logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MX Keys do MAC Czarna (920-009558). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MX Keys do MAC Czarna (920-009558).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MX Keys do MAC Czarna (920-009558) liczba opinii klientów wynosi 93, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 26, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 26, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.12.2020

Wykonanie klawiatury świetne, skok klawiszy przyjemnie wyczuwalny, wgłębienia na klawiszach też mają sens. Po ponad 15 latach na klawiaturach Macbooków pierwszy tydzień był bardzo irytujący ponieważ ta klawiatura ma większe klawisze i przez to łatwo było o pomyłkę - piszę bezwzrokowo. Nawet po myszkę było dziwnie tak daleko sięgać, w końcu ta klawiatura jest z 10cm dłuższa od laptopowej.Najgorsze jednak to przestawienie się po 25 latach na lewy klawisz option aby pisać polskie znaki, ponieważ prawy option jest tak daleko że nie da się sięgnąć po niego kciukiem. Nie jest to wina tego modelu a wszystkich pełnowymiarowych klawiatur do Maców.Klawiatura naprawdę bardzo dobra,po 2 tygodniach się przyzwyczaiłem do układu i zdecydowanie nie chcę wracać do klawiatur z Macbooków.Idealnie by było mieć taką klawiaturę bez pola numerycznego, ale i z niego przyzwyczajam się korzystać.
jeszcze

22.1.2021

3,5 gwiazdki jest prawdziwe. 5 za klawiaturę, 2 za połączenie.Bardzo przyjemna w dotyku i wysokiej jakości klawiatura. Nie ma żadnych skarg na samą klawiaturę, niestety nie mogę tego powiedzieć o połączeniu bluetooth. Czasami naciśnięcia klawiszy nie są rejestrowane lub są rejestrowane z opóźnieniem. Używam klawiatury na przemian na trzech komputerach i wybrałem ją do tego. Przyciski połączenia działają raz, aby przełączyć się na inny komputer, musisz nacisnąć i przytrzymać przycisk (nic się nie dzieje), a następnie wyłączyć i włączyć zasilanie . Tylko wtedy połączenie się dzieje. Jakoś to jest niezdarne. Nie spodziewałem się tak znanej firmy Logitech . p. s. nie sądzę, że jest to wada konkretnej klawiatury,ponieważ opinie wielu użytkowników w Internecie piszą to samo.
jeszcze

1.8.2021

Kupiem klawiaturę MX Keys wraz z myszką MX3 Master. Świetnie wydana kasa. Klawiatura jest pęknie wykonana, działa szybko, sprawnie przełącza się między urządzeniami. O myszce mogę powiedzie to samo. Polecam !!!P.SDla tych co lubią kombinować z Linuxem i Raspberry mam dobrą wiadomość. Obawiałem się o możliwość sparowania klawiatury i myszy z RaspberryPi ale wszystko poszło i śmiga gładko! Pracuję z Raspberry Pi 4 8GB z zainstalowanym Raspbian OS i płynnie mogę się przełączać na iPad'a PRO. Na Linuxa nie ma możliwości zainstalować aplikacji, która pozwala wycisnąć wszystkie opcje z klawiatury czy myszy.IPAD jednak pozwala zaprogramować funkcjonalności każdego klawisza myszy w swoich ustawieniach (bez ściągania zbędnych aplikacji).
jeszcze

15.5.2022

Kupiona wraz z myszą MX. Super jakość wykonania. Mam w zasadzie jedno zastrzeżenie - pracujący przy włączonym FileVault będą musieli skorzystać z dołączonego nadajnika USB, inaczej klawa nie będzie się łączyć z Mac'iem bezpośrednio przez bluetooth po przeładowaniu kompa. Przyczyną ponoć jest fakt, że przy włączonym szyfrowaniu File Vault, w momencie logowania do systemu po restarcie OSX nie dopuszcza do łączenia się przez bluetooth urządzeń firm "trzecich" (co ma sens z punktu widzenia bezpieczeństwa). Jakkolwiek, to nie jest większy problem dla użytkownika OSX. W zestawie z klawą jest wszystko co trzeba, by nie było żadnego kłopotu.

19.1.2021

Świetna wygodna i dobrze wykonana klawiatura.Jest tylko jeden malutki mankament – jeżeli się używa Mac mini, przy każdorazowym uruchomieniu komputera należy podłączyć odbiornik USB. W innym przypadku system w momencie samego logowania nie widzi naszej klawiatury więc nie możemy się zalogować. Jest to jednak tylko mała niedogodność zważywszy na ilość pozytywów oraz ergonomię jaką daje nam ta klawiatura w czasie codziennego użytkowania (poza tym możliwe, że problem ten jest po stronie samego systemu macOS).

18.11.2021

Swietna klawiatura. Z wylaczonym podswietlaniem dziala dlugo, o wiele wiecej niz tydzien.mozna przestawic klawisze opt i cmd, zaleznosci od systemu (jest na to skrot oraz mozna zrobic to w aplikacji logitech)na niektorych materialach jest shift lewy szeroki, chyba z jakies amerykanskiej wersji klawiatury, natomiast tutaj mamy sprzedawana z waskim shiftem, do ktorego trudno bylo mi sie na poczatku przestawic, bo musialem "daleko" go szukac.ale pracuje sie przyjemnie na klawiaturze, Polecam

3.3.2022

Ogólnie klawiatura rewelacyjna, W porównaniu do apple (oryginalnej) ta jest tańsza, ma podświetlenie, lepszą współprace z myszką, przyjemniejszy skok klawiszy, i jest świetnie wykonana. Na minus, tragiczne umieszczenie klawisza alt (option). U mnie klawiatury nie widać w programie Logitech options przy połączeniu przez bluetooth, jedynie z adapterem usb. Długi czas pracy na bateri. Jest super, ale nie idealnie.

18.7.2022

Chcąc nie chcąc.... klawiatura apple się przy niej chowa. Trochę inny rozstaw klawiszy na początku męczy, potem jest ok. Przełączanie pomiędzy urządzeniami (3) - rewelacja, w połączeniu z myszą - raz pracuję na łapku podpiętym do monitora, raz na macu mini a innym razem na ipadzie. Super sprzęt! i co najważniejsze dla mnie... nie wygina się w rękach jak apple.

21.2.2022

uzywam od ponad roku i wszystko jest ok, rewelacyjna w codziennym programowaniu. Podświetlenie spoko, reakcja na dotyk też spoko, nie jest zbyt głośna, jakościowo nie można się do niczego przyczepić. ALE... czemu oni (Logitech) dali do niej tak małą baterie? co dwa (czasami mniej) tygodnie ładowanie...

4.2.2021

Lepsza od Apple'owej i z tym samym układem klawiszy. Bardzo przyjemny skok przycisków, doskonałe i solidne wykonanie. Wygodne przełączanie między PC i Mac. Niestety łatwo łapie tłuste ślady, zupełnie jak ta z MacBooków. Dopłata osiem dych za silikonową podkładkę pod nadgarstki bardzo w stylu Apple. ;)

Nigdy więcej nie kupię taniej klawiatury, MX Keys jest po prostu genialna. Wklęsłe klawisze, to coś wspaniałego, niesamowita wygoda w użytkowaniu. Akumulator trzyma bardzo długo nawet z podświetleniem. Jakość wykonania na wysokim poziomie, górna obudowa matalowa. Polecam.

Za twarda, mały skok i twardość to złe połączenie. Mam wrażenie, ze werjsa z pokrętłem była miękka, dlatego tę kupiłem, ale rozczarowałem się. Za ciężka. Niepotrzebnie ciężka. I znając logitech za parę miesięcy się zaczełaby się wycierać, a w tej cenie to nie przystoi.

Klawiatura jest zrobiona jak trzeba. Dobrze się na niej pisze, jest poręcznai mobilna, od zawsze lubiłem miniaturowe klawiatury. Zajmują niewiele miejsca, nie ma zbędnej tony przycisków. Super, że można połączyć ją z kilkoma urządzeniami i się między nimi przełączać.

Genialna klawiatura, jest bardzo dobra pod każdym względem jak dla mnie. Świetnie się na niej pisze, jest wygodna, ma dobre podświetlenie i fajnie że jest dostępna w wielu kolorach. Kupiłem grafitową ale pewnie dokupię jeszcze białą do drugiego komputera.

Klawiatura mega przyjemna, dobrze wykonana. Działanie przycisków funkcyjnych wymagało aktualizacji mac os. UWAGA! Układ klawiatury to UK English z 2-rzedowym enterem (pomimo że na zdjęciach widać US Internatrional z 1-rzedowym enterem).

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności