logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Top Shop Spulchniacz Gleby Mini Tornadica 110024319. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Top Shop Spulchniacz Gleby Mini Tornadica 110024319.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Top Shop Spulchniacz Gleby Mini Tornadica 110024319 liczba opinii klientów wynosi 675, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 668, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.6.2021

Mam działkę gdzie pod koniec rosną duże sosny. Ich system korzeniowy nie pozwala na użycie glebogryzarki, stad pomysł na ten ręczny kultywator zamiast męczarni z łopatą. Używam niemal codziennie od miesiąca! Nie śpieszy mi się więc robię po kawałku.. i uwielbiam mój kultywator! Fakt.. dobrze jest zdjąć darnie przed jego użyciem.. ale mam bardzo stare trawo-chwasty na działce z silnym systemem korzeniowym plus dużą plątaninę korzeni sosen. Kultywator spulchnia ziemię na 20.. 30 cm. Po jego użyciu wyciągam wszelkie korzenie traw i chwastów, które zostały urwane. Pozostaje pięknie spulchniona ziemia! Z uwagi, że mam dość nierówną działkę mogę przerzucić nadprogramową "górkę" i ponownie użyć kultywatora.Kupię go ponownie jeśli jakimś cudem zepsuję i z całą pewnością kupię rodzicom, którzy mają ogród warzywny i co roku przekopują go. To prawdziwe wybawienie dla kręgosłupa!
jeszcze

23.5.2021

Kultywator jak narazie sprawuje się dobrze. Około 3 miesiące od zakupu. Do mniej twardej ziemi jak najbardziej, kiedyś przekopanej nawet ze 4 lata temu, ale zarośniętej. Przy bardziej zbitej, gęsta rawa ziemia mocno udeptana, ma lekkie problemy, szybciej się zużywa w szczególności na połączeniach rurkek na śrubach. Wydają się rurki lekko przy cienkie. Śruby z naktętkami samokontrującymi, czyli jak złoży to raczej nie rozbieraj. Chyba, że zamienisz nakrętki na motylki. Reszta ok.

23.4.2021

Bardzo dobrze sprawdza się we wstępnie uprawionej ziemi (np. wiosenne przygotowanie ogródka, który był przekopany jesienią) - trochę słabiej radzi sobie na całkowitym ugorze gdzie korzenie chwastów mocno trzymają. Do stosowania w suche dni, po deszczu zakleja się błotem i ziemia nie odchodzi.Dobrze działa jako świder/wiertnica do słupków/sadzenia drzewek. Wycina ładne dołki do głębokości 70-80 cm.

26.5.2020

Rosyjskie narzędzie nie jakieś tam "made in china". 4 -ry pazurki wykonane solidnie przyspawane do rurki zakończonej uchwytem nawet na kamienistym podłożu dają radę. Elementy od pazurków do uchwytu mogły by być z grubszej rurki bo ta sprawia wrażenie delikatnej. Połączenia śrubowe to chyba najsłabszy element, nie można zbytnio dokręcić bo odpryśnie lakier a i zmiażdżyć rurkę można.

7.12.2020

Potwierdzam - jakość stali jest słaba - "chodzi o elementy pionowe" . Już po 4 grządkach o szerokości 1,2 m ( ziemia uprawiana co sezon od 8 lat ) pojawił się luz , otwór się poszerza i będzie potrzebne potraktowanie spawarką aby połączyć rurki w jeden element . Praca z tym urządzeniem jest bardzo lekka , plecy nie bolą ale bolą barki , mimo to lepiej barki niż plecy .

8.1.2022

kultywator rzeczywiście jest miłą odskocznią od łopaty, ale tylko parę pierwszych podwiertów idzie bez wysiłku, jak jest do przekopania większy kawałek to niestety też bolą ręce tylko inaczej, mianowicie od odcisków, bo trzeba jednak siły przy skręcaniu ziemi, chyba , że ktoś ma w ogrodzie próchnicę-ja nie mam, ale i tak z zakupu jestem zadowolona, polecam

27.5.2021

Kupiłam drugi, żeby mieć pod ręką na drugiej działce. To jest naprawdę SUPER sprzęt. Prawa ręka ogrodnika. Zastępując nim łopatę ochraniamy kolana i kręgosłup. Niezastąpiony przy wykopywaniu uciążliwych chwastów, takich jak perz, powój, mniszek lekarski itd. Niezastąpiony przy sadzeniu krzewów, wykopywaniu głębokich dziur..... Szczerze polecam.

21.9.2020

Jest to solidne urządzenie, niektórzy wypisują że ma bardzo cienkie rurki - według mnie rurki są odpowiednie a jakby były grubsze to urządzenie więcej by ważyło i dla kobiet to była by duża wada. Elementy wgryzające się w glebę wykonane z grubego drutu i solidnie przyspawane - ja polecam, należy tylko używać z głową i będzie służyło długie lata

10.9.2020

Produkt genialny - zrewolucjonizował moje podejście do przekopywania działki, chyba nawet to polubiłem ;) Dobra jakość wykonania, solidny, kilka poziomów wysokości gwarantuje, że każdemu będzie pasować. Jedyny mankament to górna śruba, która po intensywnym użytkowaniu się poluzowuje i należy ją dokręcać. Poza tym same plusy :)

25.3.2020

Nie jestem rusofilem ,ale muszę uczciwie przyznać ,że urządzenie proste ale ,po dość intensywnym wypróbowaniu wybitnie skuteczne zwłaszcza przy usuwaniu chwastów z bardzo rozwiniętym systemem korzeniowym,głębokim typu marchew lub rozbudowanym wąsatym. Do kopania zamiast łopaty -może być kwestia gustu też daje radę.Polecam!

1.5.2020

Bardzo dobrze wykonane. Ogólnie to urządzenie ułatwia spulchnianie ziemi. W porównaniu ze szpadlem jest szybciej i chwasty dobrze się wyciąga. Bardzo dobrze sprawdza się na lekko ubitej ziemi, ale nie na ziemi torfowej lub bardzo zarośniętej trawą. Co do ceny to mogłaby być trochę niższa. Mimo to polecam urządzenie.

30.8.2021

Wysoka jakość produktu wskazuje na jego trwałość. W użytkowaniu bardzo praktyczny nawet dla kobiet, z uwagi na dobrze zbalansowaną "dźwignię". Przydatny do gleby sypkiej, ale prawdziwe osiągi pokazuje na glebach zbitych. Na takich można nim robić szybko i sprawnie głębokie doły. Ogólna ocena: bardzo dobry

15.5.2020

Trzeba mieć bardzo dużo siły aby go używać , raczej jest przeznaczony dla męższczyzny, używanie go nie wygląda tak łatwo jak na filmie reklamowym względu na podłoże) , jak ziemia jest sucha i twadra to super ciężko jest się w nią wbić a co dopiero wyciągnąć razem z ziemią na wierzch.

28.3.2022

kultywator w lutym kupiłam za 99zl. nie wiem dlaczego cena poszła tak mocno w górę ( od 180zl do 349zl !!) ale wiem jedno. ten kultywator to moja miłość od pierwszego użycia. jestem zachwycona urządzeniem, nie męczę się tak jak przy kopaniu zwykłej kopaczki. polecam

17.9.2021

Wykonanie bardzo rzetelne. Mocne. Łatwe w montazu. Super wygodne w użyciu. Bardzo polecam kszdemu z bólem kregosłupa bo pracuje sie na prostych plecach. Swietne narzedzie do usuwania trawy , wymieszania kompostu lub poprostu przygotowania do nasadzen. Goraco polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności