logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars 111260 Single Step. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars 111260 Single Step.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars 111260 Single Step liczba opinii klientów wynosi 463, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 405, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 54, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.5.2020

jakość fiskars nie potrzebuje komentarza, to drugi sekator tego typu, poprzedni wytrzymał u nas prawie 8 lat i działa, starły się tryby na mechanizmie obrotowym i trzeba teraz używać większej siły dlatego wymiana, ten jest jeszcze lżejszy doskonale leży w dłoni

28.4.2014

bardzo dobry sekator. Co prawda używam innego ale jestem zawodowo ogodnikiem i wielokrotnie go używałem przez długi czas. Dobry sekator za małe pieniądze. Dla osób prywatnych jeden z najrozsądniejszych wyborów. 100 razy lepszy od tych z obrotową rączką

4.5.2018

sekator Fiskars w porównaniu do cen innych, tanich, "marketowych" sekatorów, może jest i drogi, ale jest bardzo ergonomiczny, dobrze leżący w dłoni, nie robiący odcisków, nawet po długim, dwugodzinnym non-stop użytkowaniu. Warty jest swojej ceny.

1.4.2022

Moje drugie :) pierwsze po kilku latach cięcia nawet korzeni (a więc ziemia i piasek) trochę się zdegradowały i już nie tną tak precyzyjnie grubszych gałęzi, ale wciąż robią robotę. Dlatego te nowe będę używał tylko do gałęzi. Starczą na lata :)

21.4.2022

lekki, dla kobiecej dłoni i siły! idealny do cięcia wiosennego różnych gałęzi, poradził sobie z suchymi gałęziami tui ( do 2-3cm grubości) przy czyszczeniu 10 letniej 2x 4 x 20 metrowej zielonej "ściany" i nadal jest ostry!

8.7.2019

Porównując do innych, no name albo marketowych, szału nie ma. Nie widzę jakiejś poprawy w wygodzie użytkowania czy jakości cięcia. Nie wiem, czy jest sens w tym wypadku dopłacać do marki - choć sam jestem jej fanem.

3.11.2019

Świetny sprzęt, ostry, w miarę lekki, dobrze się trzyma. Do tej pory używałam tanich marketowych sekatorów - różnica kolosalna. Warto dołożyć nieco więcej, a cena za ten model i tak nie jest wysoka. POLECAM.

23.5.2021

WOW Porządna sprawa !! Rewelacyjne sekatory. Tną bardzo mocno, nie zacinają, dobrze leżą w dłoni. Radzą sobie z dość grubymi gałęziami. Nie są też drogie, a porównanie z marketowymi...nie mam słów.

31.12.2020

Lekki, dobry profil. Tnie bez użycia wiekszej siły. Bardzo się cieszę z tego zakupu. Szczególnie ważne jest bardzo dobre rozwiazanie blokowania nożyc. Polecam Nazwa producenta mówi wszystko.

5.2.2018

za tą cenę dobry sekator. Trwały. Do domowego użytkowania idealny, do dużego sadu się nie nadaje a my kupujemy do firmy ogrodniczej bo jak się zgubi to nie kosztuje majątku a jest w miarę ok

23.4.2020

Śliskie rączki! Sam sekator w porządku, wygląda solidnie, tnie dobrze, ale plastik z jakiego wykonane są rączki jest śliski, łatwo przesuwa się niekontrolowanie w dłoni.

7.11.2020

Najlepszy sekator - ostatni dokonał żywota ;) po wieloletniej eksploatacji więc ten jest kolejnym na następne długie lata ;) - ostry, wygodny NIEZASTĄPIONY + dobra cena.

9.2.2013

Za te pieniądze bardzo dobry produkt, dopóki chcecie przycinać np. maliny albo inne drobiazgi. Jeśli chcecie przyciąć drzewo, wybierzcie bardziej ergonomiczne nożyce.

6.9.2019

Bardzo dobry. Trzymając go w ręce nie czuć wysokiej jakosci, ale po użytkowaniu przez kilka miesięcy nie można złego słowa powiedzieć. Bardzo lekki.

6.10.2021

Produkty tej firmy polecam zdecydowanie za jakość i wykonanie w najmniejszym szczególe.Bez problemu i z łatwością obcina grubsze gałęzie.Polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności