logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Klawiatura Ergo K860 Bezprzewodowa Grafitowa De (920-009167) (920009167). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Klawiatura Ergo K860 Bezprzewodowa Grafitowa De (920-009167) (920009167).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Klawiatura Ergo K860 Bezprzewodowa Grafitowa De (920-009167) (920009167) liczba opinii klientów wynosi 26, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.2.2022

Na tej klawiaturze pisze się bardzo przyjemnie. Skok klawiszy jest niski, ale zdecydowany. Podpórka pod nadgarstki jest wyśmienita (choć pierwsze wrażenie może być inne), to najlepiej wykonany element całej klawiatury. Przerwa pomiędzy klawiszami pozwala na wygodniejsze ułożenie rąk i łatwo można się do niej przezwyczaić. Całość niestety jest bardzo plastikowa. Przyciski są mile w dotyku, ale jednak nie jest to jakość jakiej spodziewałem się w tej półce cenowej.Nietypowy układ klawiatury to w mojej opinii wada w pracy programisty. Klawiatura koncentruje się na znakach alfanumerycznych, przez co używanie znaków takich jak nawiasy czy strzałek jest niewygodne (wymusza większe ruchy nadgarstka niż w przypadku standardowego układu).Produkt został zwrócony.
jeszcze

28.10.2021

Poza oczywistymi zaletami klawiatury ergonomicznej i super wygodnej podkładki, ma też sporo minusów. Długo pracowałem na Windowsie i chciałem zmienić funkcje klawiszy na Macku, tak aby były takie jak klawiszy w Windowsie w tym miejscu. Jednak jest to nie możliwe, nawet po zainstalowaniu dedykowanej aplikacji. A trzeba ją zainstalować, ponieważ domyślnie klawisze F1-F15, zamiast swoich funkcji pełnią "funkcje specjalne" na których mi w ogóle nie zależy. A aby skorzystać nawet z F5, trzeba wcisnąć dodatkowy przycisk funkcyjny. Na szczęście można to szybko zmienić z poziomu dedykowanego programu, który później radzę odinstalować, ponieważ stwarza problemy np z MX Ergo.

9.1.2022

Lepsza niż microsoft sculpt, choć kilka klawiszy nie tam gdzie bym chciał i te oznaczenia na klawiszach, aby zadowolić użytkowników mac'a trochę mylą, trzeba się przyzwyczaić. Dodam, że pierwszą klawiaturę (u innego sprzedawcy) zwróciłem, bo jeden klawisz nie działał poprawnie, trzeba było mocniej nacisnąć, ale to może był wyjątek. Mam wrażenie, że w przeciwieństwie do sculpt'a palce na klawiszach się ślizgają, taki plaskit, ale ogólnie jest ok. Chyba nie ma lepszej na rynku za tą cenę.

Mega produkt do którego trzeba się przyzwyczaić. Bardzo lekko się na niej pisze. Jest to wersja US International (ISO) (nie mylić z ANSI). Możliwość sparowania z 3 urządzeniami wymiata koniec kabli, koniec przełączania, przepinania tego nadajnika klik i jestem na innym komputerze/telefonie/telewizorze (nadajnik w zestawie baterie też). Jedyny mankament dla mnie to brak podświetlenia klawiatury ale nie można mieć wszystkiego.

17.2.2021

Zakup super, klawiatura super a system (mac os) sam rozpoznaje zeby ustawic polski schemat klawiatury wiec dla tych ktorzy nie potrzebuja patrzec w klawiature jak pisza i dla tych ktorzy maja problemy z nadgarstkami zdecydowanie polecam :) wczesniej mialem klawiature microsoft sculpt ergonomic ale ta jest zdecydowanie lepsza

28.9.2021

Klawiatura może wymagać chwili na przyzwyczajenie się, chociaż mnie osobiście przypasowała od razu. Komfort dla nadgarstków absolutnie nieporównywalny ze zwykłą klawiaturą. Do tego ciche, płaskie klawisze o bardzo niskim profilu. Uwielbiam ją, już nie wracam do żadnej innej.

7.9.2021

Klawiatura super: klawisze chodzą cicho i bajecznie miękko. Dłonie ułożone chyba idealnie. Tylko ten układ klawiszy nie jest najlepszy. Lewy shift jest krótki, a za nim niepotrzebny klawisz ze znakami specjalnymi. Enter też wolę dłuższy a nie wysoki. Ale to już detale.

14.5.2021

Super comfy ergonomic keyboard, though it would take some time to get used to typing on it, especially coming from a high-end mechanical gaming keyboard.I am however not keeping it, because it's German, and I was dumb enough to not notice before I bought it.

Klawiatura pod kątem ergonomii do pracy naprawdę mega pozytywnie mnie zaskoczyła. Bardzo fajne wykońćzenie, dobry skok klawiszy i wyczucie ich jak na membrany. Dlatego właśnie wolałem dołożyć i kupić Logitecha niż jakieś byle co tańśze.

24.1.2022

Zmiana z Microsoft Ergonomic Sculpt. Klawisze są troche inaczej rozmieszczone, więc trzeba się przyzwyczaić, ale wydaje mi się, że zmiana na lepsze. Na plus - jakość wykonania, połączenie bluetooth i wygoda.

Jeżeli ktoś się zastanawia dna zakupem tej klawiatury to śmiało mogę polecić. Jakość wykonania i ergonomia na najwyższym poziomie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak podświetlenia klawiszy.

29.11.2021

Na taka klawiature czekalem od lat! Wczesniej uzywalem Microsoft Ergo na kablu ale ta bije M$. Jak chesz miec łamaną klawiaturę, niski skok i wysokie podparcie nadgarstka - ideal.

20.6.2022

Po przyzwyczajeniu się jest bardzo wygodna i mniej męczy nadgarstki. Przełączanie między kilkoma urządzeniami bluetooth działa super szybko, na czym mi zależało.

19.10.2021

Genialny produkt, aż dziwię się, że przez lata korzystałem że zwykłej klawiatury, to jak przestawienie się ze spania na podłodze na wygodny materac.

7.11.2021

Trzeba się przyzwyczaić. Posiadam tej samej firmy pionową myszkę - od razu pasowała. Nie umiem ich sparować, aby wystarczył 1 slot USB

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności