logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars Żyrafa UP84 (115390). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars Żyrafa UP84 (115390).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars Żyrafa UP84 (115390) liczba opinii klientów wynosi 134, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 56, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 77, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.2.2021

Biorąc pod uwagę fakt, że szaleje obecnie zima i nie mogę na razie wypróbować sekatora w warunkach ogrodowych, to jakość wykonania oceniam na bdb. Zasięg regulowanego ostrza jest całkiem spory, myślę, że w końcu wygodnie stojąc na ziemi utemperuję wybijające co roku w górę gałęzie moreli. Mechanizm chodzi lekko i waga nie przeszkadza. Można wygodnie trzymać i pracować. Zapowiada się, że o taki sprzęt właśnie mi chodziło.

29.12.2020

Fiskars to jakość produktu. Znakomicie przycina gałęzie. Wersja UP84 ma dł. 2m co poprawia zasięg w poziomie z dachu a w pionie aż 4m. Mechanizm działa sprawnie. Radzi sobie nawet z grubszym pniem, wystarczy obrócić nożyce. Zaletą jest także regulowany kąt ostrza oraz sprawnie działająca kuleczka do cięcia na końcu. Produkt w miarę lekki i estetyczny.

30.10.2018

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Solidna jakość wykonania, urządzenie poręczne, wygodne, dość lekkie. Pierwsze próby cięcia bardzo przyjemne, szczególnie z powodu możliwości ustawienia kąta ostrza i przekładni zwiększającej siłę cięcia. Co do trwałości nie mogę się wypowiadać po 1 dniu użytkowania.

24.3.2021

Bardzo dobry sekator. Solidne wykonanie. Łatwy w obsłudze. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom nie trzeba używać siły, żeby przeciąć gałąź. Lekki, co jest ważne przy podcinaniu na wysokości. Z takim sekatorem podcinanie krzewów a nawet drzewek jest bardzo łatwe, zwłaszcza dla kobiet.

5.2.2014

Produkt dobry do delikatnych gałęzi.....gdy złamała się łamana plastikowa końcówka brak części zamiennych powoduje że że drogi choć funkcjonalny sprzęt nadaje się do wyrzucenia.Słaba sprężyna nie otwiera noży tnących.

9.11.2021

Po długich poszukiwaniach, sądzę, że najlepszy na rynku, ale system pozostawia trochę do życzenia. Ciężko go utrzymać gdy górna ręka przesuwając mechanizm cięcia znajduje się tuż przy dolnej.

18.5.2020

Porządny sprzęt, gałęzie o grubości 3cm tnie bez przykładania większej siły, spadające gałęzie nie nie plączą o żadne linki, bo mechanizm naciągowy biegnie wewnątrz drążka.

14.3.2015

Sprawdza się doskonale, nie ma problemów z cięciem grubych gałęzi, ma zasięg wystarczający, aby przycinać drzewka bez korzystania z drabiny

29.3.2019

Dzięki temu sekatorowi mozna ostac się w wygodny s[posób nawet do bardzo wysoko połozonych gałęzi. Mimo wysokiej ceny, warto kupic

4.9.2013

Bardzo dobry,ostry sekator, no może troszkę ciężkawy .Mam go od miesiąca i jak narazie jestem zadowolona

9.4.2017

Bardzo fajny solidny sekator. Polecam.Podziękowania dla Pana z serwisu Fiskars w Warszawie.

19.11.2021

Bardzo praktyczny i super się sprawdza do cięcia gałązek, nawet tych grubszych. Polecam

25.2.2022

3h pracy bez zarzutu, przyczepka gałęzi. Wykonanie jak na Fiskarsa przystało, idealne.

5.12.2020

Bardzo przydatne. Można zapomnieć o drabine i niebezpieczeństwie związanym z jej uży

1.4.2020

Póki co mogę zapomnieć o drabinie na dobre. Doskonale narzędzie warte swojej ceny.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności