logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pampers Pants rozmiar 3, 26 pieluchomajtek. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pampers Pants rozmiar 3, 26 pieluchomajtek.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pampers Pants rozmiar 3, 26 pieluchomajtek liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.9.2020

We wrześniu mieliśmy okazję przetestować (tzn. Filip miał) Pieluchomajtki Pampers Pants. Nigdy wcześniej nie braliśmy pod uwagę stosowania tego rodzaju pieluszek, więc potraktowaliśmy sprawę bardzo poważnie :)A więc, pielucho majtki są miękkie i przyjemne w dotyku. Wygodnie i łatwo się je zakłada i zdejmuje. Gumka idealnie dopasowuje się do brzuszka zarówno podczas siedzenia jak i zabawy co sprawia, że pielucha nie krępuje ruchów dziecka. Pieluszki Pampers Pants bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, swoją chłonnością i tym, że nie przeciekają nawet w nocy. Myśląc przyszłościowo, uważam, że stosowanie Pantsów może być doskonałym krokiem do odzwyczajania dziecka od pieluchy.Filip dobrze się w nich czuje i chętnie je nosi.Nie powodują podrażnień ani oparzeń.Bardzo się cieszymy, że mogliśmy je wypróbować i na pewno w przyszłości jeszcze po nie sięgniemy. Wszystkim polecamy sprawdzić osobiście :)
jeszcze

18.2.2020

Super pieluchomajtki. Bardzo dobrze dopasowane do ciała dziecka. Dobrze chlonne

4.5.2017

Pampers to mercedes wśród pieluszek jednorazowych :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności