logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Worx WG629E6. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Worx WG629E6.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Worx WG629E6 liczba opinii klientów wynosi 1, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.10.2020

Kupiłem produkt w Castoramie w sierpniu. W pudełku info, że rejestracja do 30dni przedłuża gwarancję na 3 lata, problem w tym, że podana strona ***** nie istnieje. Po odszukaniu WORX EU, dokonałem rejestracji produktu oraz założyłem konto, rejestracja zakończyła się sukcesem, miało przyjść powiadomienie mailowe - do dzisiaj nic nie przyszło. Gdy teraz odświeżyłem temat, że z WORX nie dostałem żadnego maila, wszedłem ponownie na ich stronę, loguję się na konto - konto nie istnieje. Ponowna próba rejestracji produktu po prawie 60dniach od zakupu zakończyła się sukcesem, ale żaden mail nie przyszedł. Zgłosiłem problem na kontakt do WORX, odpowiedzieli,że nie mogą mi przedłużyć gwarancji na 3 lata bo minęło więcej niż 30dni od zakupu.
jeszcze

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności