logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bosch Rotak 32 Eu 0600885B00. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bosch Rotak 32 Eu 0600885B00.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bosch Rotak 32 Eu 0600885B00 liczba opinii klientów wynosi 44, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 2.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 2.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.3.2010

I lekka. /ok. 6,8 kg./ Ma taki jakiś "zwinny" wygląd. Obejrzałem 30 - 40 elektrycznych kosiarek w 4 dużych technicznych łódzkich marketach. Moc kosiarek: od 900 W do 1700 W, a ceny: 180 zł do ok.600 zł. Ale są one zdecydowanie cięższe i dużo mniej zwrotne. Kolorystycznie i wzorniczo, Bosch Rotak 32 prezentuje się całkiem sympatycznie. Rzecz jasna, że nie mogę napisać nic a nic konkretnego o samej pracy tego Boscha ponieważ został kupiony kilka godzin temu. Chociaż jedną bardzo konkretną rzecz mogę napisać. Otóż bezposrednio po zakupie, kosiarka została sprawdzona od razu, w serwsie marketu. No i muszę powiedzieć, że dźwięk pracującej maszyny nie jest co prawda porównywalny ze startującym Jumbo Jetem,ale można przecież zastosować dousznie /fajne słówko, nieprawdaż?/ watę. Z drugiej strony muszę jednak napisać, że w w/w serwisie powiedziano mi, że owszem, urządzenie jest głośne, ale coś za coś. Silnik jest szybkoobrotowy i pozwala ciąć grubą, mokrą i wysoką trawę. No chyba, że tak.
jeszcze

11.7.2012

Pierwsze wrażenie z koszenia to ciężar kosiarki. Jest naprawdę lekka i dobrze się nią manewruje. Kolejne to estetyczny wygląd chociaż rysują się tu elementy chińszczyzny (tandetny materiał). To tyle z przyjemności. Nie wiem czy na plus można zaliczyć jej dźwięk... Odkurzacz Zelmer z lat 80 tych chyba pracuje ciszej pomimo tego że to 30 lat różnicy (to chyba tylko bosche tak mają -toporne i głośne) Regulacja wysokości to jakaś masakra. Najniższa regulacja tnie trawę do gleby a pośrednia ledwo co ją szczypie. Najwyższy poziom koszenia to chyba dla zboża. Aż boję się myśleć co będzie kiedy przyjdzie wymienić łożyska o których dowiaduję sie z tych opinii.Lepiej dołożyć kilka stów więcej i kupić porządną np Gardenę.
jeszcze

4.9.2011

Bardzo dobry model kosiarki niezbędny w każdym ogrodzie ( bez względu na jego wielkość ). Kosiarka posiada wygodny uchwyt prowadzący , jej używanie nie jest męczące. Polecam . Doskonała do użytku zarówno przez mężczyzn jak i kobiety . Lekka , łatwa w poruszaniu się. Jest całkowicie bezpieczna , nie ma obawy ze dziecko sobie przy niej coś zrobi . Kosiarka jest wytrzymała, kosi nawet twardą trawę. W razie najechania na kamyka lekko skrzypi ale to normalne . Poza tym posiada niezbędny kosz który od razu czyści ogród z skoszonej trawy . Bardzo przydatne urządzenie , łatwe do przechowywania . Cena jest wyjątkowo niska .

23.7.2012

Posiadam kosiarkę od tygodnia więc za dużo nie mogę powiedzieć.Pierwsze koszenie mam za sobą i jak dla mnie rewelacja.Tak pięknie wystrzyżonego trawnika jeszcze nie miałem.Lekkość,zwinność i estetyka wykonania to tylko niektóre zalety.Kupiłem ją ze względu na kołnierz,który umożliwia koszenie koło murków i powiem szczerze,że jestem pozytywnie zaskoczony.A co do kraju produkcji kosiarki to jest to UK.Niektórzy twierdzą,że Chiny.Więc może wypadołoby rzeczywiście posiadać to urządzenie a nie wypisywać bzdury.

30.5.2010

Jest świetna ze względu na to, iż waży niecałe 7 kg. Można nią manewrować z powodzeniem jedną ręką a jestem sześćdziesioletnią działkowiczką !. Rotaka 32 mam chyba czwarty sezon. Kupiłam jak pokazały się w OBI za ponad 500zł tylko z powodu jej "lekkości". Wymieniałam przewód doprowadzający prąd. Mam pękniętą w jednym miejscu obudowę prawdopodobnie z powodu nadmiaru szyszek sosnowych nieuprzątniętych.

19.7.2012

Cześć, U mnie łożysko padło po roku użytkowania. Paragon zagubiony - brak gwarancji.Na szczęście wymiana nie jest trudna. Są to dokładnie takie same łożyska jak w łyżworolkach. Założyłem ABEC 5 i chodzi.

1.9.2018

Doskonała do małych przydomowych trawników. Nie nadaje się do zadrzewionych działek, byle szyszka lub patyk potrafi zablokować i uszkodzić napęd. Po dwóch latach używania muszę szukać nowej kosiarki

24.8.2011

Jest lekka jak piórko!!! Idalna do przydomowych ogródków!!! Ze względu na 32 cm średnicy cięcią zakup należy ważyć do trawników o wielkości do 200m2. Strzyżenie trwa ok. 45 minut.

7.5.2014

Jak narazie super w porównaniu do starej spalinowej.

17.9.2013

wszystko w porządku, jestem zadowolony

7.5.2014

leciutka zwinna i cicha

13.4.2017

4,0/5

3.7.2013

4,0/5

9.6.2013

5,0/5

5.6.2013

4,5/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności