logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars Smartfit Teleskopowy wyrywacz chwastów 1020125. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars Smartfit Teleskopowy wyrywacz chwastów 1020125.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars Smartfit Teleskopowy wyrywacz chwastów 1020125 liczba opinii klientów wynosi 120, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 86, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 31, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.5.2022

Aby dobrze działał ziemia musi być miękka bez kamieni. Dzikie trawy, mlecze wyrywa w miarę dobrze. Nie radzi sobie z pojedynczymi cienkimi chwastami. Podczas użytkowania skrzypi. Jeden z mini prętów zabezpieczających jeden z chwytów wyleciał po 5 min. Udało mi się go wcisnąć na swoje miejsce. Jeżeli będzie wypadać oznaczać to będzie wadę fabryczną. Regulacja ok przydatna. Mechanizm przeładowania raczej gadżet ponieważ po wyrwaniu chwasta ten sam wypada po podniesieniu. Trzymanie za element przeładowania i upuszczenie roślinie raczej męczący bo wymusza pozycję zgięcia kręgosłupa W sumie wydałem ponad 200 zł nie po to by katować plecy. Reklama tego modelu i mycie końcówki przez pana wilgotną gąbką to jakiś sience-fiction.Podsumowanie wygląd ok., użyteczność oceniam na poziomie 75-80%, cena za wysoka 4/10, ergonomia pracy 7/10, trwałość hmm póki co coś tam wyleciało i skrzypi więc daję na teraz 6/10.
jeszcze

20.6.2020

Rewelacja! Wcześniej walczyłem z chwastami za pomocą noża, szerokiego dłuta, szarpałem za chwasty palcami. Efektem były bolące plecy, kolana, palce. Mimo wszystko każdemu polecam takie wyrywanie chwastów najprostszymi narzędziami... ale tylko dlatego, że jak w końcu zdecyduje się ktoś kupić tego Fiskarsa, to będzie chodził po trawniku i szukał chwastów ciesząc się tym jak łatwe i przyjemne może to być zajęcie :) Jestem mega zadowolony. Sąsiedzi już pozazdrościli, gdy zobaczyli z jakim zapałem i jak skutecznie usuwam chwasty ze swojego trawnika :) Długość narzędzia jest regulowana w tak dużym zakresie, że bezproblemowo może go używać osoba o wzroście 198 cm :)Polecam każdemu.Generalnie mam wiele narzędzi Fiskars i ze wszystkich jestem zadowolony. Nie zawiodłem się i tym razem.
jeszcze

8.5.2018

Znakomity do chwastów z grubszym korzeniem (palowym) np. mlecz, szczaw, nie znajdzie zastosowania przy chwastach o rozgałęzionym cienkim układzie korzeniowym. Znakomita ergonomiczna konstrukcja, duży plus za regulację wysokości (dopasowanie do wzrostu użytkownika). Wygodny uchwyt - wyrywanie chwastów nie wymaga dużego wysiłku. Polecam wszystkim, którzy nie są miłośnikami odchwaszczania przy pomocy chemii.

10.5.2021

Rewelacja! Wyrywa chwasty z korzeniami. Regulowana długość uchwytu poprawia ergonomię pracy (trochę mniej boli krzyż na drugi dzień, za parę złotych różnicy w odniesieniu do wersji bez uchwytu ;) Za to bezcenne jest uniknięcie stosowania chemii i ocalenie "życia" w ogrodzie.

29.5.2020

Solidny sprzęt. Raczej gadżet ale faktycznie nieźle sobie radzi z wyrywaniem chwastów :) Z poczatku nie wiedziałem jak to w sumie ma działać ale jednak używanie też jest banalne. Mogę polecić każdemu, kto ma problem z chwastami, szczególnie np. z babką lancetową na trawniku

20.4.2021

Nie wiem dlaczego tak długo zwlekałam z zakupem :) Szybko wyciąga mlecze i inne chwasty z korzeniami. Że zostają dziury? A co ma zostać po wyciągnięciu długich korzeni dużego mlecza? Gleba w moim ogrodzie jest dość lekka. Dla mnie super.

26.5.2021

zdecydowanie lepsza opcja z teleskopem niż bez, nie tylko pod wzrost użytkownika ale dużo wygodniejsze w obsłudze. Wyrywa w prosty sposób, fakt zostaje duża dziura, ale coś za coś, ma wyjechać z korzeniem to pincetą tego nie zrobisz ;)

23.8.2019

Bardzo przydatne narzędzie jednak nie w czasie długotrwałej suszy.Po krótkim użyciu zaczęło skrzypieć co jest nieco denerwujące.Rączka bardzo wygodna.Polecam produkt wszystkim kórzy podobnie jak ja nie tolerują chemii.

22.4.2021

Rewelacja do dużych i średnich chwastów, zalecane raczej do suchszej gleby. Wyrywając chwasty gdy gleba jest znacznie przemoczona wychodzi za dużo ziemi z nimi no i pozostają dziury które trzeba wypełnić..

27.4.2020

Wygodne urządzenie, spełnia zadanieAle dla dociekliwych:Pastikowa stopka moglaby byc z jakiegoś trwalszego materiałuW trawniku pozostają dziuryPrzy dluzszych korzeniach, urywają się

19.5.2020

Produkt godny polecenia. Przy większych powierzchniach jest sporo pracy ale efekt już po zasypaniu dziur i wysiewie trawy super. I wszystko bez użycia chemii. Super. Polecam.

2.6.2020

Solidne wykonanie, do tej po kilku tygodniach użytkowania nadal sprawny. Praca z nom to sama przyjemność. Minusem są tylko duże dziury po chwastach. Trzeba je uzupełniać.

28.11.2017

Wyrywacz chwastów jest rewelacyjny,bez problemu wyrywa chwasty,polecam emerytom nie trzeba się schylać i wyrywanie chwastów jest bajką.

2.6.2021

Wyrywacz sam w sobie jest OK, jednak nie polecam do usuwania np. małych mleczy, bo zostawia nieproporcjonalnie duże dziury w trawniku.

12.10.2020

Urządzenie rewelacyjne, Łatwe i proste w użyciu, nie wymaga dużej siły. Chwasty usuwa się bezproblemowo ! Polecam w 100%

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności