logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie TP-Link AC2600 Dual Band WLAN (RE650). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu TP-Link AC2600 Dual Band WLAN (RE650).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu TP-Link AC2600 Dual Band WLAN (RE650) liczba opinii klientów wynosi 196, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 121, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 42, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.11.2021

Access Point zakupiony w wiadomym celu, czyli wzmocnienia sygnału w domu piętrowym jednorodzinnym. Niestety, ale nie spełnił oczekiwań i musiałem go zwrócić. Mianowicie chodzi o to, że wzmacniacz nie różni się widocznie oferowanym zasięgiem względem swoich braci, czyli modeli RE550 i RE450. Co więcej nie oferuje połączenia typu OneMesh. Jest sporo grubszy i nieco cięższy i większy od modeli wyżej wymienionych. Kolejna wada to cena...Oczywiście dla osób, które szukają typowego oddzielnego połączenia sprawdzi się znakomicie, lecz ja osobiście ze względu na porównywalny zasięg względem RE550 i RE450 oraz większą cenę i mniejszą funkcjonalność nie polecam.

24.4.2022

Warto wydać więcej za lepszą wersję "wzmacniacza" wifi. Na pewno lepiej współpracuje z urządzeniami obsługującymi nowsze standardy WIFI, ale bardzo dobrze sobie radzi także ze starymi specyfikacjami WIFI. Dzięki niemu w całym mieszkaniu jest odpowiedni poziom sygnału. Urządzenie jest całkiem spore, od razu czuć solidne wykonanie, plastik i jego spasowanie jest wysokiej jakości. Praca w dwóch trybach (extender i access point) i mnogość opcji, takich jak chociażby możliwość wyłączenia świecenia diod, obsługa przez przeglądarkę lub aplikację to główne zalety produktu.

20.10.2020

Podobno to najmocniejszy repeater. Jeżeli tak to realnie jest słaby. W mieszkaniu 2 poziomowym z ścianami z cegły i żelbetowym stropem radzi sobie najwyżej przeciętnie (jednak lepiej niż poprzedni model). Plus za intuicyjne menu, rozsądną ilość ustawień opcji dla laika, możliwość regulacji sygnału antenami (na czytnikach mocy widać, że to działa a nie marketingowa ściema) czy fajny wygląd. Możliwość ustawienia tych samych nazw co sieć główna sugeruje (dla laika), że będzie działał jak sieć MESH ale tak nie działa. To jest repeater i tak należy go traktować.

30.10.2021

Bardzo porządny ACCESS POINT, szybki i ma naprawdę świetny zasięg, trochę duży kawał kloca na zdjęciach wygląda na mniejszy, ale i tak jest OK. Radzi sobie spokojnie ze ściankami działowymi po 8 - 12 cm (wtedy nie widać większego spadku prędkości)- natomiast ściana żelbet 30 cm już tłumi bardzo mocno z czym się liczyłem. To normalne dla każdego nawet drogiego routera gruby żelbet będzie barierą. Ogólnie urządzenie naprawdę świetne POLECAM!!!

5.8.2017

Posiadam szybkie łącze światłowodowe 500 Mb/s oraz ruter TP-Link Archer C5400 i chciałem zwiększyć nie tylko zasięg mojej sieci ale przede wszystkim by była ona wydajna w każdym miejscu w domu dlatego wybór padł na ten wzmacniacz sieci, który spisuje się bardzo dobrze i posiada gniazdo lan o przepustowości 1 Gb/s dzięki czemu wzmacniacz może stać się również punktem dostępowym.

19.11.2020

Bez zastrzeżeń. Działa jak powinien jako wzmacniacz. Docelowo musiałem jednak przepiąć go w inne miejsce, na granicy dobrego zasiegu - dioda zmieniala kolor z niebieskiego na czerwony. A tu juz zaczeły pojawiać sie problemy z jakością głosu podczas konferencji przez Teams'y. Aktualnie przy pracy w trybie AP dziala bezproblemowo.

16.1.2021

Spełnia moje wymagania, dobrze się sprawdza jako nieinwazyjne przedłużenie sieci w moim domu przez lan do routera(wzorowo przechwytuje sygnał routera), ale jako repeater działa bez rewelacji, ale mi zależało jedynie na przechwyceniu sygnału wifi 5g i przekazania dalej do kolejnego routera, więc jestem zadowolony. Polecam

10.11.2019

Wzmacnia sygnał ale naprawdę bez szału... dom 135m2 - parter/piętro ogarnia ledwo co... przez dwie ściany moc zasięgu waha się w przedziale 40-50%... co prawda bez wzmacniacza sygnału Wi-Fi w ogóle na piętrze nie było... a zaznaczyć jeszcze muszę że posiadam naprawdę bdb router mobilny bo Huaweii B618

20.4.2020

Nie spodziewałem się, że to zadzaiała. Urządzenie pozwoliło na przeniesienie internetu na wyższe piętro domu, wcześniej testowałem inne rozwiązania (mocniejszy router, internet przez gniazdka elektryczne) ale dopiero to urządzenie zadziałało. Nie jest najtańsze, ale sprawdziło się doskonale.

9.3.2021

Polecam, nie zastanawiac się tylko kupować. Konfiguracja banalnie prosta, w porównaniu do ASUS. Prędkości przy internecie 500mb/s i wifi 5ghz to ok 300-380mb/s bez względu czy to 1m czy 10m od routera. Warto dołożyć i mieć porządne sprzęt. Dodatkową fajną funkcja jest wyłączenie diod LED.

20.10.2020

Świetny wzmacniacz sygnału który bardzo dobrze się u mnie sprawuje.Potrzebowałem mocnego wzmacniacza ze względu na fotowoltaikę i oprogramowanie która jest w falowniku. Miałem zbyt mały sygnał, by urządzenie podłączyłoby się do routera. Ten sprzęt sprawił że wszystko gra jak należy.

6.9.2019

Produkt spełnił moje oczekiwania. Wcześniej korzystałem z zewnętrznej karty sieciowej od tp-linka i od czasu do czasu generowało to pewne problemy. Obecnie transfer danych jest stabilny, dużo szybszy i przy okazji mam zwiększony zasięg WiFi na parterze u rodziców.

15.12.2021

Produkt wart polecenia, ale nie należy zakładać, że przebije wszystkie mury. W dwukondygnacyjnym domku, z grubymi ścianami, na kilku metrach (5-6), mając na drodze drewnianą antresolę i ścianę działową, gubił połowę prędkość przesyłu (z ok. 250 na 130 mb).

14.12.2021

Bardzo dobra jakość sygnału, prędkość na częstotliwości 5G przerosła moje oczekiwania (300mb/s download). Bez problemu łapie sygnał na piętrze w domu z routera (światłowód orange 1gb/s) stojącego centralnie piętro niżej, gdzie telefon nie łapał.

5.5.2020

+ szybkie wifi, niezły zasięg, niemal bezobsługowy, dobra jakość wykonania, estetyczne urządzenie- jednak nie jest ideałem - raz na kilka tygodni wymaga restartu, bo wariuje siła sygnału mimo, że nie wiesza się tak jak starsze modele TPlinków

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności