logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Nac Le16-42-Si3-Jr. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Nac Le16-42-Si3-Jr.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Nac Le16-42-Si3-Jr liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.6.2021

Mamy działkę ok 300 m2 trawy, trochę nierówno, przy lesie, czasem duża trawa po kilku tygodniach. Nie posłuchałem się opinii, że źle się steruje przez to koło z przodu, wręcz przeciwnie, kosiarka idealna tam gdzie trzeba zawracać co chwile, jak u nas 10 metrów i nawrotka. Jest dość ciężka, wykonanie wygląda porządnie, dobrze się prowadzi, dobrze trzyma, ma wolny start, automatyczne zatrzymanie noża, regulację centralną i przedniego koła, silnik indukcyjny to szansa na dłuższe działanie, bo w sprzętach tej firmy zwykłe silniki potrafią palić się po pierwszym użyciu. Ktoś mi powiedział że te narzędzia nie przechodzą jakiś szczególnych testów, dlatego my jesteśmy testerami. Kupujesz sprawdzasz,albo działa albo do sklepu po drugą. Wady - brak jakiejkolwiek rączki na siniku , nie ma jak ująć, trzeba coś dorobić, kosz średniej pojemności, potrafi wystrzelić kamieniem z pod kosiarki (w poprzednich tak nie było), na miękkim terenie potrafi lekko ugrzęznąć przednim kółkiem , no i ta waga, trochę spora.Całokształt - jak najbardziej na tak.
jeszcze

20.6.2021

Nie używałem wyższego modelu ale mimo wszystko wolałbym go :)Niestety sprzedający zapewnił mnie że ten będize OK, wyższy ma mulczowanie na bo i wydaje mi się że mimo wszystko lepiej się kieruje.Ogólnie metalowa obudowa robi robotę, łatwo kosiarkę wcisn pomiędzy np. krzaki. Dobry sprzęt !

3.9.2020

Kosiłam tylko jeden raz niewielki teren i wszystko było dobrze .Mam nadzieje,że tak będzie nadal .

21.7.2020

Zwrotna, trwała obudowa, mocna, cicha.

28.7.2021

super

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności