logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Nac Le12-32-Pb-S. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Nac Le12-32-Pb-S.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Nac Le12-32-Pb-S liczba opinii klientów wynosi 256, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 230, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.11.2019

- jakość wykonania solidna, plastiki estetyczne, wyglądają porządnie, kółka i ustawianie wysokości koszenia działają poprawnie, plus za zintegrowany uchwyt do przenoszenia i niedużą wagę 5/5- głośność pracy raczej duża, ale to jednak silnik 1800W, kultura pracy na razie po kilku koszeniach bez zastrzeżeń 4,5/5- ergonomia pracy nieco utrudniona krótkim pochwytem dla praworęcznych, montaż i demontaz kosza bez zastrzeżeń, plus za szerokość koszenia 40cm, duży minus za wykonanie korpusu od strony noża: jest tam mnóstwo zakamarków, w które wchodzi trawa i czyszczenie kosiarki jest utrudnione dlatego daję 3/5- co do jakości noża: zbyt krótko używam,żeby potwierdzić lub zaprzeczyć pojawiające się opinie o niskiej jakości- ogólnie polecam do ogródków 300-400 m.kw. (mimo, ze producent podaje zdecydowanie wyższe parametry)
jeszcze

20.6.2022

ocena po drugim koszeniu -kosiarka zgrabna , zwrotna. Nóż przyzwoity - nie jakaś cienka blaszka . Sprzęt poradził sobie z mokrym , dość wysokim zielskiem . Kosz wygodny do wpinania. Zaletą kosiarki jest niskie zabudowanie silnika - łatwo wjechać pod krzaczory. Uchwyt do przenoszenia też dobrym rozwiązaniem . Trochę trudno zmienić wysokość koszenia -ale to moja , być może subiektywna ocena . Nie wiem co za "geniusz" wymyślił sposób montowania kółek - od razu radzę wyrzucić fabryczne "wsuwki " ( nawet włosów nie utrzymają ! ) . Ów wynalazek zastąpiłam drutem .

7.8.2019

Niestety dostałam towar z ekspozycji. Kosiarska zapakowana była w karton i worek. Sam sprzęt był zakurzony i porysowany. Uchwyty od kosiarki były nieumiejętnie odkręcone. Rurka niemiłosiernie porysowana, plastik na kosiarce w miejscu łączenia z rurką uszkodzony. Śrubka ułamana, a część wciąż tkwiła w rurce. Nie odesłałam kosiarki tylko dlatego, że pilnie jej potrzebowałam.Użytkowanie proste. Trochę ciężko regulować wysokość koszenia, ale mężczyznom to nie sprawi zapewne problemu. Trochę za mały kosz

30.5.2020

Kółka odpadają podczas pierwszego użytkowania- warto zamiast oryginalnych sprzączek przy montażu kół założyć i zaplątać własny drucik, wtedy unikniemy prostej awarii. Poza tym kosiarka ok, regulacja wysokości sprawdza się, co widać przy gęstym trawniku. Jak dotąd używana kilkukrotnie na działkach 4-ro i 5-cio arowych, bez większych zastrzeżeń. Polecam, w tym przedziale cenowym nie trzeba dalej szukać.

21.5.2019

Mały, ale wariat :). W 100% spełnia swoją funkcję i to najważniejsze. Lekka i zwrotna. Kosz oczywiście do niczego się nie nadaje (ciągle zatyka się), ale to nie wina tego konkretnego modelu, tylko przecież tak jest we wszystkich :). Na najniższym poziomie koszenia nieomal ora ziemię :D. Za tę cenę polecam - nie wiem jak będzie z trwałością. Na razie jest OK.

8.6.2020

Jakość jak za tę cenę jak najbardziej ok. Przy pierwszym koszeniu odpadło kółko, bo ich mocowanie jest kiepskiej jakości, na szczęście można tę felerną szpilkę zastąpić zwykłym gwoździem i hula;). Po skręcaniu i demontażu rączki widoczne są pęknięcia, nie wiem jak długo to wytrzyma. Po za tymi mankamentami kosi jak burza:)

30.8.2020

Polecam ten produkt. Dzięki temu że jest lekka bez większego wysiłku można nią manewrować.Radzi sobie z koszeniem trawy o powierzchni ok 500 m. Jedyny mankament to taki że podczas koszenia na nierównościach wysokość ustawienia kołek zeskakuje na inny poziom. Może to wina za słabych sprężynek.

2.7.2018

Produkt lekki ,ale o małej mocy doskonale nadaje się do regularnie strzyżonych trawników , na terenie mniej zadbanym ma problemy. Ułatwia pracę uchwyt do przenoszenia. Sprężyny przy kółkach mają słabe sprężyny i na nierównościach same zmieniają wysokość cięcia.

16.9.2021

Jest mała. Trochę jak zabawka. Ale na mały trawnik wystarczająca. Moc silnika jest naprawdę bardzo zadowalająca. Jej dużym plusem z racji niewielkich rozmiarów jest to że wykosi wszędzie pod każdym krzaczkiem i wjedzie tam gdzie inne kosiarki mają problem.

8.8.2016

Jakością wykonania nie powala ale do małego ogródka w zupełności wystarczająca. Ten model ma średnio wygodną regulację wysokości koszenia. Ogólne wrażenie po dwóch użyciach jest zadowalająca poza tym czego oczekiwać za takie pieniądze...

21.7.2019

Kosi dobrze (mam małą działkę 1 ar trawy). Trochę kiepskie mocowanie kółek. Podczas 1 koszenia jedno kółko odpadło, trzeba było zastosować alternatywny sposób zamocowania kółka. Instrukcja montażu kosiarki trochę mało czytelna.

2.12.2019

Kółka trzeba lepiej przymocować własnymi siłami bo spinki dołączone do zestawu wyginają się i kółko czasami odpada. Poza tym wszystko działa sprawnie - świetna cena za sprzęt do małego ogródka :)

20.7.2020

Dobra, mała kosiarka za niewielkie pieniądze. Jest głośna, ale nie uważam, że glosniejsza od innych. Najlepiej do częstego koszenia niewysokiej trawy, wtedy jest najbardziej efektywna. Polecam

3.7.2020

Kosiarka niezbyt gęstą trawę 20cm wykosiła bez większych problemów, pomijając odpadające kółka. Spinki do montażu kół się łamią i kółka odpadają więc odrazu należy zamienić sposób mocowania.

10.9.2021

Tak jak pisali poprzednicy. Trzeba kółka zamontować śrubami, w zestawie załączone są jakieś badziewie druciki. Po 5 minutach koszenia kółko dopadło. Poza tym bez zarzutu.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności