logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Al-Ko Silver 46.4 E Comfort 113103. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Al-Ko Silver 46.4 E Comfort 113103.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Al-Ko Silver 46.4 E Comfort 113103 liczba opinii klientów wynosi 26, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.6.2018

Kosiarka to mało powiedziane - to jest kosiara. Duża, masywna, wygląda na solidną, dobrze się prezentuje. Mimo swojej wagi ( 30 kg) manewrowanie nią na dużych trawnikach jest stunkowo łatwe ( chyba dzięki dużym, łożyskowanym kołom ). Nie będzie się sprawdzać na małych trawniczkach obsadzonych gęsto drzewkami i krzewami. Mam ją kilka dni, kosiłem na razie jeden raz i jeśli chodzi o trwałość trudno ocenić, czas pokaże. Do tej pory zauważyłem jeden drobny mankament - zakładanie i wyjmowanie kosza nie jest specjalnie wygodne przez przeszkadzającą poprzeczną rurkę wzmacniającą uchwyt do prowadzenia. Korpus kosiarki nie jest w całości stalowy, jego część przy otworze do wyrzucania trawy do kosza wykonana jest z tworzywa sztucznego,nie wiem jak wytrzymywać będzie uderzenia drobnych kamyków, które trafiają sie na mojej działce. Reasumując - spodziewam się, że będę z niej zadowolony.
jeszcze

12.6.2020

Ocena 4 tylko ze względu na brak klucza do montażu noża. Jest to już moja druga kosiarka serii 46.4. W stosunku do tej z przed 10 lat udoskonalona, duże koła na łozyskach. Niestety, zamiast wkrętaka, którym nie udało mi się wkręcić nawet jednego wkręta, czy też klucza do śrub M6 właściwsze byłoby dodanie klucza do noża. W kosiarkach w tej cenie powinno to być w wyposażeniu standardowym i to klucz nasadowy, a nie oczkowy jaki oferują konkurenci. Mam kilka wyrobów AL-KO i generalnie jestem zadowolony z nich. Polecam.

11.7.2021

Doskonale opakowana bez mozliwosci uszkodzenia produktu. To juz druga kosiarka tego producenta, ktora bede uzywal. Jest stosunkowo ciezka ale dzieki lozyskowanym kolom porusza sie bez oporow. Uzywa jej babcia majaca 80 lat. Sprzet solidnie wykonany, wydaje sie byc niezniszczalny. Duzym atutem jest duza szerokosc koszenia oraz doskonale odsysanie skoszonej trawy. Nie jest jej straszna wysoka trawa. Polecam ten produkt.

15.11.2021

Kosa rozpędza się ze 3-5 sekund - słychać moc. Po pół godziny pracy, trochę czuję, że to ciężka maszyna. Idealna na moje boisko o pow. 120m2. W drzewach za ciężka do manewrowania. Po jednym sezonie brak uwag do pracy. Mam obawy jak długo wytrzymają plastikowe elementy, chociaż wydaję mi się że i tak mocniejsze od marketowych.

10.6.2020

Bardzo wydajna, trochę ciężka - dlatego, że jest duża. Chciałem jak najszerszą kosiarkę z mocnym indukcyjnym silnikiem i dużym koszem (szerokość koszenia 46 cm, kosz 65L). Koszenie standardową kosiarką (szerokość koszenia 30cm, mały kosz) zajmowało mi 3 godziny, Teraz ten sam trawnik koszę 40 min. Polecam.

17.7.2020

Na razie używana tylko raz, więc dużo nie moge powiedzieć. Nie jest głośna i sprawia wrażenie solidnej. Łatwo się prowadzi. Kosz na sciętą trawę mógł być lepszej jakości (plastik) oraz mocowanie do kośiarki mogło być łatwiejsze (trochę przeszkadza uchwyt od kosiarki).

26.4.2014

KOSIARKA SUPER .ROBI WRAŻENIE SOLIDNEJ. KOSI SIĘ SUPER . MULCZOWANIE REWELACJA . DZIĘKI DUŻYM KOŁOM PROWADZI SIĘ LEPIEJ NIŻ 15 KG LŻEJSZA STIGA . NARESZCIE KOSZENIE SPRAWIA MI PRZYJEMNOŚĆ . TO UDANY ZAKUP . POLECAM

10.10.2020

Kosilem raz. Jestrm bardzo zadowolony. Obawialem sie wagi kosiarki-30 kg,ale lozyskowane kola robia swoje.Nie przesadzajcie z problemem zakladania kosza.Po drugim wyjeciu sprawe opanowalem. Mulczowanie rewelacja.

20.6.2018

Profesjonalna, łatwa w montażu i w użyciu kosiarka elektryczna. Wystarczająca moc (1600 KW), duży pojemnik na skoszoną trawę (do skoszenia 900 m2 działki wystarczą dwa przebiegi), wkład do mulczowania trawy.

16.10.2019

Tnie jak ta lala, ale używałem jej póki co kilka razy.Jest bardzo głośna, jak na kosiarkę elektryczną. Jest również ciężka.

10.7.2021

Solidnie wykonana, dość cicha, ale i zaskakująco ciężka. Właściwie przy tej wadze należałoby celować w samobieżną.

16.5.2020

Ogólnie kosiarka dobrej jakości i wszystko z nią w porządku. Do pięciu gwiazdek zabrakło instrukcji montażu.

10.8.2021

Trochę ciężka, ale kosi bardzo dobrze. Duża pojemność kosza. Solidnie wykonana. Jestem bardzo zadowolony.

12.6.2020

Po pierwszym koszeniu jedynym minusem jest problematyczne zakładanie kosza, reszta ok.

21.6.2022

Po dwóch miesiącach użytkowania dla mnie idealna.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności