logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MX Anywhere 3 dla Mac (szary). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MX Anywhere 3 dla Mac (szary).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MX Anywhere 3 dla Mac (szary) liczba opinii klientów wynosi 36, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.12.2020

rewelacyjna mysz do Macbooka, programowalna i wygodna. kółko MagSpeed wykonane jest w technologii elektromagnetycznej. To precyzja i duża doza inteligencji. Można przewijać nawet tysiąc wierszy na sekundę i nadal zatrzymać się na konkretnym pikselu. Wszystko to niemal bezszelestnie. Łączy się z więcej niż jednym urządzeniem na raz. Polecam

13.5.2021

Mam mocno mieszane odczucia. Wszystko w tej myszce jest perfekcyjne, a zwłaszcza fantastyczne kółko, ale... głośność kliku lewego i prawego klawisza jest absurdalnie duża. Nie spotkałem się z czymś takim nawet w budżetowych myszkach. Mnie osobiście to mocno irytuje podczas pracy. Polecam myszkę dla osób niewrażliwych na tego typu rzeczy.

Bardzo fajna myszka, niepozorna z wyglądu choc nie taka również, ale warto zapłacić raz a dobrze. Zrobiona z dobrych materiałów, poręczna, dłoń wygodnie na niej leży i nie poci się jak na tanich myszkach - pewnie kwestia jakośći materiału górnego. Plus do tego bdb bateria i przełączanie między urządzeniami sprawnie działa.

20.1.2021

Bardzo dobra myszka. Przez bardzo długu czas używałam VX Nano i w końcu przyszedł czas na zmianę. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ jest jeszcze wygodniejsza od mojej poprzedniej.

15.3.2022

Ogólnie super ALE... na macbooku pro mam dwa konta i czasami jak się przełączę na drugie konto to przestaje działać scroll w myszce to jest bardzo denerwujące i nie wiem jak to mam naprawić.

2.4.2021

Strzał w dziesiątkę . Bardzo fajna , mała i ergonomiczna myszka. Jakość naprawdę powala. Scroll magnetyczny świetna sprawa. No i pracuje na każdej powierzchni a to ważne .

Rewelacyjna myszka, działa w każdych warunkach i na każdej powierzchni, świetnie leży w dłoni, a przy okazji jest niewielka i mobilna. Bardzo dobra myszka, polecam

Najwyższej jakość myszka biurowa , zrobiła na mnie piorunujące wrażenie . Mnogość możliwości ustawień zaskoczyła mnie . Jestem naprawdę zauroczona kolorem.

Świetny magnetyczny scroll , przypisywanie funkcji , praca z kilkoma urządzeniami i niezawodność na każdej powierzchni . Jestem pod wrażeniem . Super mysz

Myszka jest bardzo dobrze wykonana, poręczna, dobrze leży w dłoni. Nie ma potrzeby używania podkładki chociaż ja jestem do niej przyzwyczajony.

Wysokiej jakości, niepozorna myszka. Mega wygodna, wykonana z dobrych jakościowo materiałów, można zaprogramować dużo funkcji. Polecam.

28.4.2021

Rewelacyjna mysz. Faktycznie pracuje na wszystkich powierzchniach. Da się zaprogramować jej guziki funkcyjne do wielu programów.

Miałem poprzedni model Anywhere i muszę przyznać że jest to godny następca . Linia MX to naprawdę dobry wybór dla wymagających .

12.10.2021

Świetna myszka zdecydowanie warto polecić szczególnie dla urządzeń mac. Dodatkową zaletą jest oprogramowanie dla tej myszki.

W sumie dobra - wytrzymałość okaże się, ale na razie wygoda super i przełączanie między PC a laptopem na szybko jest mega.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności