logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Samsung Travel Adapter Biały (EP-TA20EWEUGWW). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Samsung Travel Adapter Biały (EP-TA20EWEUGWW).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Samsung Travel Adapter Biały (EP-TA20EWEUGWW) liczba opinii klientów wynosi 396, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 8, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 235, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 95, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 23, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.4.2019

Mała, ale sprawna ładowarka z funkcją szybkiego ładowania z podwyższonym napięciem (sprzęt musi być zgodny z tą funkcją, ale standard obejmuje nie tylko urządzenia Samsung). Nawet przy zwykłym ładowaniu moc ładowarki się przydaje (prąd 2A) - ale należy stosować oryginalny kabel lub inny dedykowany do ładowarek (popularne tanie kable USB mają tak cienkie przewody, że prąd ledwo się przez nie przeciska - zwłaszcza jeśli są relatywnie długie).

Kupiłem dwie sztuki bo ładowarek wszędzie ciągle brak jak trzeba telefon czy tablet często ładować. Póki co okej, kabel jak zwykle zbyt długi nie jest ale samo urządzenie działa poprawnie. Czas ładowania telefonu jest stosunkowo krótki, choć pewnie są jeszcze szybsze modele.

5.2.2019

Opis produktu nie jest zbyt obszerny, niemniej jednak produkt jest ok. Jest to jak najbardziej oryginalna ładowarka firmy Samsung posiadająca funkcję szybkiego ładowania, czyli może ładować ze standardową "mocą" 5V/2A lub zwiększoną 9V/1,67A. Polecam!

23.2.2020

Produkt zgodny z opisem. Mam taką samą którą dostałem razem z telefonem i po już 2,5 roku użytkowania noszenia kabla w kieszeni itd. gumowa osłona się przerywa i wychodzi oplot odradzam gięcia i pociągania za kabel bo źle to znosi. Ładuje szybko i jakościowo jest ok.

W porządku działa, tym bardziej że właśnie brakowało mi ładowarki z wejściem C drugiej to dokupiłem oryginał. Różnica w cenie nie jest tak duża między zamiennikiem a ori, a ten przynajmniej jest ładnie wykonany. Przesyłka następnego dnia dojechała już.

Wszystko zgodne z opisem. Ładowarka działa bardzo dobrze, ładuje w miarę szybko, choć pewnie są szybsze ale nie chciałbym uszkodzić baterii w telefonie też. Poza tym wysyłka tego samego dnia i dostawa następnego na plus imho.

25.8.2016

Ładowarka faktycznie bardzo szybko ładuje, ale przy tym mocno grzeje zarówno samą siebie jak i telefon.Niestety po 7 miesiącach użytkowania coś przestało łączyć i jestem zmuszony do zakupu nowej (gwarancja tylko 6 miesięcy).

19.4.2021

Oryginalna, ładuje jednak dłużej niż stary typ ładowarki, mimo, że jest dedykowana dokładnie do mojego modelu telefonu Galaxy A6+. Może jest "za dobra" , a ja mam za stary telefon, nie wiem..... ale ładuje.

4.5.2020

Nawet gdy telefon jest już prawie całkiem rozładowany, po podłączeniu ładowarki mogę go normalnie używać i nie obawiać się, że nagle mi się wyłączy, co przy zwykłych ładowarkach zdarzało mi się notorycznie.

23.12.2020

Produkt jest dobry jednak sądziłem że słowo klucz w tym przypadku czyli FAST będzie oznaczać że jest szybka co jednak nie do końca się sprawdziło. Ładuje dłużej niż oryginał chociaż ten miał nim być.

8.10.2016

Szybka ładowarka która w dodatku umożliwia ładowanie urządzeń nie obsługujących funkcji szybkiego ładowania. Niewielkie rozmiary i waga ułatwiają transport. Polecam

6.9.2016

Ladowarka zgodna z opisem. Idalana dla mojego samsunga. Po jakimś czasie kabel nie jest juz taki sztywny.Po pewnym czasie kabel przy ładowania nagrzewa się.

17.10.2020

Ładowarka naprawdę świetna, ładuje dużo szybciej niż zwykłe marketowe ładowarki, a nie odstaje od nich cenowo. Moim zdaniem najlepsza ładowarka w tej cenie.

28.2.2020

Niestety jedna z tych tańszych nie działa, ale potrzebowałem przewód więc szkoda mi mojego czasu nie reklamuje. Pozostałe działają super i mogę je polecić.

Póki co bardzo dobrze działa. Telefon ładuje się szybko i bezproblemowo. Nie ma problemów z wtyczkami. Cena bardzo przystępna jak za oryginał Samsunga.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności