logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Roccat Kone AIMO-RGBA Smart Customization Czarna (ROC11815BK). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Roccat Kone AIMO-RGBA Smart Customization Czarna (ROC11815BK).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Roccat Kone AIMO-RGBA Smart Customization Czarna (ROC11815BK) liczba opinii klientów wynosi 23, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.5.2021

Jest ciałkiem wychodna chociaż strasznie duża, mając małą dłoń odpuśćcie sobie kupowanie jej. Przycisk dilny pod kciukiem nie działa w dużej ilości gier co jest paranoja. Jeżeli jesteś początkującym nie ma sensu żebyś kupował tą myszkę, ja mam problem z opanowaniem jej a nowicjuszem nie jestem. Plus i minut na myślcie są praktycznie nie potrzebne chociaż jakby nie patrzeć czasem się przydają zwłaszcza podczas celowania gdy musisz zwolnić ruch myszy, to jedyny moment gdy się przydają. Przycisla PPM i LPM, są całkiem głośne co czasem wnerwia, chociaż i tak jest cichsza od trust'cha. Jeżeli chcesz przenieść się na jakąś myszkę to raczej ta nie jest jakimś powalającym wyborem patrząc na cenę jaką trzeba za nia zapłacić,mogłabym powiedzieć że powinna być przynajmniej od 60-100 zł tańsza i byłaby warta ceny, na ten moment jest zbyt droga na możliwości.
jeszcze

1.11.2019

Wcześniej używałem modelu Rccat Kone XTD, natomiast po 6 latach nadszedł czas na wymianę. Zależało mi na dużym DPI oraz funkcjonalnych klawiszach z możliwością ustawiania funkcji. Myszka dobrze leży w dłoni, współpracuje tak jak tego chcemy. Minus który zauważyłem na początku był taki, ze próbując wgrać stary profil z poprzedniej myszki całkowicie mi ją " obezwładniło" - nie dało się dosłownie zrobić nic poza machaniem kursorem po ekranie, na szczęście stara rezerwowa myszka pomogła przywrócić ustawienia fabryczne i od tamtej pory zero problemów :)

26.10.2019

Jakosc, precyzja super (jak to Roccat), jednak jak na moje niezbyt wielke ręce myszka trochę za duża i czuć delikatny dyskomfort - zwlaszcza podczas gry. Poprzednio mialem myszke roccat kone pure ktora leżała w dłoni idealnie. Także jeśli szukasz następcy wersji pure, to nie będzie najlepsza zamiana. Natomiast, jeśli ręką łapiesz słoik i go nie widać, ta myszka będzie dla Ciebie idealna ;-) Z uwagi na rozmiar dłoni, ocena wygody jest subiektywna.

28.10.2019

Myszka jest idealna, bardzo dobrze wykonana, wszystko chodzi jak powinno. Oprogramowanie rewelacyjne, bardzo łatwe programowanie makr, można przypisać na nowo każdy przycisk. Waga jest ok, nie za ciężka ani też za lekka. Podświetlenie widoczne bardzo dobrze. Podsumowując myszka jest bardzo wygodna, można ją dostosować jak się chce dzięki czemu sprawdza się dobrze podczas pracy, normalnego użytkowania oraz grania.

25.5.2021

Produkt bardzo dobrze wykonany, z wystarczającą liczba przycisków do moich potrzeb. Wygodny w ręce. Jedyny problem jaki bym miał to trochę ciężko mi się przyzwyczaić do lewego przycisku, wydaje się w pewnych momentach mało reaktywny, jakbym go klikał za nisko ale wydaje mi się że wynika to z przyzwyczajenia do poprzedniej myszki. W skrócie, bardzo porządny produkt, jak na razie polecam ?

18.5.2020

Wygodne przyciski pod kciukiem. Tworzywo dobrej jakości, bez gumopodobnych tworów, które po roku zjadają bakterie. Świetny soft do obsługi myszki. Jeżeli ktoś lubi bajery to podświetlenie wygląda naprawdę czadowo. Jedynie musiałem przyzwyczaić się do wagi myszki. Teraz częściej ją przesuwam niż podnoszę, ale na dłuższą sprawę tak jest wygodniej.

15.2.2019

Genialna myszka, dobrze lezy w dloni, dobrze wykonana, customizowalna, w szczegolnosci dodatkowy przycisk pod myska, ktory pozwala na przypisanie drugiej akcji do wsyztskich pozostalych klawiszy(cos jak przycisk FN w laptopach) GEnialna funkcjonalnosc, przydatna podczas codzienego uzycia

28.10.2017

Myszka po prostu wymiata!!!!! moja druga mysz od roccata pierwsza (to roccat kone pure) i nie dało sie jej "zajechać" teraz służy jako zastępcza. A co do AIMO zjada wszystkie razery steelseriesy zalmany rapoo i logitechy .

24.2.2021

Ja kupiłem jak była na outlecie za 100zł. Bałem się że będzie za duża, ale dla średnich i dużych dłoni jest idealna i pięknie świeci. Jęśli ktoś ma ponad 300 zł budżetu na myszkę to stanowczo polecam w ujjjj.

14.6.2019

Po pół roku użytkowania zadowolony w stu procentach! Polecam wszystkim LoL'owiczom ;)

26.10.2019

Jak do tej pory jeszcze żadna myszka nie leżała tak dobrze w mojej robolskiej dłoni.

16.2.2021

Jest git dorwałem ja na przecenie za 150 i lepszej nie ma polecam

3.12.2019

Myszka bardzo wygodna w szczególności dla osób z dużymi dłońmi

7.1.2020

Wygląda, czuła szkoda że nie ma sterowników pod Linuxa.

16.2.2020

Bardzo dobra myszka. Świetna do gier typu cs go.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności