logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Głośniki MICROLAB SOLO9C. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Głośniki MICROLAB SOLO9C.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Głośniki MICROLAB SOLO9C liczba opinii klientów wynosi 18, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.2.2017

Głośniki po podkręceniu mocy grają przyjemnie, czuć jest wszystkie tony od wysokich po niskie. Dźwięk jest bardzo przestrzenny i przy mocniejszym podkręceniu bez problemu przenika nawet przez grube ściany więc należy mieć to na uwadze planując ich zakup. Z kolei przy małej mocy głośniki grają niesatysfakcjonująco, należy więc znaleźć dla niech odpowiednio wyizolowane miejsce, aby móc je dostatecznie podkręcić. Początkowo głośniki wydawały piski proporcjonalne do poziomu głośności i przypominające dźwięki z pralki po upraniu,jednak po kilku dniach im to minęło. Po wymianie kabla łączącego głośniki z komputerem wydają się brzmieć trochę lepiej. Pewną wadą może być krótki kabel łączący głośniki (około 2 metry), gdyż wydają się one za duże do postawienia ich na biurku. Rozmiar sprawia że lepiej sprawdzą się na parapecie, meblach lub podłodze, zaś w tym wypadku kabel jest krótki, a osłony głośników mogą zbierać kurz.Głośniki oceniam na 5 przez wzgląd na stosunek ceny do jakości (w promocji zapłaciłem 320 - 340 zł), co przez wzgląd na tą wielkość i wygląd wydaje się być dobrą ceną.
jeszcze

16.3.2018

Świetne głośniki, jakoś dźwięku bardzo dobra. Gdy słuchamy ich cicho, grają bardzo ciepło i czysto, bas jest miękki i przyjemny, podgłośnione dają potężny dźwięk i super basem, aż szyby się trzęsą w salonie, a używam ich w pokoju obok - mam je podłączone przez wejście optyczne. Duży plus za wejście/wyjście HDMI, możemy podłączyćdekoder do głośników, a z głośników do TV (w moim przypadku monitora komputerowego) i mamy wtedy cyfrowy dźwięk bezpośrednio z dekodera,dodatkowo są podłączone do gramofonu z przedwzmacniaczem i dźwięk z analogu jest również doskonały, słuchanie winyli to prawdziwa przyjemność. Aha głośniki wymagają wygrzania, na początku dźwięk był wyraźnie słabszy - środek mało wyrazisty, a tony niskie zbyt twarde, góra nieco przesadzona, wystarczyła jedna godzina odsłuchu, żeby dźwięk się mocno poprawił, a po kolejnych kilkunastu mogłem się cieszyć pełną jakością.
jeszcze

9.10.2017

Zamówiłem te głośniki ze względu na opinie w Internecie. Rzeczywiście co do jakości dźwięku nie mam zastrzeżeń, jest świetny. Basy są wyczuwalne, ale jednak spodziewałem się potężniejszego udeżenie.Kolumny sprawiają dobre wrażenie, są solidne i masywne. Jednak jak się przyjrzy z bliska, płyta z której sa wykonane, jest oklejona z kiepskiej jakości folio drewnopodobną, tak że ma minialnę pęknięcia, poprzecierania w narożnikach bezpośrednio w opakowaniu firmowym, nie było to uszkodzenie transportowe,taka jest po prostu jakość wykonania. Bardzo kiepski pilot jak zabawka, jak na taką cene powinien być znacznie solidniejszy. Pilot jest też bardzo mało czuły, trzeba nim wykierować bezpośrednio w czujnik, aby działał.Ale ogólnie pozytywnie.
jeszcze

23.4.2014

Czy głośniki są ekranowane magnetycznie ??? Na stronie microlab (angielskiej) jest informacja o ekranowaniu magnetycznym . Jednak jak oglądam zdjęcia to nie widzę ekranowania na magnesach głośników .

18.6.2014

Głośniki naprawdę dobre . Wysokie tony mocne czyste i wyraźne . Bas bardzo mocny . Głośniki są bardzo dobrze wykonane wszystko ładnie współgra . Maskownice drewniane duży plus :)

12.3.2009

Dobre głośniki do słuchania muzyki jak i podłączenia do komputera, podłączone pod solidną kartę muzyczną sprawią że komputer zagra jak porządny zestaw audio :)

3.5.2014

Kolumny graja czysto na każdym poziomie głośności,dużo basu ale mniej niż w solo7c za to bardziej kontrolowany.Ogólnie jak najbardziej pozytywne wrażenie.

6.2.2018

bardzo fajne kolumny aż jestem pełen podziwu, że tak ładnie grają. Szkoda, że nie ma już mocniejszych od tych bo ja lubię jak coś głośno i czysto gra.

26.4.2014

głośniki są dobre w miarę głośne po podłączeniu do telewizora dzwięki są wyrażne jak również dobre są basy.

2.12.2014

głośniki wysokiej jakości, świetnie się prezentują i mają wysokiej klasy wykonanie, świetna moc
Warunki usługiPolityka prywatności