logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pampers Pieluchomajtki Pants 4 Zapas 40Szt.. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pampers Pieluchomajtki Pants 4 Zapas 40Szt..

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pampers Pieluchomajtki Pants 4 Zapas 40Szt. liczba opinii klientów wynosi 34, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 33, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.9.2020

Bardzo dobre pieluchomajtki, chłonne, dobrze się zakładają , nie uciskają brzuszka dziecka. Dobrze sprawdzają się przy uciekającym maluszku bądź dla osób z rodziny które nie maja doświadczenia z zakładaniem zwykłych pampersow. Osobiście prxeszksdza mi jednak intensywny zapach charakterystyczny dla marki pampers, nie wiem czy dziecko ma coś w pieluszce bez patrzenia w zawartość. Super pomysł z zawiązywaniem tasiemka zużytych pieluchomajtek i rozerwaniem boków aby je ściągnąć. Wysoka cena w porównaniu do zwykłych pampersów.

4.8.2022

Pampers Pants z magiczną kieszonką Stop&Protect są rewelacyjne! Kupujemy i korzystamy z tych pieluszek od momentu jak dostaliśmy je do testowania w ramach kampanii Pampers :) Polecam każdemu, nawet po całej nocy nic z nich nie przecieka i nie musimy obawiać się żadnej niespodzianki poza pieluchą :) ponadto nie są to zwykłe pampersy, wiec można je zakładać jak majteczki, co przy ruchliwym dziecku jest wielkim atutem, dziecko szczęśliwe i rodzic szczęśliwy :)

9.5.2022

Pampersy kupujemy od dawna więc produkt znamy i jego jakość nam odpowiada. Wybrałam Empik bo firma znana i dodatkowo mam konto premium i nie płaciłam za przesyłkę dzięki temu. Ale daję 4 gwiazdki bo bardzo długo trwała dostawa. Przyzwyczaiłam się do innych standardów.

21.1.2022

O wiele wygodniejsze dla malucha od zwykłych pampersów, lepiej się dopasowują, mniejsze możliwości przecieków. Plus też za to, że można je założyć nawet dla uciekających golasków! ?

24.3.2022

W porównaniu z premium care są zdecydowanie bardziej "papierowe", mniej przyjemne w dotyku. No i szkoda, że nie mają paska, informującego o wilgotności. Poza tym ok

5.9.2021

No jak to Pampers... Idealnie dopasowane, nie za ciasne nie za luźne i nic nie cieknie.

30.6.2022

Chłonne. Warto na promocji. Wtedy taniej niż w znanej sieci sklepów z robaczkiem.

2.9.2021

Używamy od dawna, wygodne, bardzo chłonne, a co najważniejsze nie uczulają.

21.5.2021

Wygodne w użyciu i nie przemakają. Często są w promocyjnej cenie. Polecam.

23.11.2021

Pielycho majtki wygoda.. Rewelacja dla mojego malucha.polecam

24.10.2021

Zakładam je dziecku na noc, spokojnie "wytrzymują" 12 godzin

14.7.2021

Niezawodne, używane od lat. Polecam wszystkim Mamom!!

11.7.2022

Dla naszego dziecka najlepsze z dostępnych na rynku.

20.6.2022

Wszystko ok. Cena atrakcyjna, szybka dostawa

21.8.2021

Najlepsze pod każdym względem!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności