logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Kimberly-Clark Drynites Boys, Majtki Na Noc Dla Chłopców 8-15 Lat, 27-57Kg, 9Szt. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Kimberly-Clark Drynites Boys, Majtki Na Noc Dla Chłopców 8-15 Lat, 27-57Kg, 9Szt.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Kimberly-Clark Drynites Boys, Majtki Na Noc Dla Chłopców 8-15 Lat, 27-57Kg, 9Szt liczba opinii klientów wynosi 416, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 175, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 241, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.4.2017

Bardzo dobre zarówno dla dzieci jak i nastolatków. Problem moczenia jest częsty, a dzięki tym pieluszkom można przestać się martwić - lepiej założyć takie majtki i mieć spokój, na takiej samej zasadzie jak z okularami. Szkoda jedynie, że jest tylko wersja "majtkowa", bo w ciągu dnia lepsze byłby rzepowe, a takie niestety pozostają już tylko białe dla dorosłych. :/

7.9.2020

Mój negatywny opis produktu z 04.09,2020 nie dotyczył asortymentu firmy STAVERO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Chodzi o wpis dotyczący MASECZEK, których ta firma nie ma w ofercie. Bardzo mocno przepraszam właściciela za błędny wpis, który powinnam była umieścić pod innym artykułem. Jeszcze raz bardzo przepraszam za pomyłkę.

23.9.2016

Pieluchomajtki najlepsze w tej grupie wiekowej, dlatego je kupuję. Nie rozłażą się jak inne tego typu, oraz są dosyć chłonne. Łatwo się nakładają, mogły by być pakowane po więcej sztuk jak dla mnie, przy codziennym używaniu dla chłopca niepełnosprawnego.

11.4.2021

Jak dotąd najlepsze pieluchy w tej kategorii wiekowej. Dobra jakość, solidnie wykonane, nie rozrywają się kiedy zbyt mocno się podciągnie. Wytrzymują ze 3-4 siknięcia. Polecam dla dzieci które mają problem ze zgłaszaniem potrzeb w nocy.

4.2.2015

Doskonałe rozwiązanie dla dzieci z problemem moczenia nocnego oraz ich rodziców.Pieluchy nie przemakają, nie odpinają się (wciągają się jak normalne majtki), są bardzo wygodne, przez piżamkę praktycznie niezauważalne.Polecam.

25.2.2022

produkt bardzo dobrze spelnia swoje zadanie. (dziecko 40 kg). Są bardzo dobrze dopasowane. Na poczatku wydawaly sie troche za ciasne, ale syn szybko sie przyzwyczaił. polecam

19.8.2015

Rewelacyjne majtki dla chłopców. Zapewniają spokojny sen. Od kiedy je używamy dziecko nie ma problemów z nocnym moczeniem. A pieluchy w tym rozmiarze są niedostępne.

26.8.2016

Majtki sprawdzają się super. Są chłonne, wygodne. Polecam każdemu kto zmaga się z problemem moczenia nocnego. Jak dla mnie najlepszy produkt z jakim się spotkałam.

27.6.2019

Syn niestety musi używać, są ok, ale w związku z tym, ze jazdę dziecko ma inna budowę, trudno o dobre dopasowanie, czasem jak się przesunie to się uleje..

8.11.2020

Pieluchy są supe wykonanie jest ok dobrze sie trzymaja na pupie i syn tez jest zadowolony bo go nie cisna po bokach dzieki szerokim gumkom polecam bardzo

17.3.2022

Po zużyciu już 3 paczek mogę stwierdzić, że są super. Ani razu nie zawiodły. Mój syn ma ok 32 kg i pasują idealnie. Fajnie wyglądają. Bardzo polecam !

11.10.2019

Produkt rewelacyjny jesli jest konieczność użytkowania. Bardzo chłonny, nic sie nie wydostaje na zewnątrz. Najlepszy z dotychczas testowanych.

9.7.2019

Produkt rewelacyjny jesli jest konieczność użytkowania. Bardzo chłonny, nic sie nie wydostaje na zewnątrz. Najlepszy z dotychczas testowanych.

29.11.2015

Bardzo dobry produkt, szczególnie jak ktoś ma dziecko z chorym układem moczowym. Szkoda tylko, że nie można uzyskać na ten produkt refundacji.

3.8.2017

Może i drogie ale są na tyle rewelacyjne ze wartoje mieć.calA oferta bielizny jest w najlepszym wydaniu . Wiem co pisze bo często tu kupuje

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności