logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars Teleskopowy Sekator Uniwersalny Żyrafa Upx86 1023624. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars Teleskopowy Sekator Uniwersalny Żyrafa Upx86 1023624.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars Teleskopowy Sekator Uniwersalny Żyrafa Upx86 1023624 liczba opinii klientów wynosi 141, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 62, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 74, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.9.2020

Sekator jest naprawdę warto kupić, bardzo ułatwia pracę i pozwala na rzeczy ,które nawet z drabiny są nie wykonalne ale niestety nie do końca działa to tak jak powinno moim zdaniem taśmy powinny być schowane do środka A nie latać na wierzchu. Ten mały szczegół naprawdę utrudnia pracę. Mimo wszystko polecam ze względu na jakość wykonania co przekłada się na późniejszą jakość pracy.

23.4.2019

Niezły produkt, pozwala naprawdę wysoko sięgnąć. Trzeba jednak regularnie czyścić element tnący, aby zanieczyszczenia nie brudziły taśmy, gdyż będzie się ona zacinać i element tnący będzie ciężko pracował. Taśma sprawia wrażenie też dość delikatnej, na szczęście producent daje zapasową.

12.8.2021

Wysoka jakość do której mnie przyzwyczaił Fiskars. Dzięki przekładni cięcie nawet grubszych gałęzi jest bardzo łatwe. Trzeba się jednak trochę nauczyć posługiwać tym sekatorem bo trzymając w złym miejscu blokujemy sobie czasem ruch taśmy podczas cięcia. Ale... Kwestia wprawy.

30.6.2021

Sekator spełnił moje oczekiwania, z łatwością można nim przyciąć wysoko rosnące gałęzie bez konieczności korzystania z drabiny. Niestety występująca w zestawie piła do gałęzi nie jest zbyt funkcjonalna, gdyż jest zbyt giętka i na dużej wysokości trudno nią cokolwiek uciąć.

26.7.2020

Sekator jako całość dobra rzecz. Pomysłowo skonstruowany i z dużą siłą cięcia. Jedna wada jaką zauważyłem po kilku cięciach to nie trzymający się dolny uchwyt. Samoczynnie zsuwa się z drążka i przeszkadza w używaniu sekatora.

6.8.2021

tak naprawdę powinienem wystawić opinię za 25 lat !;)))co do tego czasu dotrwa ?jednak jak to niosłem to byłem zadowolony ;)jutro pierwsze cięcie......powinnobyć dobrze ;)fiskars the best ;)............zobaczymy

3.9.2019

Fiskars Teleskopowy Sekator Uniwersalny Żyrafa Upx86 1023624 jest sprzętem dobrej jakości, wytrzymałym, poręcznym, w pełni spełnia swoją funkcję. Sekator jest dobrze wykonany, dosyć lekki i wygodny w użyciu.

11.3.2021

Świetne narzędzie. Kupiłem bo polecili mi znajomi. Praca z obcinaniem gałęzi zajmuje teraz wiele mniej czasu bo nie trzeba co chwila wchodzić i schodzić z drabiny. Jeśli ktoś ma dom z ogrodem to polecam.

10.4.2021

Lekkie urządzenie przy tak dużym zasięgu pracy.Radzi sobie dobrze, nawet z dość grubymi gałęziami. Szeroki zakres ustawienia i regulacji narzędzia umożliwia dostęp do do cięcia w różnych sytuacjach.

23.3.2021

Super sprzęt ale SPRAWDZAJCIE PACZKĘ PRZY KURIERZE, do mnie ten kijaszek przyjechał lekko wygięty na szczęście nic się nie połamało i nie trzeba było zwracać paczki.

20.3.2021

Narzędzie super. Polecam każdemu kto ma ogród i co roku musi przycinać odrastające gałęzie. O wiele szybciej i bezpieczniej niż wykonywać to z drabiny.

Działa jak powinien. Duży zasięg, stabilny i sprytny mechanizm sektora, który przy niewielkiej sile pociągniecia przecina nawet grube gałęzie.

26.9.2020

rewelacja jednak tylko fiskars mam sekator innej firmy, ale fiskars to fiskars kto ma inne narzędzia tej firmy to wie o co chodzi

16.7.2021

jest ok, ale warto podawać jasno wymiary (info dla firmy Fiskars) a nie "zasięg", który zalezy od osoby, która używa zestawu

13.10.2021

Zaje...fajny sprzęt , wart swojej ceny , spełnia swoje zadania , teraz tylko czas najakiś upx200 do gałęzi 20 cm ;)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności