logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie APPLE 20W Biały (MHJE3ZMA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu APPLE 20W Biały (MHJE3ZMA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu APPLE 20W Biały (MHJE3ZMA) liczba opinii klientów wynosi 349, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 62, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 176, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 62, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 40, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.3.2022

Gdy podłączę do ładowarki urządzenie, które chcę naładować, to urządzenia zaczyna być ładowane. Gdy odłączę od ładowarki urządzenie, przestaje być ładowane.Gdy podłączę ładowarkę do sieci, zaczyna ona ładować podłączone urządzenie. Gdy odłączę ładowarkę od sieci, przestaje ona ładować podłączone urządzenie.Na podstawie w/w obserwacji stwierdzam, że ładowarka działa zgodnie z oczekiwaniami.

22.5.2021

Pomimo skandalu jakim jest ze strony Apple dorzucanie od lat miernych ładowarek o napięciu 5V to w obliczu nie dodawania żadnej jest to najlepszy wybór. Spełnia swoje zadanie, mam wrażenie że ładuje nieco szybciej od ładowarki quick charge z silver monkey.

16.1.2022

Fajna kostka dobry wygląd ale 100 zł to za dużo jeszcze jak kupujesz telefon za 5000 zł i musisz dokupić wtyczkę za sto bo nie ma jej w zestawie. Średni stosunek jakość do ceny. Jak ktoś nie chce tyle wydawać polecam poszukać zamienników baseusa.

Bardzo szybka wysyłka ze sklepu. Adapter działa jak należy, wszystko zgodnie z opisem na stronie. Nie ma problemów z szybkim ładowaniem telefonu i obawy czy tani adapter zamiennik nie uszkodzi czegoś w telefonie. Polecam.

26.4.2021

Typowo jak dla Apple skromnie ale i estetycznie zapakowany produkt. 20w można konfigurować z różnymi typami dodatkowych ładowarek indukcyjnych wiec uważam ze to dobry zakup na wiele lat. Po kablu ładuje dość szybko.

24.3.2022

Kupujcie oryginał. Wszystko pięknie, działa czego nie mogę powiedzieć o dwóch wcześniej używanych zamiennikach za 60 zł gdzie po podłączeniu do ładowania szalał ekran podczas ładowania. Szkoda nerwów i pieniędzy

17.7.2022

Jest świetna wyglada bosko ładuje w kilka minut. Zakochałem się w niej, planuje sie ożenić z nią żebyśmy mogli zostać na zawsze, chyba ze Apple wprowadzi szybsza ładowarkę to będzie rozwód

13.5.2021

Ładuje bardzo szybko, a przy tym się nie nagrzewa. Można w 30 minut osiągnąć 50%, więc wszystko zgadza się z obietnicami producenta. Jest do tego zgrabna i szczerze całkiem ładna.

4.5.2021

Super szybka ładowarka, mojego iPhone 11 do pełna ładuje w 2h. Jakoś pierwsza klasa, wygląda solidnie, widać że oryginał. Polecam każdemu niecierpliwemu.

19.5.2021

Ładowarka godna polecenia, Iphone XI ładowany w expresowym tempie.Apple przyzwyczaiło do ciekawych opakowań i ich unboxing przyparawia emocji.Polecam.

14.1.2022

Dziękuję bardzo za towary! Ładowarka Sieciowa z nowym telefonem iPhone 13 pro max Super! Można było zaczekać trzy miesiące! Dzienkuje!!!

21.12.2021

Co tu pisać o ładowarce. Działa i nie boję się że spali mi Iphona czy Air Podsy, tak jak koledze ładowarka z AliEpxress :)

15.6.2021

Dokupiłem bo już w iPhone'ach nie dodają :( działa w porządku, troche większa niż standardowe iPhone'owe, ale ma też moc

13.5.2021

Ładowarka jest świetna. Solidna i szybciutko ładuje. Pełne naładowanie IPhone 12 trwa jakieś półtorej godzinki :)

30.12.2021

W porządku na razie działa wszystko po prawnie, nie przegrzewa się nawet gdy telefon jest podłączony całą noc.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności