logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie NAC LS50-196-HS-ES. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu NAC LS50-196-HS-ES.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu NAC LS50-196-HS-ES liczba opinii klientów wynosi 45, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 37, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 3.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.6.2022

kosiarka fajna silnik mocny, ale nóż porażka, dopiero po naostrzeniu na całej długości kosi ładnie i równo, musiałem tylne koła nasmarować bo bida a z przodu na lewym kole dać grubą podkładkę, bo kółko nie dało się dokręcić i był straszny luz ( dziwnie nacięty gwint). Poza tym jestem zadowolony, rozruch elektryczny rewelacja, kosz duży i zapełnia się na full, mulczowanie przy niewielkiej trawie super ( trawy skoszonej nie widać) , Kosiarka jest dość ciężka i zostawia ślad kół na trawniku (ale coś za coś) - ogólnie POLECAM

19.7.2021

Wytłoczenie na piwo nie spełnia swojej roli: zawartość puszki wychlapuje się w czasie jazdy i koszenia- tragedia !!! ;-)Reszta robi to co ma robić: odpala na przycisk - rewelacja, jeździ i kosi. Mogła by być cichsza, ale nikt silników do kosiarek nie wycisza i mieć większą regulację pochylenia uchwytu prowadzącego. Trochę nie do końca przemyślanie prowadzenie linek sterujących (bieg i wył. bezpieczeństwa), ale to grzech powszechny kosiarek.

28.5.2022

Jestem zmuszony dac 4 gwiazdki bo przy pierwszym koszeniu wyłamało blokade klapki z bocznego wyrzutu a stało się to gdy kawałek kory wleciało pod kosiarke, drugim minusem jest noż który także w trakcie pierwszego skoszenia jest uszczerbiony na końcówkach, no i troche wkurzające jest to ze klapka zabezpieczająca otwiera się podczas koszenia. Po za tym kosiarka mocna, rozruch działa dobrze, napęd bardzo pomaga w trudnym terenie.

27.7.2020

Kosiarkę używałem dopiero pierwszy raz ale spisuje się bardzo dobrze. Zapłon bez problemu z akumulatora, napęd nie za szybki nie trzeba biegać za kosiarką. (proponuję na początek zakupić sobie dwie butelki oleju 0,6 l - pierwsza wymiana po 5 godz. pracy następna po 25 )

1.7.2020

Świetna maszyna. Idzie jak czołg. Odpala od 1. strzału. Koszenie to teraz rozrywka. Pełny kosz i wysoka trawa to dla niej nie problem. Polecam ten sprzęt. To już druga kosiarka tej firmy i z jakości jestem bardzo zadowolony.

3.6.2020

Poprzednio miałem kosiarkę Harder. Różnica jest ogromna. Po rozpakowaniu sprawdziłem napięcie na akumulatorze. Od pierwszego razu uruchomiona ! Jazda jak w bajce !

3.10.2021

Dość łatwo się nią kosi, odpalanie elektryczne to bardzo dobry pomysł.. aczkolwiek zobaczymy jak będzie z trwałością, bo dużo w niej plastikowych elementów....

17.7.2022

Działa, jeśli będzie tak dalej, to bardzo dobry zakup. Po dwóch miesiącach jeszcze nawet nie ładowałem baterii, cały czas odpala na ładowaniu fabrycznym.

26.4.2020

Ogólnie bardzo dobra spełnia oczekiwania. Mogłaby być lżejsza ale jest napęd mały minus za brak regulowania prędkości jazdy.

29.11.2021

Wszystko działa bez zarzutu. Więcej uwagi trzeba poświęcić na zakładanie kosza. Pomijając to mąż zadowolony.

18.7.2020

jakośc wykonania dobra,łatwość uruchamiania dzęki rozrusznikowi ,w złym miejscu otwór spustu oleju

4.5.2020

Odpala ładnie, kosi dobrze. Nie wiadomo jak długo. Okaże się w praktyce. Wykonanie solidne.

16.7.2022

Bardzo mocna, jedyny minus to brak ładowania akumulatora podczas koszenia.

3.9.2020

Łatwy start, mocny silnik, brakuje jedynie regulacji prędkości obrotowej.

5.5.2022

na razie ok, dopiero dwa razy koszone, na tę chwilę fajna

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności