logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie VERTO 52G400. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu VERTO 52G400.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu VERTO 52G400 liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.5.2019

Zdecydowałem się na zamieszczenie opini, bo moim zdaniem myjka nie jest warta uwagi. Jeśli ktoś zamierza ją zakupić przez internet jak ja, to sugeruję to przemysleć.Cel zakupu tej myjki - głównie do pomocy przy czyszczeniu narzędzi ogrodowych, także nie ma mowy o jej przeciążeniu a mimo tego mam z nią ciągłe problemy. Może nietrafiony egzemplarz.

25.10.2019

Po pierwszym użyciu jestem rozczarowany. Ciśnienie d... nie urywa. Mycie z detergentem to jakieś nieporozumienie. Środek myjący znika w oka mgnieniu a piany jak na lekarstwo. Brak regulacji mixu. Jedynie końcowka turbo daje radę na zabrudzonej ścianie i kostce brukowej. Ogólnie odradzam.

20.9.2020

Mimo sporadycznegoUżywania przestała podawać ciśnienie brak serwisu i nikt wam tego nie naprawi na śląsku brak zamienników i części nie polecam nie kupujcie tego ja wydałem 650zl na marne????

25.4.2020

Trochę małe ciśnienie ale ujdzie. Największe utrapienie wąż. Jest tak sztywny że przewraca myjkę przy każdym ruchu dosłownie .

30.3.2021

Sztywny waż, dysze rozszczelniły się po 4 użyciu myjki, wyrzucone pieniądze

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności