logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Roccat Vulcan 120 AIMO Czarna (ROC12441BN). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Roccat Vulcan 120 AIMO Czarna (ROC12441BN).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Roccat Vulcan 120 AIMO Czarna (ROC12441BN) liczba opinii klientów wynosi 18, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Moja klawiatura mechaniczna odeszła na zasłużoną emeryturę i trzeba było kupić coś nowego. Bo długim poszukiwaniu, czytaniu i oglądaniu sprzętów mój wybór padł na Roccat Vulcan 120 AIMO. Według mnie jest to w tej chwili najpiękniejsza klawiatura, jaką można kupić w Polsce. Oświetlenie RGB dzięki wysuniętym do góry przełącznikom wygląda obłędnie. Flagowy Corsair K95 wzbudza tylko politowanie. To trzeba zobaczyć na własne oczy. Przełączniki Titan mają bardzo zbliżony klik do brązowych Cherry. Jeśli ktoś gra wyłącznie w fpsy lepszym wyborem będą czerwone albo MX Speed, jednak ja wybrałem złoty środek bo na czerwonych robię koszmarne błędy podczas szybkiego pisania :)) Minusy ?Są bo idealne to są tylko siostry Godlewskie. Po pierwsze brak klawiszy multimedialnych. Po drugie pokrętło do zmiany głośności, niby robi robotę ale mi bardziej pasuje rolka. Droga? Z pewnością ale to jest produkt dla wymagających, dla których cena nie jest najważniejsza podczas zakupu. BEST BUY i tyle.
jeszcze

13.9.2020

Bardzo dobra klawiaturka do grania, zawsze miałem problem z naciskaniem klawiszy w pobliżu tych które używam do grania. Tutaj nie ma tego problemu bo klawisze są oddalone. Poprzednio używałem klawiaturę z przełącznikami Kaihl Red i gra mi się nimi tak samo. Klik za bardzo mnie nie obchodzi bo gram w słuchawkach a mikrofon nie wyłapuje kliku klawiszy nawet podczas dynamicznych starć.

29.10.2020

Z klawiatury jestem super zadowolony. Miałem obawy co do przesiadki z klawiatury membranowej na mechaniczną, ale jak się okazało moje obawy były bezpodstawne. Z klawiatury korzysta się bardzo przyjemnie, komfortowo i ergonomicznie. Do tego prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Czerpię przyjemność z każdej chwili obcowania z nią.

13.12.2018

Napisze w trzech słowach...robi super wrażenie.Użytkowanie i oprawa wizualna(podświetlanie klawiszy)

12.8.2021

Po kilku miesiącach pojawiły się problemy z podświetleniem RGB w dwóch klawiszach

14.12.2020

Najlepsza klawiatura jaką miałem w swoim życiu. Polecam gorąco!

17.12.2019

genialne autorskie switche titan i cudnowny wygląd

8.7.2019

super cichy mechanik i rewelacyjny wygląd

29.11.2021

Lepsza niż niejeden steelseries

najlepsza klawiatura

22.10.2020

Świetna klawiatura.

kozak

28.1.2019

5,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności