logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pampers Pants MB rozmiar 3, 120 pieluszek. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pampers Pants MB rozmiar 3, 120 pieluszek.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pampers Pants MB rozmiar 3, 120 pieluszek liczba opinii klientów wynosi 234, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 92, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 142, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.4.2021

U nas się nie sprawdziły, wydają się większe niż 3 z przylepcami, sięgają aż do pępka, taki ten pas obszerny, moja córka 11 miesięczna jest szczupła, może jak podrośnie albo latem. Teraz zamiast szybkiego zakładania wychodzi jeszcze więcej czasu, trzeba za każdym razem ściągać spodnie inaczej się ich nie założy. Co do chłonności odniosłam wrażenie, że szybciej pełne się robią. Wszystko pewnie zależy od dziecka.

27.6.2017

Polecam. My po wypróbowaniu tych pieluchomajtek nie wrócimy już z pewnością do tradycyjnych pampersów. Jaka to jest wygoda!Wcześniej co jakiś czas był problem, bo to się pampers odpiął to się zsunął i co chwilę się musieliśmy przebierać . Wcześniej myślałam,za taką wygodę trzeba dużo dopłacić, ale teraz widzę że ceny wcale nie są takie wygórowane.

6.6.2019

W porównaniu do pampers premium care, i pampers premium care pants - pampers pants są średnie. Po 1 paczce nie kupiliśmy więcej, co śmieszne jeśli trafić na dobrą promocję to można premium care kupić taniej od nich. Jakość ich bardziej przypomina te tańsze serie sleep&play.

15.2.2018

Pantsy są świetne - do jedyneczki, ale jeśli chodzi o dwójeczkę... ciężko z rozparcelowaniem ich :) Jeśli maluszek robi cyklicznie kupkę - ja wiem że rano tylko to spoko :) pantsy na resztę dnia super się sprawdzają :) ale na poranne kupki - używam tradycyjnych :)

8.5.2019

Pieluszki oddychające, świetnie pochłaniają wilgoć. Nie zdarzają się naszej córce podrażnienia, czy jakieś inne efekty uboczne noszenia pieluszek. Przydaje się niebieski pasek klejący po zwinięciu brudnej pieluchy. Cena przystępna. Polecam!

5.5.2020

Świetne pampersy, ale jakieś takie przymaławe ??? Jeżeli ktoś ma dla dziecka te pantsy, to napiszcie, czy one mają być takie przymaławe i obcisłe? Obawiam się, że 3 obciskają ciało 3,5 miesięcznego dziecka o wadze 6,6 kg..

3.5.2017

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pieluszki są super chłonne, a jednocześnie nie dochodzi do odparzeń, bo wszystko jest przewiewne. Ładnie pachną i łatwo założyć je wiercipięcie. Idealnie się dopasowują. Polecamy!

14.3.2018

Pieluchomajtki spisuja się u nas rewelacyjnie. Bardzo ułatwiaja życie zwłasza mamom roaczkująch maluchów. Pieluchy swietnie dopasowane, chłonne przez noc nic sie nie dzieje z mokra pielucha.

26.4.2017

Przy zmianie pieluchy z kupka dziecko potrafi sie ubrudzić jedynym rozwiązaniem jest obcięcie pieluszki z boku wiec to jest ich minus , na plus szybkość wygoda . Są ogólnie bardzo praktyczne

17.6.2019

Przeszliśmy że zwykłych pampersów na te pieluchomajtki kiedy córka zaczęła pracować bo przewijanie wtedy wymagało mnóstwa wysiłku, przy tych pieluchach nie ma żadnego problemu ze zmianą ?

5.5.2017

idealne dla ruchliwego malucha, mogłyby być bardziej chłonne. Rozmiar dobry niby do 11kg, ale w rzeczywistości starcza na duzo krócej - przy 8kg jest już na styk

9.5.2017

Pampers pants spełnia swoje zastosowanie nic nie wypływa i przy ciągłych ruchach dziecka łatwo je się nakłada, guma pozwala dopasować się do figury dziecka.

15.2.2018

Przy mojej bardzo ruchliwej córce najlepsze rozwiązanie. Przewijanie odbywa się sprawnie i bez awantur i ścigania małej Po całym przewijaku. Polecamy

20.12.2017

Pieluchomajtki są bardzo szybkie w zakładaniu, poza tym dużą wygoda, nie trzeba się bawić przy ubierania co jest utrudnione przy ruchliwy malucha ;)

10.8.2017

pieluszki spełniają nasze wymaganie, jesteśmy zadowoleni z tego produktu, a zamawianie przez internet daje nam możliwość zaoszczędzić czas na zakupy

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności