logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Stiga Combi 53 SVQ H (2L0537838/ST1). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Stiga Combi 53 SVQ H (2L0537838/ST1).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Stiga Combi 53 SVQ H (2L0537838/ST1) liczba opinii klientów wynosi 35, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.7.2021

Słaba instrukcja obsługi, która odsyła w wielu kwestiach do instrukcji silnika (i vice versa). Kosiarkę da się dość szybko intuicyjnie złożyć. Z koszem miałem trochę kłopotów, ale rysunki wyjaśniły wątpliwości. Kosiarka przyszła sucha, więc pamiętać trzeba o dokupieniu oleju (w miskę wchodzi 0,4 l, a pierwsza wymiana po kilku motogodzinach - lepiej kupić 2 butelki). Sam sprzęt działa wspaniale. Odpala się lekko (poza pierwszym odpaleniem, gdy silnik jeszcze może chodzić na sucho). Mam ponad 2000 m2 trawnika i skoszenie go nie wymaga tyle wysiłku co w starej kosiarce. Kosi nawet bardzo wysoką trawę (oczywiście pchając ją powoli, z wyłączonym napędem) i silnik daje z nią radę. Napęd z regulowaną prędkością,co pomaga, gdy trawnik jest niejednorodny, z chwastami, albo gdy kosimy już wyższą trawę. Kosiarkę łatwo się czyści (szybkozłącze do węża ogrodowego), kosz materiałowy także. Towar nietani, ale godny polecenia
jeszcze

16.6.2021

Kosiarkę można łatwo uruchomić, odpala za pierwszym razem, jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Dużym plusem jest centralna regulacja wysokości koszenia. Mimo, że kosiarka waży ponad 30 kg, to łatwo się ją prowadzi, co ułatwiają napęd i duże koła. Bardzo przydatne są też różne opcje wyrzutu trawy, które wykorzystuję w zależności od potrzeb.

18.6.2021

Kosiarka rewelacja tylko ten kosz hybrydowy trochę rozczarowuje nie widać kiedy jest pełny wskaźnik napełnienia po kilku krokach się zamyka także nie spełnia swojej roliPoza tym wszystko ok koszenie trawnika stało się przyjemnością

1.7.2021

Co marka to marka, silnik Honda, wykonanie solidne. Odpala od pierwszego szarpnięcia. Cicha jak na spalinowy silnik, pracuję równo. Na pewno każdemu będę polecał ten model kosiarki, nie mam żadnych zastrzeżeń.

29.9.2021

Pierwsza godzina pracy. Jest dobrze. Miarka oleju bardzo niewyrażna, ale jak postoi da się odczytać poziom. Cicha, łatwo zapala. Nie lubię napędu na tylne koła - muszę się nauczyć.

28.9.2021

Odpala za pierwszym pociągnięciem. Dwoma kliknięciami składa się rama i mniej miejsca zajmuje w garażu. Trochę trudno przyzwyczaić się do napędu na tylne koła.

23.8.2021

My już po pierwszej zmianie oleju - idzie jak złoto. Ogród 3000mkw wykoszony idealnie. Polecam, kawał dobrego sprzętu.

5.8.2021

Wszystko ok z wyjątkiem tego że po pierwszym użyciu brakuję zawleczki od regulacji wysokości cięcia w przednich kołach

19.6.2021

Maszyna pierwsza klasa, Żona jest bardzo zadowolona. Na szczegolny plus zasługuje napęd i jego regulacja prędkości

17.5.2021

Silnik Hondy, napęd , mulczowanie , świetna jakość i wygląd premium ;) w tej cenie moim zdaniem bez konkurencji

5.6.2021

Rewelacyjna kosiarka. Bardzo lekko się odpala, silnik mocny i elastyczny. Jakość wykonania bardzo wysoka

26.5.2021

Produkt jest o.k cicha praca ,jedyny mankament to dużo plastyków, ale dzięki temu jest lekka.

9.11.2021

Robi robotę! Odpala za pierwszym pociągnięciem! Mulczuje super, że kosza nie trzeba używać :-)

3.2.2022

Po pierwszym sezonie kosiarka pracuje dobrze ,radzi sobie z nierównym terenem.Polecam!!p

17.5.2021

Super produkt , bardzo dobrze wykonany , bardzo dobry sprzęt

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności