logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars Ostrzałka Do Siekier i Noży xsharp (120740). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars Ostrzałka Do Siekier i Noży xsharp (120740).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars Ostrzałka Do Siekier i Noży xsharp (120740) liczba opinii klientów wynosi 260, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 56, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 204, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.2.2015

Ostrzałka zakupiona w zestawie z siekierą rozłupującą Fiskars X27. Sprawdza się przy szybkim podostrzeniu siekiery jak i noży. Minus tak jak w jej starszej wersji to szybko zużywająca się rolka (niestety nie widziałem nigdzie samych rolek do dokupienia). Na plus to dziecinnie łatwe ostrzenie i praktycznie brak możliwości zniszczenia krawędzi tnącej.

19.5.2014

Do tej pory używałem kamiennych osełek, sporadycznie o przekroju owalnym z rękojeścią. Fiskars XSharp, a tradycyjne osełki to po prostu przepaść. Ostrzenie osełką Fiskars jest dziecinnie proste i nikomu nie powinno sprawić problemów. Noże po naostrzeniu tą ostrzałką są naprawdę bardzo ostre (korzystam z noży Fiskars Edge).

11.10.2017

Ostrzałka jest bardzo dobra, ale do noży i siekier tej firmy. Zwykłe noże mają za miekką stal co przekłada się na gorsze i krótkotrwałe ostrzenie noży, a siekiery innej marki zwyczajnie nie pasują. Jednak jeżeli kotoś używa narzę dzi tej samej firmy jest ok

26.10.2013

ostrzałka idealnie sprawdza się przy ostrzeniu siekier(ostrzyłem fiskars x27).Ostrzenie przebiega bardzo łatwo szybko i skutecznie. Co do noży nie wiem jeszcze nie sprawdzałem, ale nie omieszkam gdy żona tylko zacznie narzekać, że są tępe.Polecam.

3.1.2018

Ze wszystkich ostrzałek jakie posiadałem, również tych elektr. najlepszy model.Naprawdę da się naostrzyć nawet najbardziej tępy nóż. Do siekierki jeszcze nie używałem, ale i na nią przyjdzie czasGodna polecenia jak za tą cenę

9.4.2015

Fajna ostrzałka, wykonanie solidne, szczelina przesuwna szersza do ostrzenia siekiery tudzież maczet i innych ostrzy wielkogabarytowych a węższa do noży np kuchennych. Nóż naostrzyłem więc ostrzałka działa. Polecam.

18.10.2021

Niezbyt wysoka jakość wykonania. W dotyku jak "tani chiński plastik". Spodziewałam się czegoś lepszego pod marką Fiskars. Może się mylę, ale wygląda jak podróbka. Ocena dobra, bo jakby nie patrzeć ostrzałka ostrzy.

14.1.2015

Siekierka prawie sama drwa rąbie, dla kobiety nie sprawia żadnego problemu w obsłudze pod względem wysiłku fizycznego. Naprawdę bardzo udany produkt który powinien się znaleść w każdym gospodarstwie domowym.

6.1.2016

Dobry produkt,podręczny i łatwy w użyciu . Pomocny dla siekier jak i dla sprzętu kuchennego tj. noży ,nożyczek.Może być przechowywany w kuchni jak również w warsztacie.Prosta zmiana funkcji....Polecam

28.1.2015

Po pierwszych użyciach wydaje się bardzo dobrym produktem. Próbowałem się dowiadywać o ewentualny zakup w przyszłości samego kamienia ostrzącego, podobno niemożliwe - to wyraźny minus.

11.11.2013

Bardzo dobrej jakości ostrzałka, nadająca się do noży innych producentów także. Ergonomiczny kształt ułatwia jej stosowanie. Nadaje się też do ostrzenie siekier tej firmy.

14.3.2020

noz super zwlaszcza funkcja dlutka .. ale ta ostrzalka nie spisuje sie dobrze ... lepiej z niej nie kozystac .. tylko jak ja kupc sobie i uzywac ta ich normalna...

3.10.2021

Ostrzy niestety, nieco gorzej, niż zwykła ostrzałka "z kółeczkami". Na plus - zostawia gładkie ostrze. Na grubym, ciężkim nożu poległa. Cienkie naostrzyła dobrze.

18.8.2015

Ostrzałka bardzo dobrze ostrzy noże kuchenne oraz siekiery. Dzięki dwóm wariantom (rozmiarom) nacięć można dostosować ostrzałkę do narzędzia. Godna polecenia.

27.3.2017

Testowałem już różne ostrzałki jednak ta jest zdecydowanie najlepsza. Precyzyjnie ustawiony kąt ostrzenia pozwala na zachowanie ostrości noża na długi czas.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności