logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie FISKARS dwuręczny L86 SmartFit (112500). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu FISKARS dwuręczny L86 SmartFit (112500).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu FISKARS dwuręczny L86 SmartFit (112500) liczba opinii klientów wynosi 81, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 43, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.4.2022

Po miesiącu intensywnego użytkowania mogę powiedzieć, że jest okej. Zrobiłem nim jakieś 50 metrów starych żywotników i sekator sprawdza się bardzo dobrze. Blokady poszczególnych poziomów wydłużania rączek lekko się zacinają, ale nie jest to wielki problem. Kupiłbym jeszcze raz i polecam wszystkim - przy szanowaniu sprzętu i niekatowaniu go, powinien długo posłużyć.

6.7.2018

Skarb. Niemal nie do zdarcia. Niemal niezniszczalny. Używam od lat. Karczowałam dwie działki z krzaczorów.Teraz podcinam grube gałęzie. Działa bez zarzutu. Nie tępi się. Daje radę nawet b. grubym gałęziom. Mógłby być ciut lżejszy. Warty swojej ceny. Raz kupujesz na całe życie.

21.3.2022

Jest OK, ale przy obcinaniu jabłoni (dość twarde drzewo) niełatwo jest przeciąć grubsze gałęzie (średnica powyżej 25mm) jeżeli nożyce nie są maksymalnie przedłużone. Do takich cięć polecałbym jakiś model z dodatkowym mechanizmem zwiększającym dźwignię.

24.4.2020

Marka Fiskars od lat ma swoją renomę.Nie zawiodłem się i tym razem,ostrza bardzo dobrze radzą sobie z ciętymi gałęziami.Teleskopowe rączki z dobrze pomyślaną blokadą długości wysuwu sprawdzają się gdy trzeba wyżej gałąź przyciąć. Polecam.

18.4.2022

Jeśli zastanawiasz się czy na pewno jest Ci potrzebny wydłużany sekator, to zdecydowanie jest. Nawet nie wiesz jak bardzo. Polecam. Poręczny, ostry i solidny sprzęt. Bardzo często korzystam z wydłużanych rękojeści.

31.7.2022

Cięcia bardzo dobre. Blokowanie ramion niedopracowane: otwory, w które wchodzą bolce blokujące nie są sfazowane, więc bolec czasem nie trafia i ramię nieoczekiwanie się zsuwa lub rozsuwa.

4.7.2018

Nie mogę wystawić opinii bo jeszcze nożyc nie używałem, czekają na swój czas. Chwalenie lub negatywna ocena w tej chwili byłaby nieobiektywna.

4.5.2020

Wygląd estetyczny , lekkość maksymalnej średnicy cięcia dużo zależy od gatunku drzewa oraz jego wilgoci , czasami trzeba użyć dużo siły

27.3.2018

Fiskars to marka, na której można polegać, więc i tym razem zawiódł - bardzo dobry sprzęt w bardzo przystępnej cenie. Polecam!

20.3.2019

Sekator jest w trakcie testowania, ale z moich doświadczeń wynika, że narzędzia tej firmy są bardzo trwałe i godne polecenia.

27.4.2022

Pierwsze nożyce z optymalnym kontem rozwarcia względem długości ramion jakie do tej pory miałem. Tną rewelacyjnie.

11.8.2020

Świetna jakość, tną jak brzytwa a patent zteleskopowymi rączkami dodatkowo podnosiwalory tego narzędzia.

25.5.2017

Bardzo cenna funkcja z możliwością regulowania kilku długości ramion. Solidne wykonanie. Polecam.

19.7.2022

Gdyby rączki były okrągłe, łatwiej było by ciąć na rozsuniętym sekatorze. Reszta ok.

9.5.2018

Jakość i wykonanie zgodne z oczekiwaniami. Urządzenie lekkie, działa bez zarzutu.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności