logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pampers Pants MSB rozmiar 6, 132 pieluszki. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pampers Pants MSB rozmiar 6, 132 pieluszki.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pampers Pants MSB rozmiar 6, 132 pieluszki liczba opinii klientów wynosi 321, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 278, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 42, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.2.2022

Cóż są na tyle wygodne, że moja nie chce się od nich odzwyczaić, jeśli dziecko się kręci, albo dużo nasika, to każda pielucha przecieknie, starszak sika rzadziej, w nocy moja wcale, zdąża rano do toalety, ale niestety w dzień często jej się nie chce wołać. Te pantsy są większe od innych i komfortowe, a chyba najcieńsze na rynku, pachną jakby wanilią, jak była młodsza to kupowałam bezzapachowe, teraz dla mnie to zaleta, że mają ładny zapach.

18.7.2021

świetne pieluchy, jedyne w których mojemu synowi nie przytrafiła się "wpadka" z zamoczenie łóżka. Są elastyczne i dopasowują się do ruchu ciała dziecka, zatrzymując to co powinny na właściwym miejscu ;) polecam i za pewne wrócę po kolejne;)

29.11.2021

W końcu pieluchy które nie przeciekają, droższe od innych ale długo trzymają wiec w ostatecznym rozrachunku i tak stosunek ceny do jakości jest najlepszy ze wszystkich. Nie podrażniają. Miesciutki i wygodne.

1.7.2021

Oryginalne Pampers Pants, produkowane na rynki zachodnie, są naprawdę super. Te produkowane na rynki wschodnie są nieco gorsze. Poznacie je po napisach na paczce angielskie - zachód / rosyjskie - wschód.

22.2.2022

Jak dla nas Pantsy firmy Pampers są najlepsze ze wszystkich dostępnych na rynku. Najbardziej chłonne, nie uczulajace, mięciutkie i przyjemne dla delikatnej skóry dziecka Polecam !!!

25.5.2021

Produkty marki Pampers jeszcze nigdy nas nie zawiodły, towarzyszą nam od pierwszych dni życia. Pieluszki są wygodne, pantsy łatwe w zakładaniu, bardzo chłonne i nie przeciekają.

14.3.2022

Pieluchomajtki rozmiar 6 lepiej nadają się dla dziecka bardziej ruchliwego, zwawego który próbuje wstawać i chodzić samodzielnie niż zwykłe Pampersy. Godne poleceno

29.11.2021

Produkt ok, pieluchy świetne , ale cena zmienna jak pogoda. Ja kupowałam za 127,90zl, a po miesiącu ponad 186 zł. Trochę przesada tak zmieniać. Raz tak, raz tak.

2.10.2021

Na dzień najlepsze dla bardzo żwawego malucha - nie rozlatują się, nawet jak są pełne. Poza tym można je ściągnąć i z powrotem założyć po skorzystaniu z nocnika.

29.4.2022

Super, jak zwykle. Są miękkie, rozciągliwe i łatwe do zdejmowania i zakładania z powrotem dla dziecka. Idealne do nauki nocnikowania, chyba już ostatni zakup.

6.2.2021

Bardzo dobre dla aktywnego w ciągu dnia dziecka.Super lezą nie wiszą.Zaletą pieluchomajtek jest to ze nie potrzeba zakładać już body więc to duzy plus.

30.3.2022

Uwielbiam pampersy Super chłonne Pomimo ze są nieco droższe niż pieluchy z sieciowek to są o wiele wiele lepsze, jeszcze nigdy nie przeciekła mi żadna

23.4.2022

Super pampersy. Duże, wygodne w zakładaniu i nie przeciekają. Odkąd stosujemy pantsy, nie wróciliśmy do standardowych, zaklejanych po bokach. Polecam

18.7.2022

Używałam przy pierwszym dziecku a teraz przy drugim, nie uczulają, są wygodne dla dziecka w przeciwieństwie do niektórych.

26.10.2020

Dla mojego dziecka najlepsze. Używamy od 2 lat coraz to większe rozmiary, i jak na dzień dzisiejszy końca nie widać.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności