logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Mtd Advance 53 Spkv Hw. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Mtd Advance 53 Spkv Hw.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Mtd Advance 53 Spkv Hw liczba opinii klientów wynosi 48, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.7.2020

MTD, to bardzo dobra firma. Silniki Kawasaki są jednymi z lepszych. Mają pompę oleju, co umożliwia kosiarce pracę na zboczu. To moja druga taka sama kosiarka. Jest jeden drobny problem w tej pierwszej - żeby odpaliła trzeba kilka razy pompować. Na zboczu (pracuje w Beskidach) nawet jak się nagrzeje trzeba pompnąć i ustawić, żeby lewy bok był niżej (!). Potem działa super. Za cieżka, żeby ją wozić do serwisu (44 kg), a i tak pracuje. Ta druga takiego problemu nie ma, ale pracuje na płaskim. Drobna wada, to instrukcja - praktycznie do wszystkich maszyn MTD. Przy tej cenie mogła by być dedykowana do konkretnej kosiarki. Ogólnie, gdybym nie był zadowolony z pierwszej,to bym nie kupił drugiej takiej samej (do innej lokalizacji). Jakość wykonania bardzo dobra i widać drobne usprawnienia w ciąu 3 lat pomiędzy zakupami kosiarek. Oczywiście pierwszej kosiarki po koszeniu nie myję - nie wiem kto to robi. Czasem pojawi się pleśń. I nie gnije. NAC mi przerdzewiał na wylot.
jeszcze

21.4.2019

Kupiłem kosiarkę początkiem marca,dopiero teraz miałem okazie ją przetestować.Na ogół wszystko działa dobrze silnik pracuje ładnie,obudowa noża masywna dobrze zbiera trawę ,napęd cztery stopnie prędkość przydatny choć delikatny dużo plastików .Można zmieniać prędkość tylko podczas jazdy.Rączki bardzo ubogie jak do masy kosiarki no i składanie ?.

4.6.2020

silnik mocny, solidny, reszta niestety budżetówka, koła się blokują przy cofaniu, regulacja napędu na początku działała mega opornie, teraz wyłącznie "jeden bieg", kosz delikatnie odstaje od reszty. Mimo wszystko w tej cenie, jak ktoś potrzebuje kosiarki na pochyły teren to polecam, silnik rekompensuje niedociągnięcia kosiarki.

13.6.2020

Pierwsze koszenie zaliczone. Wysoka kultura pracy silnika, prowadzi się łatwo a na biegu 4 to trzeba by biegać prawie, mimo dużej masy koszenie bez napędu i manewrowanie nie sprawia problemu. Odpala za delikatnym pociągnięciem linki zaraz po wyczuciu oporu. Mycie przy pomocy dyszy też ułatwia doprowadzenie jej do czystości.

26.6.2020

Na chwilę obecną kosiarka spełnia wszystkie moje założenia stawiane przednią w momencie zakupu. Kosiarka jest wyposażona w jeden z najlepszych silników w swojej klasie Kawasaki FJ180V pojemny kosz 70 litrów. Przed zakupem przeglądałem wiele ofert i doszedłem do wniosku, że za cenę 2020 złotych nic lepszego nie kupię.

25.4.2019

Po jednym koszeniu wszystko ok, trawa prawie do kolan, teren pochyły a sprzęt idzie jak po szynach!!!! wada-trochę za mała pojemność kosza jak dla mnie, ale ogólnie sprzęt bardzo fajny, odpala za jednym pociągnięciem linki, jak na razie uwag brak, polecam jak najbardziej

19.1.2019

KOSIARKA bardzo dobra ma wszystko co powinna miec kosiarka profesjonalna.Wyrób markowy produkcji niemieckiej z silnikiem który jest obecnie najlepszy .Ten silnik jest montowany w najdrozszych kosiarkach. Polecam potęzna moc i jakośc niemiecka.Nikt niebędzie zawiedzony.

24.8.2018

Idealna na górzyste tereny, nachylenie stoku pomiędzy 15 a 30*, nawet nie "jęknie". Jedyny minus który zauważyłem to rękojeść, żeby złożyć trzeba rozkręcić, to trochę kłopotliwe jeżeli ma się mało miejsca w garażu. Reszta działa bez zarzutu. Generalnie polecam.

7.6.2019

KBH 53HW użytkuję od ponad 10 lat, a mam co kosić :) Wystarczy zmienić olej przed sezonem i pali jak marzenie, pochodzi pewnie kolejne 10 lat. Planuję kupno kolejnej, takiej samej maszynki ;) POLECAM!!!

16.8.2019

Kosiarka użytkowana krótko ale na ten moment sprawdza się w terenie pagórkowatym, a takie było główne założenie. Jakość koszenia bardzo dobra.

14.9.2020

Jakość wykonania korpusu zaledwie przeciętna. Dość mocno ugina się przy podniesienu w celu zmiany kierunku. Delikatna rączka.

20.5.2020

Kosiarka wspaniała. Super silnik, chociaż zbyt często blokują się kółka przy wycofywaniu, dlatego tylko 4 gwiazdki.

27.7.2020

O, i to jest dobra kosiarka. Szeroka, mocna, wydajna, z różnymi opcjami wyrzutu trawy. Bardzo dobry produkt.

14.5.2020

Produkt bardzo dobry, spelnil oczekiwania. Dobrze spisuje sie w trudnych warunkach

19.12.2021

Kosiarka bardzo dobra, solidne wykonanie, pracuje na terenie płaskim i nachylonym.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności