logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars L74 PowerGear M Hook 112290. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars L74 PowerGear M Hook 112290.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars L74 PowerGear M Hook 112290 liczba opinii klientów wynosi 98, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 50, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 47, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.5.2017

Przy pierwszym kontakcie zaskakuje niska waga sekatora, a także łatwość cięcia dość grubych gałęzi do ok 4 cm, mimo iż nie jest to zbyt duży sekator. Pół gwiazdki odjąłem za to że trzeba bardzo mocno rozchylić rączki (prawie do kąta 180 stopni), żeby przeciąć gałąź (4-5cm) - niestety utrudnia to pracę pośród gęstych krzewów - jest to wynik zastosowania przekładni - coś za coś - a to znaczy że idealny nie jest.

6.4.2016

Bardzo łatwo obcina się nim gałęzie o średnicy do około 4cm, nie trzeba do tego wiele siły, natomiast trochę słabo wyprofilowane same ostrze, za każdym razem trzeba dość mocno odginać rączki, aby dobrze uchwycić gałązkę. Po za tym widać, że to solidne i dobre wykonanie nożyc.

26.10.2013

Sekator świetnie sprawdza się przy przycinaniu nawet dosyć grubych gałęzi-przyciąłemkilkanaście drzew jabłoni,wiśni,śliwek i orzecha. Wszystko bez wysiłku,piłki do cięcia używałem bardzo rzadko. Sekator mógłby być tylko trochę tańszy, ale "coś za coś".Polecam.

13.11.2016

fajnie sprawdzają się do cięcia mokrych gałęzi. gałęzie nawet o średnicy 4 cm nie stanowią problemu. lekkie sekatory, nie ciążą przy dłuższej pracy. mechanizm PowerGear bardzo ułatwia prace - cięcie nawet grubszych gałęzi nie sprawia problemu.

7.10.2021

Lekki i bardzo ostry sekator. Bardzo dobrze sobie radzi nawet z nieco grubszymi gałęziami. Nie wymaga dużo siły, system Power Gear robi tutaj swoje. Oprócz ostrza wykonany z plastiku, ale bardzo solidnego.

25.3.2014

bardzo dobry sekator, trwały i niezawodny. cięcie grubych gałęzi, dzięki przekładni, jest dużo łatwiejsze niż w tradycyjnych konstrukcjach. materiały z jakich jest wykonany sprawiają że jest bardzo lekki.

18.2.2021

Sekator bardzo poręczny, lekki dobry kąt ułożenia noży.Największą wadą tych sekatorów są rączki zakończone plastikowymi trybami, często pękają jak już trochę się ich poużywa.

7.6.2021

Tnie na prawdę dorbrze, ale tzeba używać zbyt dużej siły przy rozwieraniu... Staje się to problematyczne przy dłuższej pracy.Może potrzebuje czasu, aby się wyrobić

17.3.2016

Sekator dobrze trzyma się w dłoni, jest lekki. Doskonale spełnia swoją rolę, tzn. tnie każdą gałąź do około 5cm średnicy, nie wymagając ode mnie dużo siły. Polecam

11.2.2013

Sekator idealny do grubszych gałęzi bez konieczności męczenia się z przycinaniem. Tną niemal same, jak wszystkie inne produkty z działu narzędzie ogrodowe.

3.10.2016

Lekki, ostry, wygodny. Naprawdę dobrze się sprawdza do przycinania gałęzi - 38mm maksymalnej średnicy to wystarczająco dla drzewek owocowych i krzewów.

4.4.2018

Bardzo dobre i ostre narzędzie. Łatwo się obcina gałęzie, nawet dość grube. Co do trwałości , nie wiem bo dopiero niedawno kupiłam

7.4.2014

poręczny, ostry, wytrzymały, lekki, zadziwiająco skuteczny, najlepszy jakiego używałem w 20 letniej praktyce sadowniczej

17.8.2021

Bardzo dobry sekator, tnie nawet dosyć grube gałęzie, te cienkie ustępują bez wysiłku. Mógłby być trochę dłuższy.

20.5.2021

Poręczny sprzęt. Lekki, poprzez co wygodnie się nim pracuje. Dobre doposażenie ogrodowego zestawu od Fiskarsa :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności