logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita PLM4628N. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita PLM4628N.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita PLM4628N liczba opinii klientów wynosi 182, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 90, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 86, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.5.2020

Zakupioną kosiarką kosiłem trawę dopiero raz. Wcześniej używałem wyłącznie elektrycznych. Już po pierwszym razie widzę różnicę na korzyść spalinowej. Koszenie trawy do kosza bardzo dobre, ale wrażenie zrobiło dopiero koszenie trawy z mieleniem oraz koszenie z wyrzutem trawy na bok ( mimo że koszenie z wyrzutem na bok nie mieli trawy to wyrzut jest tak silny, że nie trzeba zgrabiać trawy, która będzie naturalnym nawozem ). Kosiarka Makita PLM 4628N jest lekką i cichą pracującą maszyną. Jestem jak na razie bardzo zadowolony.

20.8.2021

Dobra kosiarka, również na nierówny teren - duże koła robią swoje. Przy nierównościach i zamontowanym bocznym wyrzucie trzeba uważać żeby nim nie haczyć o wystające kępy trawy bo łatwo wyłamać w trakcie pracy (ja urwałem jeden zaczep), dlatego nie zalecam stosowania bocznego wyrzutu na nierównym terenie przy koszeniu niżej niż 6-7mm

5.10.2021

Dotychczas korzystałem z kosiarki elektrycznej, spalinową używałem sporadycznie. Nowy nabytek to solidna konstrukcja, dobre dopasowanie elementów, ergonomiczna. Duże koła, dzięki czemu dobrze się prowadzi i manewruje. Napęd ułatwia pracę. Na razie używana kilkakrotnie i nie stwierdziłem słabych stron.

7.6.2019

Specjalnie nie kupowałem większego modelu żeby maszyna była w miarę zwrotna i poręczna bo mam sporo wysepek z innymi roślinami na trawniku. Kosi się przyjemnie i szybko. Napęd bardzo ułatwia pracę. Trzeba pamiętać o wymianie oleju po pierwszych 5 godz pracy (docieranie silnika). POLECAM

27.5.2022

Trochę ciężka w prowadzeniu.Na równiutkim terenie idzie jak żyleta, trochę źle się prowadzi i trzeba użyć sily jak masz trawnik nierówny. Ogólnie polecam, kosiarka cicha, pali od pierwszego pociągnięcia, mulczowienie idealne. Mam nadzieję, że posłuży więcej niż 2 lata na gwarancji.

9.5.2019

Dobrze, szeroko kosi. Rozdrabnianie trawi też w porządku. Ma jedną niedogodność: nie da się nią kosić w miejscach trudno dostępnych, które można skosić tylko dojeżdżając przodem. Z przodu ma uchwyt do podnoszenia, który blokuje dostęp. Dlatego najpierw używam starej kosiarki;)

14.5.2021

Jak na pierwszą kosiarkę spalinową, to wybrałem dobrze. Znakomity silnik, duże koła ułatwiają poruszanie się kosiarką po ogródku. Kosiarka nisko zawieszona, nie lubi mchu i kosząc trawę rosnącą na mchu, podgryza go trochę, zapycha się i automatycznie wyłącza się. Bezpieczna.

30.11.2018

Kosiarka bardzo sprawna, szybka, chodzi równo i dobrze daje sobie radę nawet z wymagającym nierównym podłożem i długą trawą. Duży plus za duże koła, bardzo ułatwiają koszenie. W porównaniu z moją starą kosiarką, tą koszę trawnik w czasie o połowę krótszym.

14.10.2019

Kosiarka po testach (4 godziny) -wszystko OK (ma mocny napęd), niestety kółka wyglądają na najsłabszy element (mam nadzieję że się mylę) bieżnik płytki co czasami powoduje że koła kręcą się w miejscu - taka moc!!!Ogólnie oceniam kosiarkę na 4,5 lub 5 -

7.5.2021

Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Szeroki zakres regulacji wysokości koszenia trawy oraz murszowanie. Banalny montaż oraz składana rączka dzięki czemu kosiarka zajmuje niewiele miejsca. 7 arową działkę skosiłem z murszowaniem w 45 min.

10.9.2020

Dopiero raz kosiłam trawę zakupiona kosiarka firmy Makita, ale jestem zadowolona.Sprzet dobrej jakosci , spełniajacy moje wymagania ( 1000 m2 trawnika )A napęd znacznie ułatwia koszenie.Polecem

2.11.2021

czytając opinie miałem obiekcje do odpalania ale nic takiego nie miało miejsca.Maszyna prosta w obsłudze i odpala super ,tylko trzeba przeczytać instrukcje i będzie OK.Polecam solidna.

12.9.2019

Kosiarka sprawuje się świetnie. Na początku użytkowania gdy gasiłem silnik było słychać delikatne piski w okolicy wału i noża Ale z czasem ustały. Za tą cenę jak najbardziej polecam

14.4.2018

Owy sprzęt polecam z czystym sumieniem. Trawa pozostawiona z zeszłego roku nie ścięta przed zimą, kosiarka opuszczona bardzo nisko, zero jakieko kolwiek odczucia że ma ciężko.Polecam

25.8.2021

Daje radę. Choć nakładka na wylot do mielenia połamała się po pierwszym wpadnięciu w dziurę. Kosiarka pracuje cichutko. Mam nadzieję że długo posłuży. Ogólnie polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności