logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Telewizor Samsung QE65Q85RA. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Telewizor Samsung QE65Q85RA.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Telewizor Samsung QE65Q85RA liczba opinii klientów wynosi 25, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.11.2019

Opinia laika,zwykłego oglądacza seriali w serwisach VOD (Netflix, HBO GO,Player etc.)TV zakupiony w zestawie z Soundbarem Samsung HW-Q70R.Nie ma sensu opisywać możliwości i cech, które można "wygooglać" na jego temat.Podzielę się własnymi wrażeniami.Przede wszystkim zależało mi na dekodowaniu dźwięku w formacie Dolby Atmos z Netflixa.Po połączeniu TV z Soundbarem poprzez złącze HDMI ARC jest Atmos!Kolejną rzeczą była obsługa jednym pilotem.Soundbar oczywiście obsługiwany.6-letni dekoder TV kablowej również.Powłoka ekranu pochłaniająca refleksy świetlne (lampa w pokoju,światło wpadające przez okno etc.)sprawdza się wyśmienicie-praktycznie nic się nie odbija w ekranie TV.W konfiguracji z Soundbarem Samsung serii "Q" urządzenia "dogadują" się właściwie samodzielnie.One Connect Box (skrzynka, do której podłączamy sobie sam ekran i pozostałe urządzenia) ma 6 cm wysokości , co pozwala ją ukryć w dość ciasnych niewysokich miejscach (półka,szuflada etc.).TV warto poddać profesjonalnej kalibracji tylko pod warunkiem posiadania wysokiej jakości źródła obrazu (odtwarzacz Blue-ray, dekoder satelitarny UHD etc.).W innym przypadku ustawienie trybu Intelligent Mode (TV sam dobiera ustawienia do źródła sygnału i robi to baaaaardzo dobrze) będzie więcej niż zadowalające! Podsumowując, długo przeczesywałem internet w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: OLED czy QLED? Wybór był niejednoznaczny, każda technologia ma swoje za i przeciw.W moim przypadku zdecydowały: One Connect Box, Filtr na ekranie pochłaniający refleksy świetlne, czerń jak dla laika zbliżona do tej w OLED-ach, kolory fantastyczne,ATMOS z Netflixa (w połączeniu z odpowiednim Soundbarem) no i cena- TV kupiłem o prawie 3.000 PLN taniej od modelu wyższego Q90, który różni się w sumie tylko tylko kilkoma funkcjami (oglądając obraz w sklepie na obu modelach stojących obok siebie,nie byłem w stanie dostrzec różnicy).
jeszcze

22.10.2020

Product match our expectations, great quality and clean installation thanks to OneConnect box. The TV also have a great anti-reflection layer which is perfect for our bright room with window behind the viewer (this is the reason we didn't went with LG OLED). The Ambient mode is impressive and nicely match the contrast to your home and make you forget the black box when hanged on the wall. I am missing the magic mouse feature from LG remote.

18.4.2020

TV pięknie się prezentuje i jeszcze lepiej się na nim ogląda, szczególnie materiały w HD, Full HD i 4K. Długo zastanawiałem się nad TV dla mnie odpowiednim. Recenzje innych użytkowników oraz te które udało mi się obejrzeć na YOU TUBE, przekonały mnie do zakupu tego modelu. Prosty w obsłudze, piękny obraz i tryb ambient (brak w innych TV na rynku)- polecam.

11.12.2019

Bardzo ładny obraz. Nawet pod kątem nie traci na jakości. Bardzo dobry dźwięk. Moim zdaniem nie potrzeba dodatkowego nagłośnienia. No chyba , że ktoś chce mieć mini sale koncertową w pokoju. Sprzęt wart polecenia. Dużo funkcji. A ta Ambiente to pomysłowy bajer. Ale i użyteczny. Jeżeli będzie działał bezawaryjnie, to tylko zachwalać.

24.12.2019

Wszystko w jak najlepszym porządku. Myślałem , że One-Conect będzie trochę mniejszy , tak jak to miało miejsce w starszych modelach Samsunga, a tu duże czarne pudło (taki mały minus). Poza tym na chwilę obecną bez wad, Obraz piękny , dźwięk również daję radę:) .Pilot mały i zgrabny.

8.7.2020

TV działa zgodnie z oczekiwaniami. Po kalibracji obraz bardzo przyjemny w odbiorze. Zaskoczeniem był całkiem dobry dźwięk. One Connect uwalnia od plątaniny kabli za tv.

12.12.2019

Aktualnie bez zastrzeżeń. Ale poprzedni model Samsunga też był ok, lecz wytrzymał tylko 2,5 roku (padła matryca i podświetlenie, zaraz po gwarancji) - więc zobaczymy!

29.11.2019

Sam telewizor po wymianie reklamacyjnej prawie całości łącznie z matrycą na nowy, po prostu powala z nóg, obraz tak piękny że nie chce się od niego odchodzić.

31.12.2019

Choć cena trochę odstrasza, to warto kupić dla jakości obrazu(telewizja ze światłowodu), plus łatwość obsługi.

5.12.2019

jakość obrazu super,dzwięk super ładny wygląd .pilot mógłby być lepszy.

18.3.2020

Telewizor jest Super! Spełnią moje oczekiwania.

7.2.2020

Zgodnie z opisem, super polecam wszystkim.

1.4.2020

Wszystko w jak najlepszym porzadku

9.5.2020

Świetny i ogromny. Super czerń

15.4.2020

zgodny z oczekiwaniem

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności