nic lepszego nie znajdziesz na rynku.

16.8.2020

W tym przedziale cenowym bezkonkurencyjny ,świetny sprzęt .

30.3.2021

Super telewizor a w sklepie lepiej wygladał niż samsung

24.8.2020

Mam od tygodnia i jestem bardzo zadowolony.

16.6.2021

Telewizor jak najbardziej godny polecenia

10.5.2021

Bez żadnych uwag. Wszystko jak chcialem

16.6.2021

Polecam. Wszystko zgodne z opisem

23.6.2021

L06ZE000 super

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności