logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Telewizor Samsung UE65TU7072. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Telewizor Samsung UE65TU7072.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Telewizor Samsung UE65TU7072 liczba opinii klientów wynosi 53, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 37, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.4.2021

Samsung UE43TU7122 Początkowa konferencja ustawień TV.Brak możliwości korzystania z funkcji SMART TV - problem z warunkami korzystania i zasadami ochrony prywatności. Brak pobrania błąd reset ustawień nic nie daje a i zmiany IP nic nie pomaga. Jedyne rozwiązanie połączenie konferencja TV przez telefon aplikacja SmartThingPilot TV nie jest zbyt dobry ani wygodny samy plastik brak komunikacji przez Bluetooth. Połączenie TV do anteny co był inny TV Samsung nie wyszukał tyle samo programów zmiana ustawiania anteny było OK.Jedno wejście USB trochę ? coś za mało !

20.8.2020

Telewizor kupiłem kilka dni temu, ale już teraz mogę opisać jego cechy. Samsung jest ze średniej półki cenowej, jeśli o takie wymiary chodzi, jednak bardzo dobrze się sprawuje. Obraz czysty, dźwięk rewelacja! Opcje SMART bardzo szybko działają, nie zamulają - działają płynnie. Do 2000 zł telewizory specjalnie się nie różnią, jednak myślę, że ten model to najlepszy wybór. Jedynie pilot mógłby być "nowszy", bo wygląda dokładnie tak samo jak mój poprzedni Samsung - 9 letni. :( LG Daje już w tej cenie te ze wskaźnikiem i wykrywaniem mowy...

28.12.2020

Telewizor od razu po włączeniu "znalazł" WiFi, od razu "porozumiał" się z moim telefonem, który jest również od firmy Samsung. Instalowanie i konfigurowanie zabrało mało czasu i było bardzo intuicyjne. Ponadto telewizor posiada proste menu, za pomocą którego lekko przeskakuję po Netflixie, YT, tv Prime, galerii zdjęć i innych. Dodatkowo pilot pobrał funkcje z pilota od dekodera, zatem tym jednym pilotem obsługuję wszystkie urządzenia. Rewelacyjna sprawa.

16.7.2020

Telewizor wykonany ładnie, cienka metalowa ramka. Jakość obrazu całkiem dobra, hdr robi robote, jedynie z bliska obraz wygląda na troche rozmazany nawet przy treściach w 4k ale mój poprzedni samsung 4k miał tak samo. Interfejs smart ładny ale czasem troche toporny. Na pilocie przyciski netflix i amazon prime. Dźwięk wystarczający jeśli nie porównamy go do drogich zestawów audio. Ogólnie w tej cenie całkiem dobry telewizor, dokładnie taki jakiego się spodziewałem.

28.12.2020

Telewizor bezpośrednio po podłączeniu "znalazł" WiFi, od razu też "połączył" się z moim telefonem, który też pochodzi od firmy Samsung. Telewizor posiada łatwe menu, za pomocą którego lekko przeskakuję po Netflixie, YT, Prime Video, Rakuten TV i innych. Poza tym pilot z telewizora od razu skonfigurował się z dekoderem telewizji i tylko tym jednym polotem obsługuję wszystkie urządzenia. Polecam.

14.12.2020

nie nadaje się do grania na konsoli (sprawdzany na xbox 360), przy ruchach, obrotach cześć ekranu się przesuwa, a część dopiero z opóźnieniem dostraja się do reszty;netflix, hbo go - ok, choć trzeba ustawić kolory i jasność ekranu, bo standardowo jest trochę za ciemny;kablówki nie testowałam;sam design - w porządku;nóżek nie wkręcałam - TV wisi na ścianie

1.10.2020

Jestem projektantem grafiki artystycznej i użytkowej. Używam tego telewizora jako monitora, aby widzieć w trakcie pracy np. projektowany plakat B1 (100x70cm) w skali 1:1 lun grafikę-neowitraż w rozmiarze 100x50 cm. Bardzo sobie chwalę możliwość obrotu o 90 stopni przy grafikach pionowych.

8.12.2020

Polecam ten telewizor, ponieważ ma świetną barwę kolorów, doskonałą rozdzielczość oraz głębie ostrości. Świetne głośniki sprawiają że można poczuć się jak w kinie. Bardzo prosta i intuicyjna obsługa za pomocą wygodnego pilota lub z poziomu telefonu. Jak za taką cenę to świetny wybór.

7.12.2020

Jestem bardzo zadowolony - za tą cenę rewelacja. Odbiera DVBT2 co dla mnie było ważne, bezprzewodowa łączność telefonem i YouTube - więcej mi nie potrzeba! Mógł być szybszy, ale jak wspomniałem wcześniej nie można mieć wszystkiego w tej cenie :) POLECAM!

25.11.2020

Byłam w szoku po pierwszym uruchomieniu, obraz jest extra! Dźwięk baaaardzo dobry! Aż żałujemy z mężem, że nie kupiliśmy go wcześniej :D Cena do jakości - ideał!! Bardzo polecamy :)

30.1.2021

Jak na 2-dniowy okres użytkowania sprzęt sprawuje się dobrze, miałem drobne problemy z głosem, ponieważ jak pierwszy raz włączyłem odbiornik nie było głosu. Polecam ten sprzęt.

13.2.2021

Telewizor sprawuje się świetnie, obraz, dźwięk bardzo dobry. Wygląd jak dla mnie super, jakość użytkowania jak najbardziej zadowalająca. Moja ocena 5/5.

25.7.2021

Sprzęt dobry troszkę obraz przechodzi na róż nie da się z tym nic zrobić bo za mało opcji ustawiania obrazu, ( dostawa i sprzęt i cena oceniam) na: (5)

29.11.2020

Telewizor super. Jakość obrazu ekstra. Jestem zadowolony. Oglądając czuje się jakbym był w kinie. Ekran jest ostry, kolory mają świetne wypełnienie.

24.3.2021

Co prawda dopiero go kupiłem, ale jak dla mnie super. Mam tylko DVB-T i w porównaniu do starego TV jest niebo lepiej. Także polecam!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności