logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hecht 1803. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hecht 1803.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hecht 1803 liczba opinii klientów wynosi 59, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 50, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.5.2021

Pierwsze koszenie tym sprzętem mam za sobą i powiem tylko tyle: REWELACJAKosiarka jest mocarna, wysoka mokra trawa - idzie jak burzachwasty na 20 cm? proszę bardzo!Drobniejsze gałązki które schowały się w wysokiej trawie przejechałem po nich zmieliła bez zadyszki to jest po prostu czołg nie kosiarka!Funkcja mielenia trawy (mulczowanie) bardzo przydatna działa jak trzeba.Po koszeniu trawa piękna jak dywan. Uwinąłem się 2 x szybciej niż starą kosiarką.Mimo wagi 25 kg łożyskowane koła sprawiają że bez włączania napędu kosiarkę bardzo lekko i sprawnie się pcha a z napędem to sama przyjemność, choć oczywiście jest to sprzęt na większe trawniki nie na jakiś mały skrawek zieleni.

9.5.2017

szatan nie kosiarka, kosiłem mokrą, przerośniętą pierwszą trawę o długości około 20cm, kosiarka dała radę choć z małą czkawką, jednak jej przeznaczeniem nie jest koszenie takich traw. drobna osoba może mieć problemy z opanowaniem tego potwora przy zawracaniu, przy jeździe bardzo dobrze sprawdza się mechanizm samojezdny. Ogór który wcześniej kosiłem godzinę (stara i mniejszą kosiarką) teraz jestem w stanie skosić w 15-20 minut.

21.5.2018

Mam ta kosiarke dopiero trzy dni. Wyprobowalem juz wszystkie opcje. MASZYNA jest super - tylko musze zrobic nauke jazdy.Radzi sobie z kazda dlugoscia ( wysokoscia ) trawy. Rowniez wilgotnosc jest jej obojetna - jedzie "równo".Naped na kola jest rewelacja. Po krotkiej "nauce jazdy" mozna prowadzic jedna reka .

20.6.2021

Kosiarka super kosi. Jest mocna, napęd pomaga w pracy na dużych powierzchniach. Tak szybko kosi, że nie nadążam za nią. Bez napędu też dobrze kosi i się prowadzi łatwo pomiędzy roślinami. Udany zakup. Trwałość urządzenia do oceny po kilku sezonach.

25.5.2020

Potężna i mocna maszyna. po koszeniu idealny dywan z trawy. Mankament to wystające felgi zrysowane przy pierwszym kontakcie z krawężnikiem, wskaźnik napełnienia kosza to fikcja. Ogólnie polecam na duże połacie trawy przy manewrowaniu jest gorzej.

22.6.2017

Jestem zadowolony z kosiarki. Posiadam ją niecały miesiąc. Radzi sobie nawet z wyrośniętym trawnikiem. Napęd doskonały. Niższy hałas niż w przypadku spalinowych, chociaż spodziewałem się cichszej pracy. Nie śmierdzi spalinami.

30.7.2014

Kosiarka godna polecenia. Solidna konstrukcja osadzona na dużych kołach. Napęd bardzo przydatny ze względu na gabaryty i masę produktu. Co do trwałości produktu nie mogę się wypowiedzieć ale jestem nastawiony optymistycznie.

25.5.2018

Po pierwszym koszeniu jestem zadowolony. Kosiarka spełnia moje oczekiwania, jest SUPER. gdybym miał wyszukiwać wad to kosiarka mogła by być trochę lżejsza i mechanizm napędu jest przy wyższej trawie trochę za szybki.

24.7.2020

Kosiarka spełniła wszystkie moje wymagania. Została użyta do wykoszenia chaszczy w moim ogrodzie, spisała się na medal. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Szybka realizacja zamówienia. Polecam sklep i urządzenie.

18.5.2021

Koszę dopiero tydzień. W porównaniu z inną poprzednią kosiarką bardzo mi się podoba, że sprawnie radzi sobie z dość wysoką trawą, dobrze zapełnia kosz. Mam nadzieję, że długo mi posłuży. Bardzo ją polubiłam :)

12.5.2019

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Kosiarka zakupiona na działkę leśna, podłoże nie równe. Nie miała problemu z gałązka i brzozowymi. Jestem bardzo zadowolona Warta swojej ceny

27.5.2018

Jak na te kilka dni użytkowania wydaje się być dobrą kosiarką. Ale bardziej miarodajne byłoby sprawdzenie np. po roku w jakim stanie się zachował sprzęt.

27.12.2016

Super kosiarka jak na model elektryczny to pełna opcja: mocny silnik, napęd, duże solidne koła, metalowa obudowa, jestem bardzo zadowolony polecam.

23.8.2021

Kosiarka ciężka dlatego napęd jest niezbędny. Z napędem prowadzi się bardzo lekko. Silnik staje dopiero przy dużej gęstej trawie.

1.6.2022

Czołg nie kosiarka,idzie jak burza,napęd niezastąpiony pod górę.Trochę ciężka jak dla kobiety.Bardzo solidne wykonanie.Polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności