logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech ERGO M575. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech ERGO M575.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech ERGO M575 liczba opinii klientów wynosi 23, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.4.2021

Rzadko kiedy wystawiam komentarze, ale ten produkt zasługuje żeby zdecydowanie go polecić. Nie mogę uwierzyć, ze ten trackball jest tak wygodny. Kupowałem myszki za 200-300 PLN, gamingowe i biurowe, mysz wertykalną i ciągle nie mogłem znaleźć, czegoś po czym nie będzie mi odpadać z bólu nadgarstek. Aż w końcu się udało, natrafiłem na tą mysz u znajomego i muszę przyznać że warto. Świetna ergonomia, jakość wykonania (stosunek ceny od jakości jest super w porównaniu do trackballa z serii mx) i design. Naprawdę, ktoś stworzył ten produkt z myślą o wygodzie.Dodatkowym plusem jest możliwość wykorzystania przy minimalnej ilości miejsca, bo tego rodzaju gryzonia nie przesuwamy po biurku.Minusem moim zdaniem jest fakt,że jest to produkt czysto biurowy / techniczny, można go wykorzystać w grach, ale na pewno nie w rywalizacyjnych. P.S. Warto zachować opakowanie jako "etui" podróżne, bo ze względu na charakterystyczny kształt raczej ciężko będzie znaleźć futerał.
jeszcze

31.8.2021

Myszka spełnia swoją funkcję. W porównaniu z M570, której używałem przez ostatnie kilka lat wydaje się być wygodniejsza. Plastik jest mniej śliski, ale wydaje się odrobinę mniej precyzyjnie docięty. Na wielki plus zaliczam możliwość podłączenia dwóch urządzeń do myszki. Nie żałuję przesiadki na ten model.

22.3.2022

Przyzwoite, pomogło mi w zasadzie w ciągu jednego wieczora. Lepszy pomysł niż myszka pionowaNie korzystałem z funkcji Bluetooth, działa przyzwoicie podłączone do wejścia USB. Przy pierwszym podłączeniu automatycznie pobiera aplikację Logitech Options, która pozwala na zmianę czułości trackballa.

12.7.2022

Świetna alternatywa do klasycznej myszki. Oczywiście wymaga chwili przyzwyczajenia, ale moim zdaniem warto. Niestety standardowy soft Logitecha ma dosłownie zero dodatkowych funkcjonalności ale w internecie jest dużo alternatyw. Z minusów to trochę hałaśliwy scroll, ale cała reszta na plus.

22.3.2021

Używam trackballi odkąd pamięta, ten naprawdę daje rade, wszystko działa jak należy, jest wygodny i precyzyjny. Nie jest to "myszka" dla każdego, po prostu trzeba umieć pracować na trackaballu. Ja jestem zadowolony - polecam.

4.11.2021

Ogólnie jest OK, ale cena jest zawyżona. W porównaniu do MX Ergo materiały dużo słabsze. Jak dla mnie mogła by być bardziej pionowa. Dosyć często zdarza mi się przypadkiem klikać prawy przycisk, czego nie robię na MX Ergo.

5.5.2021

Dzięki trackballowi pozbyłam się bólu nadgarstka przy wielogodzinnej pracy. W przeciwieństwie do myszki, można go używać np. na kanapie, oparciu fotela... Jeden z najlepszych zakupów, jeśli chodzi o sprzęt!

10.1.2022

bardzo dobry produkt, użebrowania na korpusie w tym modelu pomagają odprowadzać ciepło, lepsze profilowanie niżeli M570 i dodatkowo obsługa sygnału bluetooth, w porównaniu do wspomnianej 570-tki

8.7.2021

Jeden dzień, żeby się przestawić ze zwykłej myszki. Precyzja gorsza niż w laserowym Logitech M705, ale ogólnie wystarcza do zwykłej pracy. Odnośnie ergonomii zobaczymy za pół roku...

21.3.2021

Witam mam ta mysz poniewaz pracuje w biurze projektowym mysz jest idealna do programow graficznych lecz nie nadaje sie do pracy na co dzien ja jestem mega zadowolony

13.12.2021

Po przesiadce że zwykłej myszki nadgarstek przestał boleć. Niektóre manwry wymagają większej precyzji niż na myszce. Polecam.

9.12.2021

Poprzednie trackball-e sterowane palcem wskazującym.Tutaj kciuk, trzeba się przyzwyczaić bądź kwestia wprawy.

4.6.2022

Po okresie wdrożenia się w obsłudze myszy nie wyobrażam sobie jak można było pracować bez tego Logitecha

16.6.2021

Dla wszystkich mających problem z niewielką przestrzenią na biurku. Precyzyjna, dobrze wykonana.

29.5.2022

No co tu dużo mówić, lubiłem M570 tego też lubię :) Jeden z moich ulubionych trackballi :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności