logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie AL-KO PREMIUM 470 SP-H 119968. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu AL-KO PREMIUM 470 SP-H 119968.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu AL-KO PREMIUM 470 SP-H 119968 liczba opinii klientów wynosi 8, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.6.2021

Rewelacyjna kosiarka !!! W mojej opinii warto kupić silnik Hondy gdyż tak jak ktoś już napisał w jednej z opinii jest po prostu cichszy od innych i to sporo, a także czuć jego moc przy koszeniu i napędzie. Zapala się leciutko i naprawdę nie ma potrzeby stosowania tu systemu z elektrycznym rozrusznikiem. Napęd bardzo mocny i ciągnie nawet przy mulczowaniu wysokich traw czy pod górkę. Na załączonym zdjęciu widać efekt mulczowania i kosiarka zrobiła to nie zostawiając jeńców. Jedynym mankamentem jaki zauważyłem jest cofanie kosiarki podczas koszenia gdyż AL-KO stawia delikatny opór i trzeba użyć do tego trochę siły fizycznej, ale rozumiem tak działają kosiarki z napędem.Choć w moim poprzednim sprzęcie po rozłączeniu napędu ciągnęło się kosiarkę do tyłu bardzo delikatnie i bez jakiegokolwiek oporu. Tu jest troszkę inaczej i trzeba włożyć troszkę wysiłku. Mechanizm podnoszenia i opuszczania wysokości cięcia działa bardzo lekko i robi się to bez jakiegokolwiek problemu. Jeszcze słowo o złożeniu kosiarki, a w szczególności kosza, Rzeczywiście jak już ktoś pisał w innej opinii trwa to chwilkę zanim się złoży, a niektóre śrubeczki są małe i wydawać by się mogło że nie dadzą rady trzymać kosza w kupie. Jednak po złożeniu wygląda to solidnie. Duży plus za idealne dopasowanie ilości elementów, choć muszę obiektywnie stwierdzić, że instrukcja montażu mogłaby być bardziej obrazowa i zrozumiała. Reasumując POLECAM sprzęt AL-KO gdyż jest to kosiarka warta swojej ceny i dająca przyjemność z użytkowania. Kosi się z dużą przyjemnością !!!
jeszcze

26.8.2021

Krótka ocena po trzech miesiącach: odpala prawie zawsze od pierwszego razu (raz tylko musiałem drugi raz szarpnąć), wygodne sterowanie wysokością, informacja o zapchanym koszu, stabilna praca silnikia nawet po długim koszeniu. Małe wady to: trzeba samemu dodatkowo powiązać kable, zamykanie paliwa - kranik. Polecam.

15.11.2020

Silnik znacznie cichszy od briggsa, oszczędny, mało pali. Bardzo wysokie kosisko, dzięki czemu nic się nie odkłada i zawsze pcha trawę do kosza. Póki co nie żałuję dopłaty do silnika Hondy, czas pokaże ewentualne mankamenty i pozostałe zalety.

21.6.2021

Zakup około 2 miesięcy temu, wszystko doszło kompletne kosiarka działa bez zarzutu.

13.6.2020

kosiarka rewelacja jakosc wykonania 100

6.6.2021

wszystko działa jak powinno.

13.5.2021

Solidny sprzęt

9.12.2020

Super zakup.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności