logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Nac Ls42-146-Ng 146Cc. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Nac Ls42-146-Ng 146Cc.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Nac Ls42-146-Ng 146Cc liczba opinii klientów wynosi 83, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 76, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.5.2020

Kosiarkę, jak na razie, używałem jeden raz. Odpala ładnie, pracuje dość cicho jak na sprzęt tego typu. Napęd ciągnie wolno. Jak chciałem przyspieszyć (bo np. trawa była rzadka) to musiałem puścić cięgno od napędu, a na dużym terenie trzeba by ją ciągle pchać. Mulczowanie działa bardzo dobrze. Kosiarka bardzo mało pali, nie jest ciężka (wożę ją autem w bagażniku za każdym razem jak chcę kosić) i fajnie się składa. Koszę działkę 20ar i trawę jak ma ok. 20 cm. Kosz jest Ok. Polecam i Pozdrawiam

18.5.2022

Nieduża fajna kosiarka na moje podwórko 20x80m. Na wertepach trochę trudniej kosić ale tu chyba każda kosiarka ma problem. Tempo napędu w sam raz. Rzeczywiście tak jak piszą użytkownicy kosz mógłby być większy. Przy pierwszym koszeniu gdy trawa była wielka był problem z częstym napełnianiem ale kolejne koszenie a w zasadzie postrzyżyny już ok. Wreszcie nie męczę się starą elektryczną, dzień do nocy.

16.7.2021

Bardzo Dobra Kosiarka !!! Lekka, zwrotna, ergonomiczna... Świetnie sprawdza się na małe powierzchnie i tam gdzie trzeba omijać krzaki ,drzewka i inne przeszkody na trawniku, odpala za pierwszym razem, fajny design, jest cicha, łatwa w czyszczeniu, po złożeniu zajmuje mało miejsca. Był to mój bardzo dobry wybór.

6.5.2022

Kosiarka po zalaniu oleju i paliwa, odpaliła za pierwszym razem i kosi się bardzo dobrze. Nie jest mocno głośna, lekka i fajnie się nią manewruje. po 2 godzinnym koszeniu pierwszym, radzę wymienić olej w kosiarce na nowy, bo było trochę opilkow w silniku. myślę że długo będę z nią. Polecam

29.6.2022

kosiarka mała, lekka, mało pali, ale jednocześnie bardzo małe kółka, gdybym teraz kupował wolałbym coś bez napędu a z większą powierzchnią koszenia, działkę mam trochę nie równą i napęd przy tak małych kołach w ogóle się nie sprawdza i jednak 42 cm to trochę mało

6.6.2021

Mała kosiarka, dobra do ogrodu zapełnionego nasadzeniami. Napęd jest ok, choć na moje trochę za wolno jedzie. Ale wiadomo nie dogodzisz wszystkim xD Bardzo fajna opcja czyszczenia wężem ogrodowym. Mały kosz. Ale funkcja mielenia trawy działa bardzo dobrze.

25.6.2021

Kupiłem tą kosiareczkę miesiąc temu. Odpaliła przy pierwszym urychomieniu za 3 razem , a teraz odpala za pierwszym razem . Jak na razie jestem z niej bardzo zadowolony , pracuje równo , nie jest zbyt głośna , fajnie wycina trawę przy ogrodzeniu .

3.8.2022

Bardzo fajna kosiarka, pali na dotyk, do typowego koszenia trawnika idealna, napęd daj radę. Kosz nie jest wielki, ale to chyba raczej plus, jak się zapełni to jest co dźwigać, gdyby był większy to i cięższy a i tak szybko by się zapełniał.

27.8.2021

Fajna kosiareczka za niewielkie pieniądze. Nadaje się do ogrodu z nasadzeniami, dobrze można manewrować, nie jest słaba, napęd nie jest za szybki co sprawia że koszenie to relaks. Według mnie do 10 arów jest ok.

16.6.2021

dobra na działkę do 1000 m2, niezbyt szeroka, wjeżdża w gęsto obsadzony ogród, pracuje wolnej niż inne ale nie ciągnie jak szalona do przodu, panujesz nad nią nie ona nad tobą - polecam.

17.5.2022

kosiarka lekka zgrabna idealnie nadaje się między krzewy, drzewka,kwiatki. pierwsze odpalenie od 3 pociągnięcia. Nie jest bardzo głośna (zobaczymy później)Jest to moja druga kosiarka z NAC.

11.6.2022

Kosiarka bardzo dobra! Jestem w szoku jak poradziła sobie z większą trawą. Polecam gorąco! zgrabna lekka napęd super działa. Regulacja ok. Łatwa w użyciu nawet dla kobiety. POLECAM!!!!!

14.10.2021

Pierwsze koszenie, i łącznik do utrzymywania wysokości przednich kółek odpadł. Zastąpiłem drucikiem :P Silnik dosyć głośny. Napęd mocno wyrywa do przodu- kwestia wyczucia.

5.7.2020

W porównaniu ze starą kosiarką to jak przesiadka z Poloneza na Golfa ale tak naprawdę zobaczymy po dłuższy użytkowaniu. Na pierwszy rzut nie mam uwag więc polecam.

1.8.2022

Czego chcieć więcej za te pieniądze, koszę raz w tygodniu i w końcu nie mam problemu ze skoszoną trawą, dzięki opcji Mulczowania. 600m2 robi bez problemu w 20 min.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności