logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars Nożyce do gałęzi PowerGear II. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars Nożyce do gałęzi PowerGear II.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars Nożyce do gałęzi PowerGear II liczba opinii klientów wynosi 38, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.1.2012

Sekator używany do prac profesjonalnych - wycinki dużych powierzchni krzaków o średnicy do ok. 35 mm (zależnie od gatunku), w sadzie leszczynowym i jabłonowym. Pracuje się nim bardzo dobrze, wolno się tępi (chyba że się ma pecha i np był drut obok ciętej gałęzi). Pierwszy sekator tego modelu ma 2,5 roku - po tak długim okresie ciężkiego użytkowania zauważone usterki to: powoli zsuwają się pomarańczowe nakładki z rączek podczas pracy oraz śruba łącząca też się poluzowała (skręcenie jej daje efekt na kilka minut - prawdopodobnie wymagana wymiana śruby). Mimo to polecam.

7.12.2011

Sekator ogrodowy, do podcinania drzewek owocowych, raczej cięzko nim obciąć żywopłot czy jakieś ładne krzaczki ozdobne, bo ma za którkie noże. Ale do drzewek wystarczający, ostrza ostre i jak coś to łatwo je samemu podostrzyć na szlifierce. Rączki długie i regulowane, można wygodnie z ziemii obcinać gałęzie powyżej głowy.

3.12.2010

posiadam ten sekator od roku. Pracuję nim dość często i jestem z niego bardzo zadowolony. spokojnie można nim ciąć gałęzie do 50mm. Jedyna wada to to, że gdy krzywo złapiemy nożyce i będziemy bardzo mocno ciąć, zaczyna się lekko odginać i źle docinać. Ogólnie bardzo polecam

17.12.2012

kupiłem to narzędzie tydzień temu . Zdążyłem je już przetestować .stwierdzam ,że jest O.K.Muszę stwierdzić , że jest bardzo ostre i lekkie . Nie radzę jednak używać do gałęzi zbyt grubych rzędu 50 mm , bo może być po sekatorze .Polecam ten produkt .

23.4.2019

Największą zaletą tego sekatora jest przekładania, która powoduje, że można ciąć nawet grube liście, bez użycia wielkiej siły. Dlatego polecam go paniom!

5.4.2022

Produkt b. dobrze wykonany super sprawdza się podczas pracy, jest lekki a ze jestem kobietą sama mogę wykonac prace w moim malym ogródku

21.11.2016

Zaskakująco lekki jak na swój wygląd, Mam nadzieję, że trwałość będzie równie dobra co innych produktów fiskarsa. Łatwo się go używa.

5.4.2016

wygodny w uzytkowaniu bez problemu radzi sobie nawet z grubszymi galeziami, a praca z nim to sama przyjemnosc

19.6.2015

jestem bardzo zadowolona z produktu polecam sekator innym klientom, towar zgodny z opisem i oczekiwaniami.

5.7.2015

Bardzo wygodny, lekki, znakomicie tnie gałęzie. Ewentualna możliwość wymiany uszkodzonego ostrza

26.2.2015

Lekki i poręczny sekator tnie nawet grubsze gałęzie nie potrzeba dużej siły do jego obsługi.

4.4.2014

Sekator starannie wykonany, tnie grube gałęzie, niezbędny do prac na działce.

20.11.2020

Bardzo dobra jakość i wykonanie. Konieczność szerokiego rozwierania uchwytów

1.12.2014

Lekki i nie wymaga dużej siły przy cięciu nawet grubych gałęzi

30.8.2016

Polecam. Fiskars to Fiskars... najlepsza jakość.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności