logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Ergo K860 Us Graphite (920010108). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Ergo K860 Us Graphite (920010108).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Ergo K860 Us Graphite (920010108) liczba opinii klientów wynosi 40, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.10.2021

klawiatura jest inna niż układ jakiego zazwyczaj używamy: ANSI ( to układ ISO - różnica w kształcie klawisza enter, mniejszy lewy shift). Przez ponad tydzień szukałem układu ANSI - bo WIEDZIAŁEM, że będzie mi przeszkadzać inny układ klawiszy. Po czym okazało się, że 2 tygodnie wcześniej, przez kilka dni używałem takiego układu na pożyczonej klawiaturze- i nawet się nie zorientowałem. Czasami się zdarzy, że nie trafię, ale myślę, że kwestia przyzwyczajenia. Klawiatura jest super, super wygodna. Przestawienie się na nią to 5 min. Dopiero jeden dzień z nią, ale jestem zachwycony. Klawisze są ciche (jak w laptopie), ręce "odpoczywają" na podpórce. Faktycznie materiał na niej nie chwyta wszelakiego syfu.Myślę, że o ile nie tańczysz palcami prawej ręki po lewej częsci klawiatury lub na odwrót, i umiesz pisać w miarę bez patrzenia na klawisze, a szczególnie uzwyając wszystkich palców - to będziesz zadowolony. Dodatkowo : możliwośc podłączenia 3 urządzeń: z jednej klawiatury mogę pisać na kompie lub na telefonie. Cena.. ambitna.. kupilem w promocji i myślę, że nie ma co żałować.
jeszcze

18.6.2022

najpierw minusy: przez beznadziejnie przygotowany opis produktu kupiłem wersję z odbiornikiem Logitech Unifying, a zależało mi na odbiorniku Logi Bolt, więc duży minus dla xkomu i radzę zwracać uwagę, który model kupujecie (w specyfikacji technicznym nie ma słowa o rodzaju odbiornika).Sama klawiatura bardzo przyjemna, może muszę się trochę przyzwyczaić do troszkę innego rozstawienia klawiszy, ale podpórka pod nadgarstki jest rewelacyjna. Pierwsza klawiatura z podpórkami umieszczonymi w miejscu, które ma sens (czyli dłonie delikatnie opadają na klawiaturę). Jakość wykonania bardzo dobra. Przełączanie się między dwoma komputerami nie jest natychmiastowe (trzeba poczekać ze dwie sekundy na komputerze,z którym połączenie jest po Bluetooth), ale stabilność połączenia jest dobra.Ogólnie: polecam.
jeszcze

14.2.2022

Na tej klawiaturze pisze się bardzo przyjemnie. Skok klawiszy jest niski, ale zdecydowany. Podpórka pod nadgarstki jest wyśmienita (choć pierwsze wrażenie może być inne), to najlepiej wykonany element całej klawiatury. Przerwa pomiędzy klawiszami pozwala na wygodniejsze ułożenie rąk i łatwo można się do niej przezwyczaić. Całość niestety jest bardzo plastikowa. Przyciski są mile w dotyku, ale jednak nie jest to jakość jakiej spodziewałem się w tej półce cenowej.Nietypowy układ klawiatury to w mojej opinii wada w pracy programisty. Klawiatura koncentruje się na znakach alfanumerycznych, przez co używanie znaków takich jak nawiasy czy strzałek jest niewygodne (wymusza większe ruchy nadgarstka niż w przypadku standardowego układu).Produkt został zwrócony.
jeszcze

28.10.2021

Poza oczywistymi zaletami klawiatury ergonomicznej i super wygodnej podkładki, ma też sporo minusów. Długo pracowałem na Windowsie i chciałem zmienić funkcje klawiszy na Macku, tak aby były takie jak klawiszy w Windowsie w tym miejscu. Jednak jest to nie możliwe, nawet po zainstalowaniu dedykowanej aplikacji. A trzeba ją zainstalować, ponieważ domyślnie klawisze F1-F15, zamiast swoich funkcji pełnią "funkcje specjalne" na których mi w ogóle nie zależy. A aby skorzystać nawet z F5, trzeba wcisnąć dodatkowy przycisk funkcyjny. Na szczęście można to szybko zmienić z poziomu dedykowanego programu, który później radzę odinstalować, ponieważ stwarza problemy np z MX Ergo.

22.12.2021

Klawiatura niezwykle wygodna. Chyba najlepsza ze wszystkich (a było tego baardzo dużo) klawiatur Logitecha. Miękkie, wygodne klawisze, wygodna podpórka pod nadgarstki. Zasadniczo- petarda.Model ma jednak jeden feler i jest to wada chyba konstrukcyjna, bo problem zgłasza wielu użytkowników. Otóż lewy klawisz spacji, a konkretnie jego lewa skrajna część nie kontaktuje. Dla mnie mordęga, bo akurat w tym miejscu zawsze wciskam kciukiem spację :) Trzeba naprawdę mocno wpić spację kciukiem, żeby chwyciła. Przy szybkim pisaniu i skupieniu na treści dość trudne.Trzeba potem się cofać i dobijać space w zdaniu. Poza tym jednak frustrującym mankamentem, mistrzostwo świata.

26.12.2021

Przesiadłem się z Microsoft Sculpt. Jestem fanem klawiatur ergonomicznych i nie potrafię za bardzo pracować już na zwykłych :) Przesiadka wypadła pomyślnie i "feel" na Logitechu jest lepszy w mojej opinii, a poprzeczka przecież wysoko, bo Sculpt też jest bardzo porządną klawiaturą. Świetna do pisania i kodowania, daje radę nawet przy okazyjnym odlaniu gier. Oparcie na nadgarstki - świetnie wykonana poduszka i materiał dużo lepszy niż w poprzedniej. Dwustopniowa regulacja podniesienia przodu - by nadgarstki "opadały". Do tego opcja sparowania z 3 urządzeniami i możliwość szybkiego przełączania między nimi. Bardzo dobra klawiatura, jeśli ktoś lubi ergo :)

11.11.2021

Jest genialna. Po pół dnia przyzwyczajania się (akurat mnie szybko poszło) nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłej klawiatury. Po dłuższym siedzeniu nic nie boli, a już miałem objawy zapalenia w przedramionach. Funkcje przełączania działają genialnie jak i sama komunikacja. Nic nie zrywa jak to Logitech. Zamówiłem z USB Media i od nich faktycznie udało mi się dostać klawiaturę w układzie US ANSI (długi lewy shift i taki sam enter) a nie US ISO, więc tym bardziej na plus i łatwiejsze w przesiadce.

9.1.2022

Lepsza niż microsoft sculpt, choć kilka klawiszy nie tam gdzie bym chciał i te oznaczenia na klawiszach, aby zadowolić użytkowników mac'a trochę mylą, trzeba się przyzwyczaić. Dodam, że pierwszą klawiaturę (u innego sprzedawcy) zwróciłem, bo jeden klawisz nie działał poprawnie, trzeba było mocniej nacisnąć, ale to może był wyjątek. Mam wrażenie, że w przeciwieństwie do sculpt'a palce na klawiszach się ślizgają, taki plaskit, ale ogólnie jest ok. Chyba nie ma lepszej na rynku za tą cenę.

8.10.2021

Na prawdę fajna ergonomiczna klawiatura. Pracuję jako programista i miałem problemy z bólem nadgarstków i drętwiejącymi palcami, ale odkąd zacząłem korzystać z tej klawiatury objawy praktycznie zniknęły. Trzeba się do niej nieco przyzwyczaić, ale to kwestia maks kilku godzin. Porządnie wykonana i wygląda pro. Fajną opcją jest też układ klawiatury dostosowany zarówno do Windowsa jak i Mac'a.Zdecydowanie polecam dla osób dużo pracujących przy komputerze.

27.12.2021

Ogólnie bardzo wygodna klawiatura, ale irytujące jest to że a) nie jest podświetlana i b) wielka szkoda, że jest to pełna klawiatura wraz z cyfrową.. dla osób, które nie potrzebują wpisywać godzinami liczb w Excele totalnie zbędne i niepotrzebnie zajmuje miejsce na biurku. Czyni przez to korzystanie z myszki znacznie bardziej wysiłkowym bo trzeba odstawiać rękę o 20+ cm w prawo co przy pracy po 10-12 h na komputerze dziennie jest bardzo męczące.

26.3.2021

Ogólnie jestem z klawiatury zadowolony. Możliwość sparowania do 3 urządzeń, zarówno PC jak i MacOS jest zaletą. Bardzo wygodna. Niestety zdjęcie bardzo wprowadza w błąd. Tak samo na stronie producenta. Prawy klawisz shift jest krótki, enter jest wysoki, backslash w innym miejscu. Dla niektórych drobiazg, ale przy pracy ciągłej przy komputerzej jest to bardzo duży problem.Ząłączam zdjęcie klawiatury którą otrzymalem.

14.6.2022

Mega wygodna. Wygięcie na środku super się układa podczas pisania oburącz. Przyciski funkcyjne też bez zarzutu i szybko łączy się z kolejnymi urządzeniami. Jedna gwiazdka mniej za samą poduszkę pod nadgarstki. Jest przyjemna w dotyku, wygodna i estetyczna, ale absurdalnie szybko się brudzi/wyciera.

28.9.2021

Klawiatura może wymagać chwili na przyzwyczajenie się, chociaż mnie osobiście przypasowała od razu. Komfort dla nadgarstków absolutnie nieporównywalny ze zwykłą klawiaturą. Do tego ciche, płaskie klawisze o bardzo niskim profilu. Uwielbiam ją, już nie wracam do żadnej innej.

7.9.2021

Klawiatura super: klawisze chodzą cicho i bajecznie miękko. Dłonie ułożone chyba idealnie. Tylko ten układ klawiszy nie jest najlepszy. Lewy shift jest krótki, a za nim niepotrzebny klawisz ze znakami specjalnymi. Enter też wolę dłuższy a nie wysoki. Ale to już detale.

30.7.2021

Korzystam z tego urządzenia od roku i do tej pory tylko pozytywne wrażenia, wcześniej miałem doświadczenie z ergonomicznymi klawiaturami Microsoftu i powiem, że po prostu nie ma konkurentów za swoje pieniądze, można znaleźć taniej, ale nie lepiej!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności