logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hecht 5564 Sxe. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hecht 5564 Sxe.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hecht 5564 Sxe liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.5.2020

Po trzech koszeniach niewiele mogę powiedzieć ale na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony. Zbiera bardzo dobrze. Kosz napełnia się na tyle mocno że podniesienie go nie jest zbyt proste :) Silnik Loncin też daje radę. Jest głośniejszy niż ten który miałem w kosiarce 48cm (brigs 625E) ale mocy mu nie brakuje. Przy nożu 56cm idzie jak burza. A mój trawnik jest dość gęsty. Rozrusznik też super. Choć mam wrażenie, że szarpakiem silnik odpala jakby łatwiej. Z rozrusznika raz zaskakuje od razu a innym razem trzeba 2-3sek. pokręcić. Tak czy inaczej, po 3 latach chodzenia z Ursusem 48cm, jestem bardzo zadowolony ze zmiany. Tam miałem wrażenie, że jeżdżę efekt pojawia się dość wolno. Mój trawnik to było ok 45min.koszenia. Tutaj, z racji dużej prędkości na najwyższym biegu, idzie się naprawdę szybko. Dodając do tego zwiększoną szerokość koszenia, ma się wrażenie że robota idzie 2x szybciej. Teraz to 32min. zamiast 45. A to duża oszczędność.
jeszcze

10.6.2015

5,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności