logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Samsung Gear VR Lite (SM-R322NZWAXEO). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Samsung Gear VR Lite (SM-R322NZWAXEO).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Samsung Gear VR Lite (SM-R322NZWAXEO) liczba opinii klientów wynosi 16, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 3.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.8.2016

Zalety:- Solidne wykonanie- Płynny obraz i przyzwoita rozdzielczość- Fajna zabawa- Gry, Filmy+Zdjęcia 360, Aplikacje- Można używać jako Google CardBoardWady:- Zestaw nie zawiera saszetki ochronnej ani szmatki do czyszczenia (widoczne w opisach niektórych sklepów)- Telefon Galaxy S6 po 20 minutach się przegrzewa i wymusza przerwę. Trzeba kombinować z chłodzeniem telefonu przy pomocy wiatraka lub okładu żelowego- Brak aktywnej wentylacji soczewek, co powoduje, że przez pierwsze 15 min do puki soczewki się nie nagrzeją to są zaparowane- Port USB w okularach pozwala tylko na podłączenie ładowania, a nie podłączanie urządzeń np. Joystick-a. Pozostaje używanie joysticków BlueTooth,ale nie są one w pełni wspierane.- Brak w sprzedaży w pełni wspieranego przez oprogramowanie Oculus joystick-a Samsung GamePad. Większość aplikacji i gier w sklepie Oculus wymaga joysticka-a- Nie wspiera połączenia z komputerem, aby korzystać z PC-towych aplikacji i gier VR.Generalnie polecam i liczę, że produkt będzie się rozwijał
jeszcze

1.12.2016

Od dawna zafascynowany technologią i nowinkami przyszła pora na wkroczenie do świata wirtualnej rzeczywistości, wybór padł na Samsung Gear VR.Lepiej trafić nie mogłem! Po testach okularów VR innych producentów w ciemno kupiłem okulary Samsunga bez poprzednich testów i to był strzał w 10!Doznania, które niesie ze sobą korzystanie z Samsung GEAR VR są moim zdaniem bardziej realistyczne niż niektóre sytuacje w rzeczywistości, błędnik wariuje, a uśmiech sam wskakuje na twarz ;)Nic mi nie pozostaje jak tylko polecić :)

18.12.2016

Dzięki okularom Samsung Gear VR możemy wejść na całkowicie nowy poziom rozrywki. Powstaje coraz więcej aplikacji dopasowanych do sprzętu tego typu także warto przekonać się na własnej skórze jak to jest wejść w swoją ulubioną grę :)

26.1.2017

Świetne przeżycia i możliwości jakie daje ta zabawka są przeogromne. Coś co kiedyś widzieliśmy tylko w kinie mamy w domu za bardzo niska cenę.

23.3.2016

Produkt spełnia oczekiwania, mimo to uważam że cena jest za wysoka w stosunku do realnych kosztów produkcji.

22.3.2016

gogle są świetne, dużo nowych opcji do sprawdzenia i życzę świetnych partyjek w grach

30.12.2016

Fajna zabawka. Czekam aż się rozwinie

6.2.2017

Produkt spełnia oczekiwania

29.1.2017

Super zabawka

17.3.2016

SUPER SPRZĘT

23.12.2016

Ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności