logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hortmasz Hks 450 Nle. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hortmasz Hks 450 Nle.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hortmasz Hks 450 Nle liczba opinii klientów wynosi 9, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.4.2021

Bardzo, dobre wykonanie. Użyteczne funkcje. Produkty zagraniczne posiadające podobne możliwości są znacznie droższe, dwukrotna różnica w cenie nie ma odzwierciedlenia w jakości czy możliwościach kosiarki. Najlepszy możliwy wybór na rynku jeżeli ktoś szuka kosiarki z rozrusznikiem elektrycznym, napędem, płynną regulacją obrotów silnika - sterowaniem przepustnicą a do tego otrzymujemy dodatkowe opcje w tym rozdrabniania/mielenia skoszonej trawy. Atutem jest polski serwis i dostępność części zamiennych. Jedyny mankament to pozycja oczka linki startera dla rozruchu ręcznego. W przypadku niższych osób i obniżenia uchwytu oczko może znaleźć się w pozycji poniżej pierwszej części uchwytu co spowoduje tarcie linki o stelaż....Na ale mamy przecież rozrusznik elektryczny.
jeszcze

16.7.2020

Kosiłem dopiero raz około 1500 m2, poszła od razu na głęboką wodę trawa 15 cm + badyle, kosiarka spisuje się dobrze, solidna, odpowiednia moc, dobry napęd, funkcjonalny gadżet - odpalanie z kluczyka. Funkcja Mulczowania przy takiej dużej trawie nieużyteczna zapycha się i dostaje wibracji. Najlepiej swoje zadanie spełnia funkcja wyrzutu bocznego. Wskaźnik poziomu oleju niefunkcjonalny na końcówce nie widać dokładnie poziomu. Poza tym bez uwag.

15.5.2021

Kosiarkę kupiłam ze względu na silnik, jego moc oraz aparat rozruchowy.Ponieważ mam ją bardzo krótko brak mi spostrzeżeń eksploatacyjnych. Póki co sprawuje się bardzo dobrze, a wszystkie funkcje działają bez zarzutu. Uwagi na nie dotyczą żenująco złej Instrukcji Obsługi gdzie rysunki techniczne i fotografie są bardzo złej jakości i nic z nich nie wynika. Opis jest szczątkowy i pomija ważne informacje potrzebne przy składaniu kosiarki.

3.5.2021

Kosiarka solidnie wykonana oraz oszczedna w spalaniu pali mniej od poprzedniej mojej kosiarki z silnikiem brigsa minusem jest źle poprowadzony przewod paliwowy gdtz ociera sie o iglice gaznika i za jakis czas sie przetrze

7.8.2018

Na razie użyłem kosiarkę dwa razy, więc nie wiem na ile moja opinia będzie przydatna. Zbiera trawę jak trzeba i cicho pracuję a rozrusznik elektryczny to ful wypas.

6.5.2021

Polecam produkt pierwsza klasa

29.7.2020

Polecam

11.4.2018

5,0/5

9.3.2020

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności