logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita ELM4120. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita ELM4120.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita ELM4120 liczba opinii klientów wynosi 178, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 66, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 108, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.5.2022

Mimo, że od zakupu minęło kilka miesięcy, to dopiero jestem po pierwszym koszeniu. Kosiarka moim zdaniem jest cicha, a na pewno sporo cichsza od mojej poprzedniej 1200W. Co do noża to po pierwszym koszeniu w zasadzie nie widać zużycia - jak się kosi trawę a nie kamienie, to myślę że wytrzyma długo. Jest też dość szeroka przez co koszenie idzie szybciej. Spora regulacja wysokości, mięciutka rączka. Po złożeniu można postawić ją pionowo, przez co zajmuje mało miejsca. Jedynym minusem jest odkręcająca się nakrętka od mocowania rączki - będzie trzeba dać jakąś samokontrującą i powinno być ok. Z mojej strony polecam!

22.6.2021

Kosi sprawnie, łatwa regulacja wysokości, łatwe składanie rączki, ciężar wg mnie w sam raz, nie przewraca się przy pełnym koszu, łatwo ciąć przy samym murze. Niestety olbrzymim minusem jest świdrujący, metaliczny dźwięk silnika. Wcześniej kosiłem kosiarką Mesko PK 40-1 z silnikiem indukcyjnym i ma on głośny ale głuchy dźwięk. Tu również słychać ten dźwięk, ale w tle, za to na pierwszym planie jest nie do zniesienia piskliwy ton.Zatyczki do uszu nie pomagają,może przeciwhałasowe nauszniki pomogą

9.6.2021

Dla mnie rewelacja, prawie pod każdym względem. Do tej pory miałem NAC o podobnych parametrach i Makita bije na głowę. Idealnie tnie, zbiera - ładnie wypełnia prawie cały kosz "po sufit". Drobne ergonomiczne rozwiązania powodują, że bardzo fajnie się nią używa. Jest lekka więc bardzo łatwo się nią manewruje - potężny plus w ogrodzie gdzie jest dużo drzew, krzewów i innych elementów wymagających manewrowania.

23.7.2021

To moja druga kosiarka elektryczna Makita. Jest bardzo dobra. W porównaniu do poprzedniego modelu EMl 3720 ma większą moc o 300W i to czuć, o 4 cm szerzej kosi, banalnie prosto i szybko ustawisz 7 r9żnych wysokości koszenia-jedną ręką, w poprzednie trzeba było odkręcać 4 kółka. Kosi blisko brzegów.Widać, że Makita udoskonala sprzęt na lepsze.Szczerze polecam do ogrodów do 400m2

10.7.2021

kosiarka posiada 7 stopni regulacji, ja kosiłem na pozycji 4 i wydaje mi się że za krótko, poradziła sobie z 2 tygodniową trawą bez zająknięcia, dosyć głośna, wypełnia duży kosz całkowicie, kołpaczki z przednich kół odpadły po pierwszych metrach, wcześniej miałem gardenę o tej samej mocy ale 38 cm, ta ma 41 cm i wydaje się mocniejsza.polecam

1.8.2021

jak na kosiarkę to nawet super ale jak się pomyśli że to Makita to się oczekuję czegoś więcej. Mimo to kosiarka dobrze kosi ma spory rozstaw noża ale już sam nóż po 5 minutach koszenia miał wżery więc nie świadczy to o nim dobrze. Czuć moc silnika lekko się prowadzi i dokładnie zbiera trawę . Często trzeba z koszem latać .

28.6.2021

Bardzo lekka kosiarka. Wcześniej miałem ELM4100 i była cięższa o 8,5 kG. Ta ma wyższe obroty o 600 i dużo lepiej kosi trawę. Poza tym boczne zabieraki trawy sprawiają ,że nie opuszcza się trawy przy koszeniu.Jest trochę głośniejsza od poprzedniej ale to pestka w porównaniu z efektem i wygodą koszenia. Polecam.

30.6.2022

Dotychczas miałem wysłużoną 10-cio letnią kosiarkę Makity. W końcu przyszedł na nią kres. Obecna to to tak jakbym się przesiadł z "malucha" do mercedesa. Duża szerokość koszenia, bezproblemowa regulacja koszenia. Duży pojemnik na trawę. Kosi blisko krawężnika tak, że nie trzeba używać podkaszarki.

27.7.2021

Kosiarka używana jak na razie kilkakrotnie. Bardzo dobrze kosi trawę, duży nóż skraca czas koszenia. Bardzo dobrze kosi przy bokach. Ma też duża moc i jest to odczuwalne przy koszeniu. Dobrze się nią manewruje. Duza regulacja wysokości koszenia trawy. To trzecia kosiarka i najlepsza. Polecam

6.6.2020

Kosiarka godna polecenia. Mam około 5 arów do skoszenia. przy takiej powierzchni należy przynajmniej 5-6 razy opróżniać kosz z trawą, także przestrzegam kupujących przed kumpnem kosiarek z mniejszycm nożem i koszem na trawę. Kosiarka posiada zakrzywiony nóż co umożliwia zbieranie liści

6.6.2022

Bardzo dobra kosiarka, regulacja wysokości koszenia jest super, bez narzędzi. Silnik mocny pięknie pracuje. Widać że wykonana jest z dobrej jakości materiałów. W tej cenie już spalinową można kupić ale ja wolałem elektryczną i nie zmieniam zdanie. Jestem bardzo zadowolony

28.10.2020

Kosiarka bardzo solidna. Łatwo sie składa rączka. Wykonanie jak to Makita. Spokojnie radzi sobie z wysoką i mokrą trawą. Silnik daje rade. No i szerokość koszenia 41cm - to robi różnicę. Używam jej do trawnika 270m2. Polecam!Bardzo dobry stosunek jakość/cena!

27.7.2020

w porównaniu z moją starą kosiarką elektryczną super sprzęt. na plus regulacja pochyłu uchwytu. dobrze wyważona lekko się prowadzi i łatwo zawraca. moje spostrzeżenia po pierwszym koszeniu dość wysokiej trawy i zielska, co dalej zobaczymy.

20.5.2022

Jeśli sprzęt okaże się trwały, to będę bardzo zadowolony. Dobrze kosi, dobrze zbiera trawę, napełnia cały kosz. Oczywiście lepiej opróżniać zanim się przepełni żeby nie przeciążać silnika. Dobrze zrobiona kosiarka, ładna i ergonomiczna.

20.5.2021

Kosiarka mocna, obudowa dobrej jakości. Natomiast kółka sprawiaja wrażenie bardzo nietrwałych, zobaczymy. Dodatkowo mój egzemplarz ma coś nie tak z regulacją wysokości - żeby ustawić najniższą, trzeba by wbić osłonę noża w grunt!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności