logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Esperanza EGV300R. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Esperanza EGV300R.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Esperanza EGV300R liczba opinii klientów wynosi 353, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 3.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 317, a średni wynik to 3.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 3.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 2.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.1.2020

Wykonane solidnie. Warte swojej ceny. W skład zestawu wchodzą malutkie samoprzylepne pianki, które wkleja się w ścisk - uchwyt telefonu. Niestety odklejają się i przesuwają. Bez tych pianek ścisk będzie wciskać przycisk zasilania, jeśli znajduje się on na środku obudowy smarfona. Ostrość obrazu nie jest najlepsza - być może jest to spowodowane niską jakością soczewek (nie miałem innych okularów do porównania). Gumka środkowa, która opiera się o czubek głowy jest za krótka na głowę osoby dorosłej. Instrukcja obsługi pilota kiepska. Najważniejsze żeby wiedzieć, że pilot różne tryby pracy, a przełącza się je naciskając jednocześnie przyciski @+A, @+B... itd. Z przodu okularów znajduje się klapka,którą można przesunąć aby odsłonić aparat fotograficzny. Regulacja soczewek: przód-tył, lewo-prawo (jedna niezależnie od drugiej). Dzięki temu osoby z różnym rozstawem oczu będą mogły dopasować okulary do siebie. Pilot działa dobrze (testowane na bombsquad vr)
jeszcze

30.5.2019

Okularki 3D VR Esperanza z kontrolerem , jeśli chodzi o obsługę proste i szybka, dzieki zabezpieczeniu przedniego panelu okularów napewno nasz smartwonowi nic się nie stanie, podczas dłuższego użytkowania mamy dopływ powietrzna do oczu więc nie będą szkiełka parować ja się tak dzieję w droższych modelach, jest miejsce na słuchawki więc nie ma obawy ze gra czy film będzie gorszej jakości bez wbudowanych słuchawek, kontroler ruchu ma dwie obcie użytkowania android i ISO przy IPhone, jest postęp :) Co mogę dodać fajna i tania rzecz, polecam .

16.5.2020

Pilot nie działa w pełni z żadnym z posiadanych urządzeń iOS i Android. Żaden z przycisków nie funkcjonuje jako przycisk „akcji” który zatwierdzał by wybór w takim aplikacjach jak na przykład Google Cardboard. Same okulary OK, wykonane dość starannie jak na tą cenę, trzeba jednak samemu rozwiązać problem akceptacji akcji bo też nie posiadają przycisku akcji - u nas pomogło użycie opcji sterowania głosem i komenda „Single Tap” na iOS - wymaga to już jednak kombinowania.

12.6.2022

Tanie okulary VR. Gdy są na głowie górna gumka lubi się zsuwać na bok. Soczewki są trochę luźne, z małym zakresem regulacji. Soczewki zamocowane są jedynie w jednym miejscu, przy regulacji. Gogli należy używać w zacimnionym pomieszczeniu, gdyż nie posiadają żadnych uszczelek i będą wpuszczać światło słoneczne. Jednak za tę cenę nie znajdziesz nic lepszego. Plusem jest też, że wchodzi do nich 6,3" Xiaomi Redmi 8T.

26.10.2020

Ustawienie ostrości jest trochę toporne, a po ustawieniu soczewki pod własnym ciężarem potrafią się przestawić (zbyt luźne mocowanie), ale jest to do przeżycia i za małą kwotę można poczuć magii VR'u. Kontroler do wykorzystania w rozmaitych celach, choćby jako kursor na telefonie czy komputerze wykorzystując odpowiedni tryb jego pracy (polecam zapoznać się z instrukcją).Osobiście polecam.

19.12.2021

Do zabawy dla dzieci wystarczy. Klapka docisku w szufladce jest na standardowej wysokości przycisku od wyłączania co jest klopotem, bo telefon się wyłącza. Można podłożyć w to miejsce kawałek gąbeczki i wszystko działa. Wkładasz telefon, odpalasz film, grę i można się pobawić. Wiadomo, że nie jest to efekt jak w goglach za tysiące. Spełnia jednak swoje zadanie.

15.7.2020

Wszystko byłoby super, gdyby nie fakt, że mocowanie telefonu dociska go na wysokości przycisku zasilania (prawa strona po środku) - należy mieć to na uwadze lub wyciąć kawałek plastiku.Niestety odwrócenie telefonu nie zawsze rozwiąże temat z uwagi na niektóre aplikacje wyświetlające obraz tylko w jednej pozycji.

9.12.2018

Dobrze wydane 20 zł. Cudów spodziewać się nie powinno, ale dla zobaczenia możliwości gogli VR + zabawka dla dzieci, raz na jakiś czas, super. Żal kupować coś lepszego (droższego). Pilota można wykorzystać oddzielnie np. do telewizora z Androidem (np. do gry BombSquad).

23.5.2019

Gogle trzymają się na głowie przy energicznym kręceniu głową nie spadają, soczewki można przesuwać (w komplecie dostałem chusteczki) a sam pilot przydatny nie trzeba zdejmować gogli co chwile żeby coć akceptować albo przełączyć film może służyć też jako pad do gry.

27.12.2020

Zestaw pozwala przekonać się jak działają tego rodzaju urządzenia i pod tym względem spełnił swoje zadanie. Jakościowym ograniczeniem bardziej wydaje się ekran telefonu (jakikolwiek by on nie był), niż jakość optyki. Brak kontrolera trochę utrudnia nawigację.

11.5.2020

Za 23,99 ok. Cena = jakość Ale jakość soczewek plastikowych jest słaba. Nie da się złapać ostrości. Nie da się ich dobrze ustawić obraz jest zamazany. Mam LG G6 z wyświetlaczem 1440p więc ekran lepszy od fhd. A obraz się rozmazuje przez soczewki.

18.2.2020

JAK ZA TAKĄ CENĘ TO OK.OKULARY TROCHĘ ZA BARDZO PRZEPUSZCZAJĄ ŚWIATŁO PO BOKACH.CO DO PADA TO JESZCZE NIE WIEM JAK DZIAŁA.INSTRUKCJA JEST NIECZYTELNA WIĘC MI NIE POMOŻE.JEST BAAARDZO ZMINIMALIZOWANA I ZBYT JASNY DRUK,ŻEBY COS PRZECZYTAĆ

31.8.2021

Google VR super. Lekkie z pilotem nie tylko do VR, ale można nim obsługiwać aparat, odtwarzacz MP3 i wiele innych aplikacji. Minus to smartfon do tych VR o minimalnej przekątnej : 6,2" inaczej będziemy widzieli połówki ekranu.

16.10.2021

W przypadku niektórych telefonów zacisk jest akurat tam gdzie telefon ma ekran blokady co powoduje że hełm rykoszetem wyłącza telefon. W innych już jest ok, zależy od telefonu ale w takiej półce cenowej trudno oczekiwać cudów

14.9.2021

ocena adekwatna do ceny. Dostałem produkt dokładnie taki jaki oczekiwałem za tę cenę. Nawet przeszła mnie myśl: kto to produkuje w takich pieniądzach - google bardzo dobrze wykonane (jak na produkt za 40 zł).

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności