logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Samsung Travel Adapter 25W Czarny (EP-TA800NWEGEU). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Samsung Travel Adapter 25W Czarny (EP-TA800NWEGEU).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Samsung Travel Adapter 25W Czarny (EP-TA800NWEGEU) liczba opinii klientów wynosi 139, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 46, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.6.2021

Działa zgodnie ze specyfikacją. Nie piszczy. Nie nagrzewa się. Ładowarka w zasadzie jest niezbędna do "superszybkiego ładowania" w S21 Ultra 5G. Ma wbudowany kontroler do tego trybu, bez którego dużo mocniejsze ładowarki firm trzecich nie chcą szybko ładować. Reasumując za 59 zł w promocji można kupić dobrą ładowarkę. Natomiast zabranie ładowarek z zestawów od telefonów za prawie 6000 złotych jest wręcz perwersyjną chciwością producenta. Gdy Apple uczyniło to jako pierwsze, marketing Samsunga ich wyśmiewał, następnie księgowi S. zobaczyli wyniki Apple i zlecili cięcie akcesoriów "w trosce o środowisko".Kolejny próg do zdobycia to wycofanie kabli USB i pakowanie telefonów w papier śniadaniowy.
jeszcze

10.8.2022

Dobrze działa, nawet przy "superszybkim" ładowaniu nie przegrzewa się ani nie piszczy.Gwiazdki mniej przez politykę firmy Samsung - za super-krótką półroczną gwarancję przy jednoczesnym zasłanianiu się ekologią, gdzie twierdzą, że nie dodają ładowarek do smartfonów, bo każdy już jakąś ma.

31.5.2021

Ładuje tak szybko jak deklaruje producent. Najważniejsze jest dobrej jakości więc nie piszczy. Szkoda, że producent nie dodaje jej normalnie do zestawu z flagowymi telefonami tylko musi być dokupowana ekstra.

18.5.2021

Mały rozmiar na plus, szczególnie podczas podróży. Telefon ładuje sprawnie. Lepszym rozwiązaniem byłoby wejście do ładowarki na USB, przez to kabel byłby bardziej uniwersalny USB - USB-C.

5.4.2021

Szkoda, że w komplecie z ładowarką nie ma kabelka. Szkoda, że Samsung nie dołącza takiej ładowarki do nowych telefonów a dodaje jakieś badziewie które ładuje telefon 2h. Bez sensu.

6.5.2021

Ładowarka kupiona on-line i dostarczona błyskawicznie, spełnia wszystkie wymagania na XXI, czyli ma ładować dość szybko, na pewno zostanie na dłużej ;-) POLECAM w 100%.

8.4.2022

Ładuje iPhona 13 Pro Max bardzo szybko. Mój egzemplarz nie wydaje żadnych dźwięków podczas ładowania. Poza tym jest tańsza od 20W ładowarki Apple, co jest dużym plusem

16.4.2022

Ładowarka w 100% oryginalna, super szybie ładowanie działa Samsung S21+, porównując z oryginałem dokładnie to samo, wersja w pudełku, nie grzeje się, waga 54g

30.6.2021

Używam tej kostki od miesiąca i nie mam z nią żadnych problemów, zawsze działa a według informacji wyświetlanych na telefonie ładuje "superszybko"

20.1.2022

Działa. Jej największym minuesm jest to że nie ma jej w pudełku z telefonem. Juz dawno nie czułem, że kupując coś tak bardzo dbam o środowisko.

6.5.2021

Bardzo dobra oraz szybka ładowarka dla urządzeń Samsung. Zakupiona wraz z Samsungiem S21 ładuje telefon w niecałą godzinę czasu od 0 do 100%.

18.12.2021

Super produkt, jak Samsung dodawał ładowarki do telefonów to z niej już korzystałam, moim zdaniem najlepsza ładowarka do większych telefonów.

29.4.2021

Ładowarka znakomicie ładuje mojego Galaxy s21 Ultra. Do pełnego naładowania potrzebuje z godziny i 15 minut. Polecam ten produkt.

18.5.2022

Świetnie działa i bardzo szybko ładuje. Galaxy s21 wykrywa szybkie ładowanie. Szybciej naładuje niż ładowarka 65W od Xiaomi.

6.5.2021

Ładowarka wykonana z dobrej jakości materiałów. Dobrze ładuje, dobrze wygląda, cenowo również w porządku. Polecam :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności